محتوای برند

بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپی سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی 100 استارتاپ صبح امروز در نشست خبری رویداد سکوی پرتاب سیستان و بلوچستان، عرفان عزیزپور مدیر اجرایی مجموعه ۱۰۰ استارتاپ گفت: تاکنون اتفاقات خوبی در رویداد استانی سیستان و بلوچستان رقم خورده و سکوی پرتاب، بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپی استان خواهد بود.
عرفان عزیزپور بیان کرد: کاروان استانی سرمایه‌‌گذاری مجموعه 100استارتاپ در پانزدهمین مقصد خود و در قالب سکوی پرتاب، دوم خرداد 1400، میهمان استان سیستان و بلوچستان خواهد بود و تیم های استارتاپی و کارآفرین تا 28 اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند در سایت 100startups.ir ثبت نام کنند.

وی هدف اصلی برگزاری این رویداد را ایجاد شور و نشاط در استان بین تیم‌ها بیان کرد و افزود: در این رویداد هیچ تیم و ایده خوبی به دلیل نبود سرمایه بلاتکلیف نمی‌ماند. مدیر اجرایی 100استارتاپ اذعان کرد: آن دسته از تیم های استارتاپی که بتوانند جذب سرمایه داشته باشند از خدمات راهبری استارتاپ‌ها قبل و بعد از سرمایه‌گذاری بهره‌مند می‌شوند.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش مثبت مجموعه 100استارتاپ در اکوسیستم استارتاپی کشور عنوان کرد: این مجموعه تاکنون با حضور در بیش از 8 استان اقدام به برگزاری رویداد و شناسایی ایده‌ها کرده و در حال حاضر در این استان‌ها در حال سرمایه‌گذاری است.

راشکی افزود: مجموعه 100استارتاپ با سرمایه‌ای حدود 28 میلیارد تومان، قرار است بر روی تیم‌های استان سرمایه‌گذاری کند که قطعاً این رقم تا پیش از برگزاری رویداد افزایش پیدا خواهد کرد.
مدیر روابط عمومی صندوقی نوآوری و شکوفایی نیز گفت: یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی برای تامین مالی تیم‌های استارتاپی، برگزاری رویدادهای دوشنبه‌های استارتاپی است که تاکنون 22 دوشنبه استارتاپی با حضور 147 استارتاپ برگزار شده و در آن 14 استارتاپ توانستند 36 میلیارد تومان سرمایه جذب کنند.

امیر بامه با بیان اینکه برگزاری دوشنبه‌های استارتاپی در استان‌ها با همکاری مجموعه 100استارتاپ و در قالب رویدادهای سکوی پرتاب انجام می‌شود، افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف 4 برابر مبلغی که عاملان مجاز سرمایه‌گذاری روی تیم‌های استارتاپی سرمایه‌گذاری کنند، در قالب مدل هم‌سرمایه‌گذاری وارد تامین سرمایه جسورانه می‌شود.

رویداد سکوی پرتاب سیستان و بلوچستان با همکاری مجموعه 100 استارتاپ، صندوق نوآوری و شکوفایی، موسسه دانش بنیان برکت، دانشگاه سیستان و بلوچستان، سازمان فناوری اطلاعات ایران و پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.شرکت سرمایه گذاری داوین، هلدینگ سرمایه گذاری رایان سلامت آمن، مجموعه معنا و صندوق سرمایه‌گذاری نوید، سرمایه‌گذاران این رویداد خواهند بود

مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران، شتاب‌دهنده تفتان، دانشگاه بین‌المللی چابهار، صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زاهدان، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شتاب‌دهنده رایان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، شرکت شهرکهای صنعتی استان سیستان و بلوچستان، شرکت شناسا، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، آموزش و پرورش شهر زاهدان و صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان از دیگر حامیان این رویداد هستند.لازم به ذکر است بعد از سکوی پرتاب سیستان بلوچستان، برگزاری رویداد سگوی پرتاب اقتصاد دیجیتال و سکوی پرتاب ادتک در خرداد ماه 1400 در دستور کار 100استارتاپ قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.