محتوای برند اخبار استارتاپی

مشاهده گزارش حقوق ۹۹ در ایران سلری

برای شما که دوست دارید بدانید، افراد در هر کسب و کاری چه میزان حقوق دریافت می‌کنند و تفاوت دریافتی‌ها در هر رده سازمانی چه میزان است، باید بگوییم که گزارش حقوق 99 در ایران سلری منتشر شده است و می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ایران سلری این گزارش را مشاهده کنید.

اطلاعات موجود در گزارش حقوق و دستمزد ۹۹ منتشر شده در سایت ایران سلری، به شما نشان می‌دهد که افراد در رده‌های سازمانی مختلف چه میزان دریافتی دارند، تفاوت دریافتی در شهرهای مختلف ایران چقدر است و در نهایت می‌توانید مشاهده کنید که افراد با سمت شغلی مشابه شما چه میزان حقوق دارند.

گزارش حقوق 99 ایران سلری

گزارش حقوق سال ۹۹ ایران سلری با مشارکت افراد شاغل در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به دست آمده است و تعداد این افراد ۲۰۸۰۰۰ نفر، در ۴۱ گروه شغلی مختلف از جمله بازاریابی، فروش، مهندسی و … است که این اطلاعات در ۳۱ استان کشور به دست آمده است. با توجه به میزان شرکت کننده در این بررسی، می‌توانید به معتبر بودن آن اعتماد داشته باشید و آن را به عنوان مرجعی برای پی بردن به میزان حقوق مناسب خود در نظر بگیرید.

در گزارش‌های سال‌های قبل به خوبی دانستید که افراد در بازار کار چه میزان دریافتی داشتند و چه شرکت‌هایی بیشترین حقوق را به کارمندان خود دانند. گزارش سال 99 نیز قرار است همین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند که دید بهتری نسبت به شغل آینده خود داشته باشید.

اطلاعات به دست آمده در این گزارش‌ها، بر حسب بزرگی و کوچکی شرکت‌ها به دست آمده است و در این گزارش شرکت‌های زیر صد نفر، شرکت‌های کوچک و شرکت‌های بالای صد نفر، شرکت‌های بزرگ تعیین شده‌اند.

مزیت گزارش حقوق ایران سلری

این گزارش‌ها بخش بزرگی از بازار کار ایران را در می‌گیرند و می‌تواند به عنوان مرجعی برای کارجویان باشند، تا بتوانند بهترین تصمیم را برای میزان حقوق درخواستی بگیرند. این گزارش هر آنچه که بر اوضاع حقوقی بازار کار می‌گذرد را با نمودارهای مختلف نشان می‌دهد، تا درک آنها راحت‌تر شود. کارفرمایان نیز می‌توانند با استفاده از این گزارش‌ها، سرنخ‌های جالبی از میزان حقوق افراد مختلف در سازمان‌های مختلف به دست آورند و از آنها در پرداختی‌های حقوق کارمندان خود ایده بگیرند.

درباره ایران سلری

ایران سلری محصولی از ایران تلنت است که به عنوان اولین مرجع تخصصی حقوق و دستمزد، اقدام به انتشار اطلاعات حقوق و دستمزد در بازار کار و با مشارکت شاغلین می‌کند. از اهداف اصلی ایران سلری این است که آگاهی کاملی از میزان دریافتی در شرکت‌های مختلف و همچنین رده‌های سازمانی ارائه دهد. ایجاد شفافیت در مورد نرخ دستمزدها در بازار کار و کمک به متقاضیان کار برای برنامه ریزی شغلی، یکی از دیگر از اهدااف ایران سلری در تدوین و ارائه گزارش حقوق و دستمزد است.اگر دوست دارید تا آمار و اطلاعات کامل‌تری از گزارش حقوق 99 به دست آورید می‌توانید به آدرس https://iransalary.com/salary-99 مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده جزئیات حقوق متخصصان می‌توانید به سایت iransalary.com مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.