Warning: Constant WP_SITEURL already defined in /home/shanbemag/public_html/wp-config.php on line 254

Warning: Constant WP_HOME already defined in /home/shanbemag/public_html/wp-config.php on line 255
اولین همایش بزرگ بیت‌کوین در ایران |هفته‌نامه شنبه
اخبار استارتاپی

اولین همایش بزرگ بیت‌کوین در ایران

در این همایش تمام مفاهیم مربوط به بیت‌کوین، ارزهای دیجیتال، عرضه اولیه سکه (ICO) و همینطور یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های اقتصادی در دنیا، بلاک چین، مورد بررسی قرار خواهند گرفت. همچنین در این رویداد افراد پیشگام و متخصص در زمینه انواع ارزهای دیجیتال حضور خواهند داشت و حضور ماینرهای حرفه‌ای در کنار این افراد موجب می‌شود تا بتوان در طول برگزاری همایش مشکلات و موانع موجود بر سر راه ماینرها در کشور و همچنین سراسر دنیا را مورد بررسی قرار داد و با همفکری و ارائه پیشنهادهای تخصصی، به راهکارهایی کارآمد و موثر برای حذف این موانع رسید.

بنابراین حضور در این همایش می‌تواند نقطه عطفی در شروع همکاری‌های جدید و شناخت بهتر افراد فعال در زمینه ارزهای دیجیتال برای شرکت‌کنندگان باشد. بلاکچین، بیت‌کوین، ICO و به طور کلی موضوعات مربوط به کریپتوکارنسی اولویت اول امروز شرکت‌ها و رسانه‌های بزرگ تکنولوژی در سطح جهان هستند. ما هم قصد داریم با برگزاری همایش بیت‌کوین، بستری ایجاد کنیم تا کشور ما هم از این ترند تکنولوژی جهانی عقب نماند و با ارائه راهکارهای مفید و کارآمد شاهد شکوفایی کشور در استفاده از این تکنولوژی جدید باشیم.

  •   موضوعات مورد بحث در همایش بیت‌کوین

در اولین و بزرگ‌ترین همایش بیت‌کوین، پیش از هر چیز توضیحی اجمالی درباره بیت‌کوین و چگونگی کارکرد ارائه می‌شود که در کنار آمار و اقام مرتبط با بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال، می‌تواند برای دوستان تازه‌کار هم مفید باشد. 

پس از آن تاریخچه بیت‌کوین و چگونگی پیدایش ارزهای دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد که با توجه به سخنرانی پیشکسوتان این عرصه، می‌تواند برای همه جذابیت و تازگی خاصی داشته باشد.

  •   فرصت‌های موفقیت در بیت‌کوین

شاید یکی از جذاب‌ترین بخش‌های رویداد بیت‌کوین برای هر دو قشر حرفه‌ای و تازه‌کار در زمینه بیت‌کوین، بررسی فرصت‌ها و موقعیت‌هایی باشد که در عرصه ارزهای دیجیتال وجود دارد.

در این بخش متخصصان و پیشکسوتان به بررسی این موقعیت‌ها می‌پردازند و راهکارهایی عملی برای استفاده از این فرصت‌ها ارائه می‌شود. موضوعات جالب دیگری مثلICO ها و نکات مثبت و منفی آنها، ایجاد زیرساخت‌های خلاقانه برای امکان پرداخت در بستر کریپتوکارنسی در کشور و همین طور آینده تکنولوژی بلاک‌چین و موقعیت‌های قابل اجرای آن در کشور مورد بررسی قرار می‌گیرند.

  •   به خاطر ماینرها

رویداد بزرگ بیت‌کوین در کشور، بخش‌های ویژه‌ای برای ماینرها و افراد فعال در زمینه استخراج ارز دیجیتال دارد. ماینرهای حرفه‌ای در بخش‌های مختلف درباره روش صحیح ماین، آنالیز ارزهای مختلف قابل ماین، مسائل و مشکلات ماینرها و طریقه حل این مشکلات سخنرانی خواهند کرد. با توجه به امکانات در نظر گرفته شده ماینرها هم می‌توانند با سوال از کارشناسان برنامه به راه‌حل مشکلات خود پی ببرند و راهکارهای تازه‌ای برای ماین و فعالیت در بخش کریپتوکارنسی بیابند.

  •   ثبت نام در رویداد

با توجه به ظرفیت محدود فرصت را از دست ندهید و برای ثبت‌نام در بزرگ‌ترین همایش بیت‌کوین همین امروز با مراجعه به وب‌سایت رویداد به آدرس BTCday.ir بلیت خود را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.