شتاب‌دهنده دیموند با همکاری مدرسه برنامه‌نویسی مکتب شریف برگزار می‌کند

0

در بوت‌کمپ طراحی محصول استارتاپی دیموندلب بورسیه شوید و شانس خود را برای شروع کارهای بزرگ امتحان کنید! در این بوت‌کمپ به مدت۶ هفته، به تمام نیازهای اولیه یک استارتاپ پاسخ داده می‌شود.

بعد از ۵ سال فعالیت مستمر در اکوسیستم کارآفرینی و تعامل با بیش از ۳۰۰۰ استارتاپ و ایده پرداز، به این نتیجه رسیدیم که اکوسیستم کارآفرینی ایران نیازی بیش از کارگاه‌های رایج در کشور دارد.

در حال حاضر، مرجعی برای آموزش همزمان مهارت‌های نرم و سخت، شامل مهارت‌های مدیریتی و تیمی، مهارت‌های تخصصی با هدف پرورش استعداد، ابعاد فنی و تکنولوژی کسب و کار و البته کاربرد همزمان این آموزش‌ها در پروژه‌ای واقعی وجود ندارد.

پس با هدف پاسخ به این نیازها، بوت کمپ طراحی محصول استارتاپی با بررسی همه جانبه‌‌ نیاز تیم‌های استارتاپی شکل گرفت. در این بوت‌کمپ به مدت۶ هفته، به تمام نیازهای اولیه یک استارتاپ پاسخ داده می‌شود و به شکل‌گیری تیمی منسجم و هدفمند کمک خواهد شد.

در این راستا، بهترین مدرسان و منتورهای اکوسیستم کارآفرینی کشور، به همراه مجموعه دیموند و مکتب شریف دست به دست هم خواهند داد تا به صورت فشرده، تمام آنچه یک تیم استارتاپ برای شکل‌گیری نیاز دارد، در اختیارشان قرارگیرد.

رایگان شرکت کنید!

در بوت‌کمپ طراحی محصول استارتاپی دیموندلب بورسیه شوید و شانس خود را برای شروع کارهای بزرگ امتحان کنید! بسیاری از کسب‌وکار‌ها به دنبال نیروهای باانگیزه و افراد توانمند برای راهبری فعالیت‌های مجموعه خود هستند.

از این‌رو شتاب‌دهنده دیموند با همکاری این شرکت‌ها افراد با استعدادی را بورسیه می‌کند که توانایی‌های خود را در طول مسیر کمپ ۶ هفته‌ای دیموندلب به شرکت بورسیه‌کننده اثبات می‌کنند.

این دانش‌پذیران شاید در ابتدا تجربه و مهارت‌ خاصی نداشته باشند اما پس از گذراندن آموزش‌های لازم و پیاده‌سازی آموخته‌های خود در پروژه مورد نظر بوت‌کمپ، موفق به طراحی کامل همه جنبه‌های یک محصول استارتاپی (MVP) مطابق با استانداردهای شتاب‌دهنده دیموند می‌شوند.

لینک ثبت‌نام: http://dmondgroup.com/dmond-lab

کد تخفیف ویژه همراهان هفته‌نامه شنبه: SHANBE

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.