بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپی سیستان و بلوچستان

مهلت ثبت نام تیم‌های استارتاپی تا 28 اردبیهشت تمدید شد

0

به گزارش روابط عمومی ۱۰۰ استارتاپ صبح امروز در نشست خبری رویداد سکوی پرتاب سیستان و بلوچستان، عرفان عزیزپور مدیر اجرایی مجموعه ۱۰۰ استارتاپ گفت: تاکنون اتفاقات خوبی در رویداد استانی سیستان و بلوچستان رقم خورده و سکوی پرتاب، بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپی استان خواهد بود.
عرفان عزیزپور بیان کرد: کاروان استانی سرمایه‌‌گذاری مجموعه ۱۰۰استارتاپ در پانزدهمین مقصد خود و در قالب سکوی پرتاب، دوم خرداد ۱۴۰۰، میهمان استان سیستان و بلوچستان خواهد بود و تیم های استارتاپی و کارآفرین تا ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند در سایت ۱۰۰startups.ir ثبت نام کنند.

وی هدف اصلی برگزاری این رویداد را ایجاد شور و نشاط در استان بین تیم‌ها بیان کرد و افزود: در این رویداد هیچ تیم و ایده خوبی به دلیل نبود سرمایه بلاتکلیف نمی‌ماند. مدیر اجرایی ۱۰۰استارتاپ اذعان کرد: آن دسته از تیم های استارتاپی که بتوانند جذب سرمایه داشته باشند از خدمات راهبری استارتاپ‌ها قبل و بعد از سرمایه‌گذاری بهره‌مند می‌شوند.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش مثبت مجموعه ۱۰۰استارتاپ در اکوسیستم استارتاپی کشور عنوان کرد: این مجموعه تاکنون با حضور در بیش از ۸ استان اقدام به برگزاری رویداد و شناسایی ایده‌ها کرده و در حال حاضر در این استان‌ها در حال سرمایه‌گذاری است.

راشکی افزود: مجموعه ۱۰۰استارتاپ با سرمایه‌ای حدود ۲۸ میلیارد تومان، قرار است بر روی تیم‌های استان سرمایه‌گذاری کند که قطعاً این رقم تا پیش از برگزاری رویداد افزایش پیدا خواهد کرد.
مدیر روابط عمومی صندوقی نوآوری و شکوفایی نیز گفت: یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی برای تامین مالی تیم‌های استارتاپی، برگزاری رویدادهای دوشنبه‌های استارتاپی است که تاکنون ۲۲ دوشنبه استارتاپی با حضور ۱۴۷ استارتاپ برگزار شده و در آن ۱۴ استارتاپ توانستند ۳۶ میلیارد تومان سرمایه جذب کنند.

امیر بامه با بیان اینکه برگزاری دوشنبه‌های استارتاپی در استان‌ها با همکاری مجموعه ۱۰۰استارتاپ و در قالب رویدادهای سکوی پرتاب انجام می‌شود، افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۴ برابر مبلغی که عاملان مجاز سرمایه‌گذاری روی تیم‌های استارتاپی سرمایه‌گذاری کنند، در قالب مدل هم‌سرمایه‌گذاری وارد تامین سرمایه جسورانه می‌شود.

رویداد سکوی پرتاب سیستان و بلوچستان با همکاری مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، صندوق نوآوری و شکوفایی، موسسه دانش بنیان برکت، دانشگاه سیستان و بلوچستان، سازمان فناوری اطلاعات ایران و پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.شرکت سرمایه گذاری داوین، هلدینگ سرمایه گذاری رایان سلامت آمن، مجموعه معنا و صندوق سرمایه‌گذاری نوید، سرمایه‌گذاران این رویداد خواهند بود

مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران، شتاب‌دهنده تفتان، دانشگاه بین‌المللی چابهار، صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زاهدان، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شتاب‌دهنده رایان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، شرکت شهرکهای صنعتی استان سیستان و بلوچستان، شرکت شناسا، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، آموزش و پرورش شهر زاهدان و صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان از دیگر حامیان این رویداد هستند.لازم به ذکر است بعد از سکوی پرتاب سیستان بلوچستان، برگزاری رویداد سگوی پرتاب اقتصاد دیجیتال و سکوی پرتاب ادتک در خرداد ماه ۱۴۰۰ در دستور کار ۱۰۰استارتاپ قرار دارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.