شروع پذیرش برای آواکمپ دوره سوم

0

پذیرش برای آواکمپ ۳ (دوره بهار ۹۶) شروع شد. دوستانی که تمایل به شرکت در دوره جدید آواکمپ دارند، می‌توانند در صفحه آواتک در سایت  نوپاهاب ثبت‌نام کنند.

فرم پذیرش تا چهاردهم فروردین ماه برای شما عزیزان باز خواهد بود. برای ثبت‌نام، ابتدا باید عضو سایت نوپاهاب شوید، پس از عضویت، ایمیلی با محتوای کد تایید دریافت خواهید کرد. پس از طی این مرحله می‌توانید فرم پذیرش را دریافت و پر کنید.

پس از ثبت نهایی فرم، منتظر ایمیلی در خصوص پذیرفته شدن و یا عدم پذیرفته شدن باشید. در صورت پذیرفته شدن در پروسه پذیرش، از شما برای حضور در مصاحبه ای با هیئت داوران آواتک دعوت خواهد شد.

آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای استارتاپ هاست. آواکمپ چهار دوره در سال برگزار می شود. طی این برنامه آواتک فضای کاری، مربیگری و آموزش برای استارتاپ ها فراهم می کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارتاپ ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبار سنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند. همچنین استارتاپ ها در مورد ارائه به سرمایه گذار و اصول اولیه جذب سرمایه آموزش می‌بینند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.