اخبار استارتاپی

بافر (Buffer)

رسانه‌ اجتماعی برای کسب‌و‌کارهای کوچک نقش حیاتی دارد اما مدیریت راهبرد رسانه اجتماعی شما ممکن است کار دشوار و زمان‌بری باشد. بافر یک اپلیکیشن نرم‌افزار مدیریت رسانه اجتماعی است که به کاربران امکان می‌دهد تا فعالیت‌ها را در سراسر انواع مختلفی از پلتفرم‌ها برنامه‌ریزی، منتشر و تجزیه و تحلیل کنند. استفاده از آن آسان است و به تیم استارتاپی کمک می‌کند تا کارآمد باشند. بر اساس مشارکت مخاطب خاص شما، بافر می‌تواند به طور خودکار در طول محبوب‌ترین زمان‌ها از جانب شما مطلب ارسال کند و از آنجا که داده و اطلاعات بسیار مهم است، قابلیت‌های زبانه «تحلیل و تجزیه» گزارش‌هایی را ارائه می‌دهد که به راهبرد اجتماعی کلی شما کمک می‌کند.

هر لینک، متن، تصویر، یا ویدئو‌یی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، فقط کافی است آن را به بافر خود اضافه کنید. به‌روزرسانی‌های شما به طور خودکار برنامه‌ریزی شده و در طول روز در شبکه‌های اجتماعی موردعلاقه شما ارسال می‌شوند. به علاوه، شما می‌توانید به طور سفارشی در داخل این اپلیکیشن زمان ارسال را مشخص کنید.

فرض کنید شما 5 مقاله فوق‌العاده و 2عکس جالب پیدا کرده‌اید و می‌خواهید آنها را به اشتراک بگذارید. اگر آنها را به ترتیب ارسال کنید، ممکن است برای دوستان و دنبال‌کنندگان شما که آنلاین هستند، زیاد باشد و آنهایی که آنلاین نیستند نیز این پست‌ها را از دست بدهند. در عوض، بهتر است این پست‌ها را به بافر خود اضافه کنید و در چند روز آینده به‌روز‌رسانی‌های اجتماعی فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

امکانات جالب این اپلیکیشن عبارتند از:

اشتراک‌گذاری با چندین توییتر، فیس‌بوک، اینستاگرام، گوگل پلاس، لینکداین و پینترست از یک جا.

دریافت تجزیه و تحلیل برای هر به‌روز‌رسانی که به اشتراک می‌گذارید: کلیک‌ها، ری‌توییت‌ها، لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، منشن‌ها و غیره.

برنامه‌ریزی خودکار پست‌های خود تا هرگز مجبور نشوید نگران تنظیم زمان و تاریخ باشید. فقط کافی است بافر را باز کنید.

برنامه‌ریزی پست‌های خود با استفاده از «زمان سفارشی» برای برنامه‌ریزی رویدادها یا کمپین‌های خاص.

اشتراک‌گذاری از تمام اپلیکیشن‌های موردعلاقه خود با استفاده از قابلیت «اشتراک‌گذاری با» اندروید، اعم از برنامه‌ریزی ریتوییت‌های بومی از توییتر، توییت‌بات و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.