فصل جدید برای شناسا

حضور موفق شناسا، از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد در نمایشگاه الکامپ

0

بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در حوزه محصولات، خدمات و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور مجموعه شناسا، از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد برگزار شد.

شرکت شناسا، به‌عنوان شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه مالی پاسارگاد، با محوریت معرفی امکانات و دستاورد‌های شتاب‌دهنده تریگ‌آپ، بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را با آخرین سرمایه‌گذاری‌های صورت‌گرفته در لایه رشد و شتابدهی آشنا کرد و فرصتی را برای استارتاپ‌های منتخب خود در جهت معرفی به دیگر سرمایه‌گذاران و نیز توسعه بازار و محصولات آنها، مهیا کرد.

بر اساس این خبر، استارتاپ‌های آسانیسم (پلتفرم خدمات مراقبتی و پرستاری)، رایفای (پلتفرم تبلیغاتی بر بستر وایفای)، فن‌آسا (تولید ابزارهای نوین توانبخشی- قاشق مخصوص مبتلایان به لرزش دست)، کی‌کوجا (موتور جست‌وجوی هوشمند اقامتگاه‌های ایران)، اسمارت مدیکو (دستیار هوشمند سلامت ویژه افراد دیابتی)، حامی‌باش (پلتفرم جذب حمایت مالی مستمر)، داستانپ (تولید محتوای دیجیتال برای کودکان)، فیکسشو (‌سرویس آنلاین خدمات خودرو در محل مشتری)، ویلرنو (پلتفرم آموزش زبان با شیوه‌ای نوین)، معمار آنلاین (پلتفرم آموزشی در معماری) به عنوان استارتاپ‌های مستقر در شتاب‌دهنده تریگ‌آپ، بخش مهمی از برنامه‌های این مجموعه برای حضور در این رویداد بودند.

حضور استارتاپ‌های تریگ‌آپ، در بخش‌های داوری و مسابقه‌ای الکامپ بیست‌و‌پنجم، همانند رویداد‌های مشابه پیشین، با موفقیت همراه بود. در رویداد جنبی الکام‌پیچ تیم‌های استارتاپی برگزیده شتاب‌دهنده تریگ‌آپ، شامل تیم فن‌آسا، تیم اسمارت مدیکو و تیم ویدابیا با معرفی توانمندی‌ها و دستاورد‌های کسب‌و‌کاری خود هر کدام موفق به دریافت جوایز ارزنده‌ای از طرف رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شدند. بازدید مدیران سازمان‌ها و مذاکرات سازنده در طول برگزاری رویداد از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود.

در بخش جانبی نمایشگاه الکامپ تهران نیز چندین نشست تخصصی با حضور متخصصان، صاحبان کسب‌و‌‌کار‌های نوآورانه و علاقه‌مندان حوزه نوآوری برگزار شد.

امضای ٣ تفاهمنامه همکاری در الکامپ ٩٨

در راستای توسعه فعالیت‌های مجموعه شناسا و هم‌افزایی با سایر سازمان‌های موثر در اکوسیستم کشور، ۳ تفاهمنامه همکاری مشترک مابین تریگ‌آپ و مجموعه‌های فعال منتخب زیست‌بوم کارآفرینی در نمایشگاه الکامپ امسال به امضا رسید.

با توجه به نقش‌آفرینی مجموعه شناسا در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و با هدف کمک به رشد و توسعه این فضا مجموعه اقدامات موثری که هم‌راستا با چشم‌انداز بلندمدت این مجموعه است، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی می‌شود. از جمله این اقدامات برقراری تفاهمنامه‌هایی با نهادها و سازمان‌هایی ‌است که به نوعی بخشی از این زنجیره ارزش بوده و خلق ارزش می‌کنند.

در این راستا تفاهمنامه‌ای با محوریت توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناوری‌های ورزشی و سلامت با ایجاد هم‌افزایی و همچنین همکاری مشترک در زمینه توسعه سیاست‌های اقتصاد دانش‌بنیان و حمایت از ایده‌ها، مابین شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و پژوهشگاه علوم ورزشی به امضا رسید.

تفاهمنامه دیگری در زمینه توسعه زیست‌بوم کارآفرینی انرژی کشور و فناوری‌های مرتبط با حوزه انرژی، ایجاد هم‌افزایی و همکاری مشترک حمایت از طرح‌های فناورانه با هدف سرمایه‌گذاری‌های مشترک در این حوزه، برگزاری رویدادهای کارآفرینی، فراهم‌سازی زیرساخت و تعاملات سازنده بین شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و شتاب‌دهنده آی‌تک به امضا رسید.

همچنین تفاهمنامه‌ای نیز مابین شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و شرکت ابر‌آروان از مجموعه‌های موفق در اکوسیستم کارآفرینی کشور در راستای تقویت زیست‌بوم کارآفرینی و ارائه خدمات هرچه بهتر به استارتاپ‌ها و همچنین ارائه سرویس‌های متنوع زیرساخت ابری و با‌کیفیت جهت رشد استارتاپ‌های شتاب‌دهنده تریگ‌آپ از طرف ابرآروان به‌صورت رایگان برای مدت یک سال به امضا رسید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.