بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی

0

تقویم رومیزی ابزاری کاربردی برای محل کار و خانه‌هاست. اگر از آن دست افرادی هستید که کارهای خود را روی نظم انجام می‌دهید، حتما به یک تقویم رومیزی نیاز دارید. شاید فکر کنید این وسیله تزئینی است و برای زیباتر کردن ظاهر میزهای مدیریت در شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی کاربرد دارد؛ اما باید بگوییم که از تقویم رومیزی می‌توان برای خانه‌ها نیز استفاده کرد. اما کاربرد آن‌ها چیست و از چه مراکزی آن را تهیه کنیم؟ اگر می‌خواهید بدانید این وسیله را از کجا تهیه کنید، این مطلب را از دست ندهید.

بهترین مرکز عرضه تقویم رومیزی کجاست؟

شما می‌توانید به یک فروشگاه عرضه لوازم التحریر مراجعه کنید و تقویم رومیزی بخرید. اما آیا در این صورت حق انتخاب دارید؟ مشخص است که این فروشگاه‌ها به طور خاص در زمینه فروش تقویم رومیزی، سررسید یا سالنامه فعالیت نمی‌کنند و اجناس و اقلام زیادی دارند. در واقع تنها یکی از کالاهای فروشگاه آن‌ها، تقویم رومیزی است که تنوع زیادی ندارد و دست شما برای خرید بهترین آن باز نیست.

اگر می‌خواهید بدانید این نوع تقویم را از کجا تهیه کنید، به نکات زیر توجه داشته باشید:

مرکز اختصاصی فروش تقویم و سررسید

اگر در یک شهر بزرگ مثل تهران زندگی می‌کنید، حتما در مورد بازار سررسید و تقویم شنیده‌اید. در این بازار چاپخانه‌های زیادی وجود دارد که انواع سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی را تهیه می‌کند. اگر می‌خواهید در خرید زیباترین تقویم رومیزی حق انتخاب بیشتری داشته باشید، به جای رفتن به فروشگاه لوازم التحریر بهتر است آن را از چاپخانه یا بازارهای عرضه تقویم و سررسید تهیه کنید.

قیمت مناسب تقویم

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی ارائه محصولات خود با قیمت مناسب است. در واقع وقتی شما قصد خرید این محصول با تیراژ بالا را دارید، باید قیمت ارزان‌تری برای آن‌ها تعیین شده باشد تا مجبور به پرداخت هزینه بالا نشوید. اگر قرار است از تقویم برای هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، باید برایتان مقرون به صرفه باشد.

سرعت عملکرد مرکز فروش تقویم رومیزی

سرعت عملکرد مرکز فروش تقویم رومیزی

یکی از ویژگی‌های بهترین مراکز فروش تقویم‌های رومیزی، سرعت عملکرد آن‌هاست که شاید خیلی به آن توجه نکنید. فرض کنید بهمن ماه تقویم‌های رومیزی برای سال بعد را از یک مرکز فروش تقویم و سالنامه تهیه کرده و از آن‌ها می‌خواهید فرآیند چاپ تبلیغات را نیز برعهده بگیرند. اگر این مرکز در کار خود سهل انگاری کند و مدت زیادی طول بکشد تا تقویم‌ها را به دست شما برساند، این محصول ارزش و اعتبار خود را از دست می‌دهد.

برای بسیاری از مردم تقویم‌های رومیزی سال جدید در ماه اسفند جذابیت بیشتری دارد و می‌خواهند برنامه سال بعد خود را براساس تاریخ‌های مشخص شده در این تقویم مشخص کنند. اگر سفارشات شما دیر به دستتان برسد، ممکن است تقویم رومیزی شما هیچ استفاده‌ای برای دیگران نداشته باشد و تقویم دیگری جایگزین آن شود.

چاپ باکیفیت روی تقویم

از دیگر عوامل بسیار مهم برای انتخاب بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی، توجه به چاپی است که روی برگه‌ها انجام شده است. کیفیت چاپ می‌تواند در زیبایی تقویم رومیزی تاثیر زیادی داشته باشد. اگر قصد دارید در قسمت تبلیغات تصویر چاپ کنید، مرکز فروش تقویم باید از دستگاه‌های چاپ پیشرفته استفاده کند تا تصاویر با بهترین کیفیت روی ورق‌های تقویم چاپ شود. این موضوع در زیبایی تقویم خریداری شده تاثیر زیادی دارد.

استفاده از کاغذ باکیفیت

انواع مختلفی از کاغذ برای چاپ تقویم رومیزی وجود دارد که از جمله باید به کاغذ کرافت، کاغذ نخودی و کاغذ گلاسه اشاره کنیم. کاغذ کرافت و نخود دارای ضخامت بسیار بالا و رنگ تیره‌تری هستند که مقاومت زیادی دارند. اما کاغذ گلاسه سفید‌تر و زیباتر است. بهترین مراکز فروش تقویم رومیزی انواع مختلفی از تقویم‌ها با کاغذهای متفاوت را تهیه می‌کنند تا مشتریان حق انتخاب بیشتری داشته باشند. ضمن اینکه قیمت هر یک از این تقویم‌ها با همدیگر متفاوت است.

سالنامه برگ؛ بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی

سالنامه برگ؛ بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید تقویم رومیزی اداری باکیفیت و لوکس هستید، سالنامه برگ از جمله این مراکز است. شما می‌توانید سفارشات خود را به واحد فروش این مرکز ارائه دهید و در موعد مشخص شده آن‌ها را تحویل بگیرید. داشتن نظم و سرعت در ارائه سفارشات به مشتریان از جمله ویژگی‌های واحد سالنامه برگ است.

یکی از ویژگی‌های ارائه سفارش، امکان درج طرح مورد نظر بر روی تقویم‌هاست که طبق سلیقه مشتریان صورت می‌گیرد. درج لوگو یا نام کسب و کار یکی از مهم‌ترین توصیه‌های ما برای خرید تقویم رومیزی است که می‌توانید از طریق سالنامه برگ آن را انجام دهید.

کیفیت بالای چاپ و کاغذ استفاده شده در این تقویم‌ها یکی از دلایلی است که ما این واحد فروش تقویم رومیزی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.