ارائه ۲۵۰ میلیون تومان سرمایه بذری برای شروع کار

امکانات ویژه برای تیم‌های استارت‌آپی برگزیده در دوره شتابدهی تکنوتجارت

0

استارت‌آپ‌هایی که در جریان نخستین دوره شتابدهی تکنوتجارت مورد پذیرش قرار بگیرند می‌توانند از ۲۵۰ میلیون تومان سرمایه بذری به شکل نقدی و غیرنقدی بهره‌مند شوند.

نخستین دوره‌ شتابدهی شرکت تکنوتجارت با همکاری معاونت علمی و فناری ریاست‌جمهوری و با هدف حمایت از استارت‌آپ‌های نوپا در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک برگزار می‌شود و تیم‌های استارت‌آپی می‌توانند برای حضور در این دوره، درخواست‌های خود را از طریق http://startup.technotejarat.ir ارسال کنند.

در جریان این دوره شتابدهی،  شرکت تکنوتجارت، خدمات مختلفی از جمله مشاوره و آموزش‌های تخصصی و عمومی در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، تخصیص فضای کار اشتراکی، استفاده از پتانسیل‌های شبکه بانک تجارت و امکان سرمایه‌گذاری مستقیم را در اختیار تیم‌های استارت‌آپی برگزیده خواهد گذاشت.

علاوه بر این‌ها، تیم‌های برگزیده در این رویداد، می‌توانند از سرمایه بذری تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی نیز برخوردار شوند تا بدون دغدغه به توسعه استارت‌آپ‌ خود بیاندیشند.

متقاضیان شرکت در این دوره شتابدهی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.acc.technotejarat.ir مراجعه کنند و یا با شماره ۵۸۳۰۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

زمان ثبت‌نام: ۱۵ بهمن تا ۱۵ اردیبهشت

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.