تفاوت های سرور مجازی ایران و خارج چیست؟

0

اگر تا به حال با کار های مجازی و اینترنتی سر و کار داشته باشید متوجه می شوید که سرور های مجازی (Virtual Private Server) در واقع برای خصوصی سازی و هم چنین محرمانه نگه داشتن اطلاعات و ذخیره سازی انبوه استفاده می شوند که شما عزیزان هر زمان که بخواهید می توانید سیستم سرور مجازی خود را ارتقا دهید و یا سرور مجازی جدید خریداری نمایید.

سرور های مجازی از نظر تولید دو دسته اند، ایرانی و خارجی که هر کدام مزایا و فواید خود را دارند که در ادامه به همه آن ها اشاره خواهیم نمود در واقع شما عزیزان باید از سرور ای استفاده کنید که امن و قابل اعتماد باشد در این صورت اطلاعات خصوصی شما کاملا محرمانه باقی می ماند و کسی نمی تواند به آن ها تجاوز کند.

اگر ر در ایران و یا در خارج از ایران زندگی می کنید ممکن است به استفاده از سرورهای مجازی نیاز داشته باشید امروز ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا تفاوت این دو سرور را ذکر کنیم و شما بتوانید انتخاب کنید که چه سروری مناسب استفاده است. پس لطفاً تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید. به منظور کسب اطلاعات کامل در رابطه با خرید سرور مجازی ایران می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

تفاوت سرور مجازی ایرانی و خارجی

سرورهای مجازی ایرانی در واقع ساخت خود ایران هستند یعنی میزبان ساخت این سرور در ایران است همین باعث شده که افراد درون کشور برای ذخیره اطلاعات خودشان از سرور های ایرانی استفاده کنند زیرا دسترسی به این سرور بسیار راحت است و برای کسانی که در ایران زندگی می کنند بهترین انتخاب می باشد. ما سرور های خارجی میزبان ساخت آن ها کشورهای خارجی مانند اروپا و آمریکا و سنگاپور و امارات و کانادا و غیره می باشد. چنین سروری برای کسانی که خارج از ایران زندگی می کنند بهتر است.

اما ممکن است افرادی در ایران زندگی کنند که بخواهند از برنامه های خارجی مانند گوگل پلی و غیره استفاده کنند، در این صورت خرید سرور مجازی خارجی گزینه بهتری است پس اکنون تفاوت سرور ایرانی و خارجی را متوجه شدید حال می توانید تشخیص دهید که کدام سرور مجازی برای استفاده شما مناسب تر است و برای خرید آن اقدام نمایید. با این وجود ما روش های خرید هر دو سرور مجازی را برای شما شرح خواهیم داد این شما هستید که انتخاب می کنید کدام یک را داشته باشید و استفاده کنید.

راهنمای خرید سرور مجازی VPS در ایرانخرید سرور مجازی ایران

اکنون اگر تصمیم به خرید سرور مجازی گرفته‌ اید ما به شما پیشنهاد می کنیم سرور مجازی ایران یکی از بهترین و امن ترین سرور های مجازی می ‌باشد که مناسب استفاده مردم عزیزمان است برای خرید سرور های مجازی باید موارد زیر را به کار گیرید تا خریدی امن را تجربه کنید و همچنین سرور مورد نیاز خود را پیدا کنید لطفاً به موارد زیر عمل کنید:

  • ابتدا سایت فروش سرور مجازی ایران را پیدا کنید
  • مطمئن شوید که سایت معتبر و امن است
  • سپس اقدام به خرید سرور مجازی نمایید
  • هزینه لازم جهت خرید سرور مجازی را بپردازید

به همین سادگی خرید سرور مجازی ایران در دسترس قرار دارد و هر زمان که بخواهید می توانید برای خرید مراجعه نمایید. همچنین باید حواس تان باشد که سرور مجازی که خریداری می کنید نیاز به نصب دارد که نصب و راه اندازی آن را باید به افراد آگاه بسپارید تا در مدت کوتاهی این کار را برای شما انجام دهند. گاهی ممکن است برای نصب سرور مجازی مجبور به پرداخت هزینه زیرا این افراد متخصص در زمینه نصب سرور مجازی تحصیل نموده و دارای مدرک و تجربه کافی می باشند در این صورت لازم نیست نگران راه اندازی سرور مجازی ایران باشید. در کل سرور مجازی ایران یکی از بهترین انتخاب ها برای ساکنین ایران می باشد.

فرآیند خرید سرور مجازی ایران به چه صورت است؟

صفحه سرور مجازی ایران

با وجود صفحه سرور مجازی ایران شما عزیزان می توانید به تمام برنامه ‌های داخلی ایران دسترسی پیدا کنید البته که سرعت دسترسی به آن ها بسیار بالا است و هم چنین دسترسی خیلی آسان تر می باشد با وجود سرور مجازی ایران شاهد هیچ گونه هنگ و مشکلی در سیستم نخواهید بود زیرا صفحه سرور مجازی ایران بسیار روان و صحیح کار می کند این همه یکی از مزایای استفاده از سرور مجازی ایران است. با ورود بر صفحه سرور مجازی ایران می توانید سیستم و سایت خود را ارتقا دهید و شاهد نصب بهترین برنامه ها باشید.

هم چنین می‌توانید با وجود سرور مجازی ایران ایمیل‌ های خود را چک کنید و یا به اشخاص دیگر ایمیل بفرستید. البته کاربرد های دیگر سرور مجازی در دیتابیس و وب سرور هم می باشد، این که شما عزیزان تا چه حد به سرور مجازی ایران نیاز دارید بستگی به کار و حرفه شما دارد. اما پیشنهاد ما این است که حتماً سرور مجازی ایران را خریداری و استفاده از آن را تجربه نمایید تا متوجه بلیت ‌های بی نظیر و حرفه ای آن باشید.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.