۷ خدمت یدک‌یار برای رفع چالش‌های خرید لوازم یدکی مصرفی خودرو

0

ارائه ۷ خدمت کاربردی توسط بزرگترین فروشگاه آنلاین برای خرید لوازم یدکی در کشور، یدک‌یار با هدف حل مشکلات و چالش‌های خرید قطعات خوردو. با چالش‌های خرید قطعات خودرو آشنا شوید.

در حالت عادی هزینه نگهداری خودرو را می‌توان همان هزینه “خرید لوازم یدکی” بخصوص قطعات مصرفی و اجرت تعویض آن دانست که بصورت دوره‌ای و منظم باید تعویض شوند. لوازم مصرفی ماشین قطعاتی مثل لنت ترمز، روغن موتور، لاستیک و … هستند که بصورت منظم باید پس از طی کیلومتر مشخصی اقدام به تعویض آنها نمود.

اهمیت تعویض به موقع این قطعات آنجا مشخص میشود که در صورت به تعویق انداختن آن و یا استفاده از قطعه بی کیفیت، سایر قطعات خودرو شما آسیب دیده و هزینه بیشتری را به شما تحمیل می‌کند.

بصورت کلی خرید لوازم یدکی خودرو ۴ چالش اصلی داشته که فروشگاه یدک یار به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی کشور با ارائه ۷ خدمت مختلف توانسته “چالش های خرید لوازم یدکی” را برای کاربران خود رفع کند.

  • ۴ چالش اصلی خرید لوازم مصرفی خودرو

پیدا کردن قطعه: به دلیل کم بود لوازم یدکی خودرو های خارجی، چینی و بصورت کلی خودرو های کم تیراژ و جدید، تامین قطعه همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی و زمانبر برای دارندگان خودرو است.

انتخاب برند با کیفیت و استاندارد: همواره پیدا کردن برند مناسب و استاندارد برای افرادی که با برند‌های لوازم یدکی آشناییت ندارند یک چالش بوده که کدام برند کیفیت بهتری را ارائه می‌کند. از همه مهم تر تشخیص استاندارد و اصل بودن قطعه است که نیاز به تخصص حرفه‌ای دارد.

قیمت لوازم یدکی مصرفی: یکی از مهم ترین چالش ها، پیدا کردن فروشگاهی با بهترین و مناسب ترین قیمت لوازم یدکی است.

حمل و نقل قطعات: حمل و نقل برخی قطعات به دلیل ابعاد بزرگ، حساسیت و یا سنگینی، بسیار سخت بوده و برای خریدار تبدیل به یک چالش می‌شود.

یدک‌یار به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در کشور با بیش از ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای در بازار لوازم یدکی توانسته ۴ چالش اصلی مشتریان را برای خرید قطعات مصرفی خودرو را رفع نماید.

 

روند خرید لوازم یدکی از یدک یار
  • ۷ خدمت یدک یار برای رفع چالش های خرید لوازم یدکی مصرفی خودرو

 

  1. تکمیل بودن قطعات خودرو در یدک یار:

    یدک یار با بیش از ۶۰ هزار قطعه، برای تمامی خودرو های بازار ایران بخشی اختصاصی طراحی کرده است که تمامی لوازم یدکی آنها در آن صفحه گردآوری شده. با انتخاب خودرو در سایت یدک یار، دسترسی کاملی به تمامی قطعات مصرفی و غیرمصرفی آن خودرو خواهید داشت. در این شرایط دسترسی شما به لوازم یدکی مصرفی ماشین خود راحت شده و عملا مشکل زمانبر بودن پیدا کردن قطعه مورد نیاز شما توسط یدک یار حل شده است.

  2. قدرت انتخاب بالا در یدک یار:

    در یدک یار شما با ورود به بخش فروش قطعه مدنظر، لیست کاملی از برند های مختلف موجود در بازار لوازم یدکی خودرو که آن قطعه را عرضه میکنند به شما نمایش داده میشود. به عبارت دیگر شما در زمان خرید لوازم یدکی بیشترین قدرت انتخاب را در برند های مختلف در یدک یار خواهید داشت و میتوانید برند های مختلف قطعه مدنظر خود را مشاهده، بررسی و بهترین برند قطعه را خریداری نمایید.

  3. ارائه بهترین قیمت لوازم یدکی در یدک یار:

یدک یار همواره تلاش داشته تا “بهترین قیمت لوازم یدکی خودرو” را به کاربران خود ارائه دهد. با ورود به بخش تخصصی فروش یک قطعه، در کنار لیست برند های مختلف شاهد قیمت برای هرکدام از آنها خواهید بود. به عبارتی یدک یار با فراهم کردن بستری با قدرت انتخاب بالا برای شما و ارائه قیمت های مناسب، توانسته چالش بسیار مهم قیمت لوازم یدکی را برای خریدار رفع نماید تا  کاربر بتواند لوازم یدکی مصرفی ماشین را متناسب با بودجه مدنظر خود با بهترین قیمت خریداری کند.

ارائه بهترین قیمت لوازم یدکی در یدک یار

۴. ضمانت اصالت کتبی لوازم یدکی در یدک یار:

همانطور که گفته شد تشخیص اصالت لوازم یدکی و استاندارد بودن آن نیاز به تخصص داشته و همین چالش اصلی خریداران لوازم یدکی خودرو است. یدک یار این مشکل را با ارائه کتبی ضمانت اصالت قطعه به روی فاکتور برای کاربران خود رفع کرده است تا اگر از اصالت قطعات خریداری شده اطمینان نداشتند بتوانند آن را مرجوع و یا تعویض کنند.

 

۵. ارائه راهنمایی تخصصی خرید لوازم یدکی:

یدک یار با در اختیار داشتن متخصصینی مجرب و حرفه ای در حوزه تعمیرات، مشکلات و لوازم یدکی خودرو توانسته تا اطلاعاتی مفید و کاربردی را در اختیار کاربران خود قراردهد تا چالش انتخاب محصول مناسب خودرو و انتخاب برند باکیفیت را تا حد ممکن حل کند. متخصصین یدک یار در بخش تخصصی فروش هر قطعه برای هر خودرو، اطلاعات مهم و راهنمایی های تخصصی مورد نیاز کاربر برای خرید آن قطعه را در اختیار وی قرار داده اند تا با مطالعه آن بتواند با اطلاعاتی کامل لوازم یدکی خودرو خود را با اطمینان خریداری کند.
همینطور یدک یار به کمک متخصصین خود اطلاعات کاملی درباره انواع خرابی ها و مشکلات خودرویی و راه حل آنها را بصورت کاربردی در بخش مجله یدک یار ارائه داده تا کاربران خود را بصورت هدفمند با مشکلات خودرویی و روش حل مشکل بیشتر آشنا کند.

 

۶.مشاوره رایگان توسط مشاورین یدک یار:

یدک یار در راستای افزایش سهولت خرید لوازم یدکی خودرو برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده تا در صورتی که کاربر با مطالعه راهنمایی های مندرج در صفحه فروش قطعات ابهام یا سوالی داشت بتواند با مشاورین یدک یار بصورت تلفنی در ارتباط بوده و مشاوره رایگان دریافت کند تا از خرید خود مطمئن شود.

مشاوره رایگان خرید لوازم یدکی

 

۷. ارسال سریع به سراسر کشور:

همانطور که گفته شد یکی از اصلی ترین چالش های خرید لوازم یدکی خودرو، بحث حمل و نقل و جابجایی آن است، یدک یار با ارسال ۳ ساعته قطعات در تهران و ۲۴ تا ۴۸ ساعته در سایر استان ها در قالب ارسال سریع توانسته این مشکل و چالش را نیز برای کابران خود مرتفع سازد.

 

لیست قیمت لوازم یدکی مصرفی خودرو ها در یدک یار:

۱.      قیمت لنت ترمز ماشین

۲.      قیمت شمع ماشین

۳.      قیمت تسمه دینام ماشین

۴.      قیمت تسمه تایم ماشین

۵.      قیمت دیسک و صفحه ماشین

۶.      قیمت تیغه برف پاک کن خودرو

۷.      قیمت دسته موتور ماشین

۸.      قیمت باتری خودرو

۹.      قیمت لاستیک ماشین

۱۰. قیمت روغن موتور ماشین

۱۱. قیمت روغن گیربکس خودرو

۱۲. قیمت فیلتر هوا ماشین

۱۳. قیمت فیلتر روغن ماشین

۱۴. قیمت صافی بنزین ماشین

۱۵. قیمت فیلتر اتاق خودرو

 

تمامی قطعات فوق در فروشگاه اینترنتی یدک‌یار بخش تخصصی داشته و با ورود به آن صفحه و انتخاب خودرو می‌توانید آن قطعه برای خودرو خود را مشاهده کنید، با انتخاب خودرو خود لیست قیمت کاملی از قطعه انتخابی به تفکیک برند به شما نمایش داده می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.