گزارش عملکرد اسپید در سال ۱۴۰۱

سامانه توزیع و پخش درون‌شهری اسپید، گزارشی از عمکرد خود در این حوزه را منتشر کرده است

0

اسپید سامانه پست درون‌شهری است که در حوزه های مختلفی همچون نشریات تجارت الکترونیک دارو و درمان خدمات بانکی فروشگاه‌های آنلاین آفلاین شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها با تعرفه ثابت در سطح شهر تهران ارائه می‌دهد و با استارتاپ‌ها و سازمان‌های نام‌آشنایی در این حوزه همکاری داشته‌است که تا کنون با افتخار با رضاتمندی بیش از درصدی رو به رو بوده ایم به گفته مهناز علمایی مدیر عامل مجموعه اسپید در تلاش است تا با فرهنگ سازی و توسعه مناسب راه خود را برای ورود به حوزه هایی که تا کنون بخش خصوصی بعلت انحصار و مسائلی از این دست مجال فعالیت نداشته اند را هموار کند.

گزارش عملکرد اسپید در سال ۱۴۰۱

ما برای خدمات رسانی بهتر به همراهان اسپید همواره در زمینه های مختلف برنامه ی توسعه ایی داریم و خواهیم داشت که تا کنون در حوزه گسترش جغرافیای فعالیت ما موفق شدیم تا در شروع تابستان سال شعبه کرج خود را افتتاح و افتخار خدمت رسانی به شهروندان استان البرز را داشته باشیم همچنین خاطر نشان میگردد که در برنامه گسترش جغرافیایی کوتاه مدت توسعه‌ی کامل استان البرز مشهد نیشابور قم و دو کشور همسایه‌ عراق و افغانستان و در بلند مدت شاهد پوشش تمام نقاط کشور عزیزمان ایران خواهیم بود.

اسپید با مطالعه نیازها و رفتار همراهان خود و بررسی کسب و کار های موفق دنیا همیشه در حوزه های مالی فناوری هوش مصنوعی و غیره خود را قدرتمند تر کرده تا حتی نیازهای آینده ی همراهان خود را برآورده سازد. برنامه ریزی امید به آینده و روحیه بالای تیم مدیریتی و کارکنان اسپید منجر به این شده تا مقابل خود مسیر روشنی را برای آینده متصور شویم

گزارش عملکرد اسپید در سال ۱۴۰۱

خلاصه ای از گزارش عملکرد اسپید

اسپید در گزارش سال خود اعلام کرد ارسال کالاها در این سامانه در سال نسبت به سال بیش از .  درصد رشد داشته است.

بیشترین تعداد مرسوله ارسال شده توسط سامانه اسپید در یک روز . و بیشترین کالاهای ارسال شده لوازم آرایشی و بهداشتی و داروخانه‌ها بوده‌اند.

…. ریال ارزش کالای جابه‌جا شده در سامانه اسپید در سال بوده است. در این میان درصد کل درخواست‌ها از خدمات پرداخت در محل اسپید بهره بردند.

سفیران اسپید

سفیران اسپید در سال درصد جمعیت خانواده اسپید را تشکیل داده‌اند که درصد آنها به صورت ثابت مشغول به همکاری با اسپید بوده اند. همچنین بیشترین تعداد بسته تحویل داده شده توسط یک سفیر در یک روز مرسوله بوده‌است.

مشتریان اسپید

شرکت هایی که بیشترین تعداد ارسال را در سال توسط شرکت اسپید داشته اند به ترتیب دیجی کالا لیاتیم نوین چرم بیوتی کد و دیجی پی بوده اند.

تعداد مشتریانی که از خدمات اسپید استفاده کرده اند ,, است که بیشترین درخواست یک مشتری تعداد عدد بوده است.

 

پشتیبانی از کاربران

طبق اطلاعات به دست آمده از امتیازدهی به عملکرد سفیران و تماس تلفنی پس از تحویل بسته (Happy Call) میزان رضایت مشتریان اسپید درصد بوده است.
در طول سال شرکت اسپید تعداد . تماس ورودی و . تماس خروجی توسط بخش ارتباط با مشتری داشته است که مدت زمان این تماس‌ها . دقیقه بوده است  که بیشترین تعداد تماس از ساعت . الی . و الی . بوده است.

خدمات اسپید

تمام مناطق ۲۲ گانه تهران تحت پوشش اسپید قرار دارند و جمع آوری بسته های مشتری به صورت رایگان انجام میشود و قادر به دریافت پنل سازمانی و API  جهت ثبت سفارشات خواهید بود.

قبل از ارسال بسته بازه زمانی و کد تحویل برای مشتری پیامک میشود و میتوان از سیستم احراز هویت و خدمات مربوط به اوراق بهادار هم بهره برد همچنین میتوان هزینه بسته یا کرایه حمل را به صورت پرداخت در محل انجام داد که تسویه حساب با صاحب محموله (ارسال کننده) به صورت آنی و بدون واسطه انجام میشود.

جابه‌جایی و تحویل بسته‌ها در اسپید به صورت تحویل در همان روز (Same Day Delivery) و در دو بازه زمانی ۹ الی ۱۵ و ۱۵ الی ۲۱ انجام می‌شود. بر این اساس ٪ بسته‌های ارسالی در بازه زمانی ۹ الی ۱۵ و ٪ در بازه زمانی ۱۵ الی ۲۱ تحویل داده شده‌اند.

کالای امانی شما تا لحظه ی تحویل به مشتری تحت پوشش بیمه ی اسپید میباشد و در صورت بروز احتمالی هرگونه خسارتی درصد ارزش بسته را در لحظه جبران خسارت میکند که در سال این جبران خسارت کمتر از درصد کلیه سفارشات ارسالی بوده است.

برای دانلود فایل کامل گزارش به این لینک مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.