اخبار استارتاپی

اولین یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان برگزار شد

این رویداد برای اولین بار در استان لرستان به همت همفکر لرستان و با همکاری اتاق بازرگانی استان لرستان در روز پنجشنبه 30 آذر  در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد.

به گفته سینا حیدری طراح و توسعه دهنده وب – فعال استارتاپی و کارآفرینی لرستان،امسال برای اولین بار خانواده اکوسیستم کارآفرینان استارتاپی لرستان در فضایی دوستانه و فارغ از رقابت های روزمره گرد هم آمدند و از بیم ها و امید هایشان برای سال 97 سخن گفتند و از مشکلاتی که پشت سر گذاشتند و از آینده پیشرو صحبت کردند.

در این رویداد چندین تیم استارتاپی، جمعی از کارآفرینان، صاحبان ایده، طراحان و برنامه نویسان، سرمایه گذار ها و واحد های فناور و فعالان اکوسیستم و دانشجویان حضور داشتند و به صحبت و گفتگو با هم پرداختند.

در ابتدای رویداد دکتر حسین سلاحورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق بازرگانی لرستان از تشکیل دو تشکل حمایتی برای کارآفرینان و همچنین صندوق سرمایه گذاری کارآفرینان خبر داد و اظهار امیدواری کرد این اقدامات در راستای بهبود فضای کسب و کاری استان لرستان خواهد بود.

یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان پذیرای دو مهمان ویژه بود: تبسم لطیفی بنیانگذار استارتاپ مامان پز و سجاد چاری پور موسس استارتاپ pay.ir

تبسم لطیفی متولد خرم آباد است که استارتاپ او به عنوان یکی از کسب و کارهای نوپای موفقی است که در سال های اخیر از دل رویداد های کارآفرینی بیرون آمده است. تبسم لطیفی به توضیح مدل کسب و کار مامان پز و شناسایی فرصت و راه حل مناسب برای آن و چالش های مختلفی که برای راه اندازی و ادامه استارتاپش یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و از تجربیاتش برای شرکت کنندگان سخن گفت.

سجاد چاری پور نیز متولد خرم آباد است که مهمان ویژه دیگر برنامه بود که موسس استارتاپ pay.ir است. او به چالش های موجود در حوزه فینتک اشاره کرد و در ادامه به معرفی استارتاپش و همچنان به ایجاد انگیزه برای استارتاپ های لرستانی پرداخت.

در پنل پرسش و پاسخ برنامه نیز شرکت کنندگان سوالات خود را از مهمان های ویژه برنامه پرسیدند.

در قسمت بعدی برنامه با حضور محمد خاکی و احسان ناصر به نمایندگی از اتاق بازرگانی و سینا حیدری به نمایندگی از همفکر لرستان طی مراسمی از مهمان های ویژه رویداد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.