آهنگ بخوانید

0

با استفاده از اپلیکیشن Smule می‌توانید آهنگ‌های مورد علاقه خود را با جلوه‌های صوتی بخوانید. حتی می‌توانید با هنرمندانی مانند لینکینگ پارک، جسی‌جی و غیره مسابقه ویدئویی دهید. سپس آن را در معرض دید بیش از ۵۰ میلیون مخاطب جهانی این اپلیکیشن قرار دهید و طرفدار جمع کنید. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های گوگل‌پلی شناخته شده است. از ویژگی‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 گزینه ضبط از خود با ویدئو

آوازخوانی مانند یک ستاره با استفاده از جلوه‌های صوتی

 اشتراک‌گذاری روی پلت‌فرم جهانی ما

مسابقه با هنرمندان پاپ مختلف.

این اپلیکیشن دنیا را از طریق موسیقی به هم وصل می‌کند. شما می‌توانید در اسمیول دوستان خود را پیدا و دنبال کنید و با خوانندگان فوق‌العاده در سراسر دنیا آشنا شوید. می‌توانید به‌تنهایی آهنگ بخوانید یا با دیگران به طور گروهی آوازخوانی کنید. از دوستان و خوانندگان مورد علاقه خود مطلع باشید و درباره اجرای آنها نظر دهید و از آنها پشتیبانی کنید.‌ بسیاری از استعدادها از طریق همین اپلیکیشن کشف شده‌اند.

شما نیز می‌توانید استعداد خود را از طریق این پلت‌فرم به نمایش بگذارید. با فناوری ارتقای صدای این اپلیکیشن هر بار فوق‌العاده به نظر می‌آیید. می‌توانید از فیلترهای صوتی ویژه آن برای ارتقای کیفیت اجرای خود استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.