داربست بستن با اپلیکیشن

1

یکی از مشاغل پر‌‌زحمت و البته خطرناک، نصب داربست‌های فلزی است که در صنعت ساختمان بسیار کاربرد دارد. اگر به هر نحوی با صنعت ساختمان و داربست در ارتباط باشید، می‌توانید از برنامه داربستان به عنوان مرجعی برای این حوزه استفاده کنید و این ابزار خدمات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

قبل از هرچیز باید به این نکته اشاره کنیم که اپلیکیشن فوق، مربوط به یک کسب‌و‌کار است و برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان تولید شده است. البته امکانات داربستان فقط محدود به این نمی‌شود و شما می‌توانید از این برنامه اندرویدی برای دسترسی به خدمات داربست و ساختمان در سراسر کشور بهره ببرید. با مراجعه به وب‌سایت داربستان، همه سرویس‌های این شرکت در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

آخرین آگهی‌های خدمات ساختمان و داربست را می‌توانید در صفحه اصلی داربستان مشاهده کنید. برای هر آگهی در این فهرست، اطلاعات زیر به نمایش در خواهد آمد:

  عکس نمونه

  عنوان

  تاریخ و ساعت انتشار

  دسته‌بندی موضوعی

  تلفن تماس

  استان

  نوع آگهی (عادی یا ویژه)

لازم به ذکر است که برای آگهی‌ها، اطلاعات بیشتری نشان داده نمی‌شود و با لمس آنها صفحه جدیدی باز نخواهد شد. برای ثبت درخواست نیرو نیز باید دکمه شناور در پایین صفحه را لمس کنید. نوع درخواست، استان و شهر، شماره تماس و توضیحات لازم، مواردی هستند که برای ارسال یک درخواست باید وارد کنید. بعد از ثبت درخواست برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

برای ثبت نام در داربستان باید به منوی کناری این اپلیکیشن بروید. با لمس گزینه موردنظر، وب‌سایت داربستان باز می‌شود تا اطلاعات زیر را برای ایجاد حساب کاربری وارد کنید:

  نوع فعالیت (مشتری، استادکار و…)

  ایمیل و کلمه عبور دلخواه

  انتخاب استان

بعد از قبول قوانین و اشاره روی دکمه ثبت‌نام، صفحه جدیدی را خواهید دید که باید اطلاعات خود مثل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، کد ملی و غیره را تکمیل کنید. البته اگر مشتری هستید، نیازی به این کار نخواهد بود. با لمس دکمه ورود در منوی کناری نیز باید از طریق وب‌سایت داربستان وارد شوید و آگهی خود را به ثبت برسانید.

در منوی کناری داربستان، گزینه‌های دیگری نیز مانند اخبار و جست‌وجو ‌به چشم می‌خورد. در بخش اخبار می‌توانید گزیده‌ای از خبرهای مربوط به صنعت ساختمان و داربست را همراه با متن خلاصه آنها مشاهده کنید. با لمس هر خبر به وب‌سایت داربستان هدایت خواهید شد تا شرح کامل آن را بخوانید. ابزار جست‌وجو نیز در وب‌سایت این برنامه عمل می‌کند.

در ظاهر ساده و در عین حال کاربرپسند داربستان، می‌توانیم نقاط قوتی از جمله رنگ‌بندی زنده و هماهنگ، چیدمان مرتب اجزای صفحه و آیکون‌های یکدست و زیبا را ببینیم. از لحاظ جابه‌جایی بین بخش‌های مختلف و استفاده از امکانات موجود نیز مشکلی در این اپلیکیشن به چشم نمی‌خورد.

البته به دلیل تعداد صفحات کم و امکانات محدود، این یک ویژگی ذاتی است.

در کل می‌توان گفت اپلیکیشن داربستان نمونه‌ای از ابزارهای کسب‌و‌کار است که برای یک شغل مشخص طراحی شده و خدمات مفیدی را به صاحبان این نوع کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد.

۱ دیدگاه
  1. علی می‌گوید

    کار جدیدیه و خیلی خوب کار شده روش

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.