طرحی نو دراندازید

0

وابستگی روزافزون به فناوری تلفن همراه به این معناست که برنامه‌های کاربردی شرکتی نقش مهمی در کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ دارند.

اگر شما به فکر ایجاد یک برنامه شرکتی برای کسب‌وکار خود هستید، عوامل مهمی وجود دارند که باید به آن‌ها بپردازید و با آن‌ها آشنا باشید تا یک برنامه کاربردی مناسب با شرکت خود ایجاد کنید.

این راهنمایی‌ها می‌توانند به شرکت شما کمک کنند و برنامه کاربردی مناسبی را ارائه دهند و از طریق آن تجربه کارمندان و مشتریان را تقویت کرده، امنیت شبکه داخلی شما را حفظ کنند و فضایی برای نوآوری به وجود آورند.

 

آیا ایده برنامه کاربردی یک نیاز واقعی را تامین می‌کند؟

وقتی برای اولین‌بار یک برنامه کاربردی را برای شرکت ایجاد می‌کنید، ممکن است از تمام قابلیت‌های مورد نیاز خود مطلع نباشید. کاربران بالقوه ممکن است از روش‌هایی غیر از روش‌های شما برای ایجاد یک برنامه استفاده کنند. بنابراین ایجاد برنامه کاربردی شرکتی بستگی به خود شما دارد و موضوعی انحصاری است. صاحبان کسب‌وکار، مدیران، کاربران نهایی و طراحان برنامه کاربردی باید از نظرات و پیشنهاد‌های یکدیگر استفاده کنند تا محصول نهایی یک ابزار کسب‌وکار مفید باشد.

تامین بودجه برنامه

استارتاپ مخارج زیادی دارد. به همین دلیل بودجه مورد نظر برای یک استارتاپ باید عاقلانه تقسیم و در حوزه‌های مختلف خرج شود. از سوی دیگر برنامه کاربردی بخش مهمی از کسب‌وکار شماست، بنابراین باید مقداری از بودجه خود را نیز به ایجاد آن اختصاص دهید.

 

توسعه‌دهنده برنامه کاربردی

این یکی از مهم‌ترین تصمیمات درباره ایجاد یک برنامه کاربردی است. وقتی شما یک توسعه‌دهنده برنامه کاربردی را انتخاب می‌کنید، درواقع یک عضو جدید و مهم را به تیم کاری خود اضافه می‌کنید. شرکت توسعه‌دهنده برنامه کاربردی که انتخاب می‌کنید باید صلاحیت انجام این کار را داشته باشد، از مهارت‌های لازم برخوردار باشد و بتواند نشان دهد که پروژه‌های قبلی خود را با موفقیت انجام داده است. صحبت با مشتریان قدیمی آن‌ها و بررسی کارهایشان می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند.

 

فناوری‌های مورد نیاز

برنامه کاربردی شرکت باید معتبر باشد و همه قابلیت‌های مربوط به نیازهای کسب‌وکار را داشته باشد. برخی از فناوری‌ها و پلتفرم‌ها نسبت به برخی دیگر برای نوع خاصی از برنامه‌ها مناسب‌تر هستند. متخصص فنی از این موارد مطلع است. مرحله بعدی، ایجاد برنامه و اجرای آن در دستگاه‌هاست.

 

نگهداری و به‌روزرسانی

به‌مرور زمان فناوری و کسب‌وکارها تغییر می‌کنند، به همین دلیل بهتر است با رشد کسب‌وکار و ایجاد تغییرات برنامه کاربردی خود را نیز تغییر دهید.

ایجاد یک برنامه کاربردی برای شرکت خود نشان می‌دهد که سازمان شما معتبر است و از مهارت‌های لازم برخوردار است. پس بهتر است این موارد را برای ایجاد برنامه کاربردی در نظر داشته باشید.

 

 

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.