چرا باید کتاب «اصل‌گرایی» را بخوانیم؟

0

کتاب «اصل‌گرایی» در مورد این موضوع صحبت می‌کند و به ما نشان می‌دهد که این کار نه تنها در واقعیت شدنی نیست بلکه عواقب بدی نیز برای ما دارد.

«ببخشید چند لحظه وقت داری این کار رو برام انجام بدی؟ یه جلسه‌ی ایده‌یابی داریم خوشحال می‌شیم که تو هم حضور داشته باشی. لطفا چند دقیقه وقت بذار و این موضوع رو برام پیگیری کن… »

احتمالا شما هم در محل کار یا زندگی روزمره با پرسش‌های مشابه به این مواجه شده‌اید.

کتاب «اصل‌گرایی» در مورد این موضوع صحبت می‌کند و به ما نشان می‌دهد که این کار نه تنها در واقعیت شدنی نیست بلکه عواقب بدی نیز برای ما دارد. اگر شما نیز تجربه مشابهی دارید و در انبوه‌کارهای عقب افتاده غرق شده‌اید، یعنی مانند بسیاری از افراد،  فرع‌گرا هستید و اصل‌گرایی می‌تواند درمان خوبی برای شما باشد.

کتاب اصل گرایی
۳۰ درصد تخفیف ویژه برای خرید کتاب اصل گرایی

اصل‌گرایی یعنی تمرکز کردن روی چیزهای اصلی و مهم و رد کردن کارهای کم اهمیتی که فقط وقت شما را اشغال می‌کنند. در یک جمله‌ی کوتاه می‌شود گفت اصل گرایی شبیه به همان شعار معروفِ؛ کمتر ولی بهتر است.

چطور اصل‌گرا شویم؟

گرگ مک‌کیون در این کتاب نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم روی کارهای مهم و اصلی تمرکز کنیم و با این کار نه تنها در شغل‌مان پیشرفت می‌کنیم بلکه از زندگی نیز بیشتر لذت می‌بریم.

برای رسیدن به اصلی گرایی باید ۳ گام مهم را به صورت منظم و پیوسته انجام دهیم. گام اول، بررسی است. به این معنی که از انبوه چیزهای کم‌اهمیت بتوانیم معدود چیزهای حیاتی و ضروری را پیدا کنیم.

گام دوم، حذف کردن است. به معنی کنار گذاشتن انبوه موضوعات کم اهمیت.

گام سوم اجرا است. وقتی یک موضوع را می‌دانیم به این معنی نیست که می‌توانیم آن را درست اجرا کنیم.

کتاب  اصل‌گرایی را چطور تهیه کنم؟

با کد تخفیف shanbe05 می‌‌توانید نسخه الکترونیکی کتاب «اصل‌گرایی» را با ۳۰ درصد تخفیف تهیه کنید. اگر با طاقچه آشنا نیستید از سایت www.taaghche.com می‌توانید اپلیکیشن طاقچه را نصب کنید. طاقچه یک فروشگاه آنلاین کتاب صوتی و الکترونیکی است که می‌توانید کتاب‌ها را به صورت قانونی دانلود کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.