استارتاپ‌های ایرانی محتوای برند

سافت فون الو ۰۲۱

اپلیکیشن الو021

پس از عمومیت پیدا کردن نرم افزار ویپ و استفاده آن در شرکتها و جایگزینی آن با سانترال های قدیمی کاربرد نرم افزارهای ویپ نیز بسیار زیاد شده است. تلفن اینترنتی یا تلفن سازمانی نیز بیشتر از همیشه مورد استقبال شرکتهای بزرگ و متوسط قرار گرفته است. همچنین به دلیل افزایش روند دور کاری شرکت ها به دلیل بیماری کرونا تمایل شرکت ها به استفاده از نرم افزار ویپ بسیار بیشتر شده است.

تلفن های اینترنتی یا تلفن سازمانی به دلیل امکان تماس دوطرفه برتری بر تلفن های مجازی دارند و برای دور کاری شرکت ها بسیار مناسب هستند. طوری که با دانلود یک sip phone برروی موبایل خود می توانید اکانت sip خود را بر روی سیپ فون ثبت کنید و در هر کجای ایران تماس دوطرفه داشته باشید.

دور کاری شرکت ها با استفاده از سافت فون الو 021 آسان می شود.

دور کاری شرکت ها پس از بحران بیماری کرونا بسیار با اهمیت شده است و شرکت ها تمایل دارند که بتوانند از راه دور و با استفاده از تلفن های شرکت خود اقدام به تماس دو طرفه اینترنتی بکنند.

استفاده از تلفن اینترنتی یا تلفن سازمانی این مهم را فراهم کرده است طوری که شما با خرید خط تلفن ویپ و سافت فون فارسی الو ۰۲۱ می توانید شرکت را به خانه ببرید.

سافت فون الو ۰۲۱

با استفاده از سافت فون الو ۰۲۱ بر روی موبایل خود می توانید تماس دو طرفه داشته باشید و تلفن ثابت را بر روی موبایل خود (دایورت) دریافت کنید.

از جمله قابلیت های سافت فون الو ۰۲۱ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سافت فون الو 021 رایگان است و در اپ استور های معتبر منتشر شده است.
  2. سافت فون الو ۰۲۱ فارسی سازی شده است و امکان درج تیکت از پنل مدیریت خط تلفن اینترنتی الو 021
  3. قابلیت اتصال آسان اکانت sip با استفاده از QR code به سرورهای استریسک و ایزابل
  4. پشتیبانی از چند اکانت sip در اپلیکیشن سافت فون الو ۰۲۱ به صورت رایگان
  5. پشتیبانی از کرک های معمول استریسک و اکسیکس و ویپ (voip)
  6. پشتیبانی از تماس تصویری درون برنامه ای
  7. قابلیت اتصال به نرم افزارهای معمول ویپ از جمله آستریسک، الستیکس 3cx – Free Pbx- Elastix
  8. اپلیکیشن (سافت فون) الو ۰۲۱ در نسخه های اندروید، iOS و ویندوز در دسترس است

لینک دانلود اپلیکیشن الو021

 دانلود سافت فون الو ۰۲۱

جهت دانلود سافت فون ایرانی الو ۰۲۱ می توانید از طریق اپ استور های مجاز اقدام کنید و یا از لینک بالا استفاده نمایید. همچنین با مراجعه به بخش تست رایگان میتوانید یک خط تلفن اینترنتی تست تهیه بفرمایید.

مقایسه سافت فون رایگان الو ۰۲۱ با سافت فون های خارجی

بهترین اپلیکیشن ویپ با نسخه های رایج که در اینترنت رواج دارد را میتوانید با جستجو در گوگل پیدا کنید. از جمله این اپلیکیشن ها نرم افزار Zoiper است که با دانلود Zoiper با کرک وجود ندارد. هم نسخه های Zoiper پولی هستند. در اپلیکیشن Zoiper تنها یک اکانت sip را میتوانید ثبت کنید همچنین امکان دایورت روی موبایل در نسخه رایگان این نرم افزار وجود ندارد. با دانلود سافت فون ایرانی الو  021 به رایگان می توانید چند اکانت sip را ریجستر کنید.

در سافت فون الو021 با استفاده از قابلیت اتصال سریع QR code به سادگی در همه جای ایران تلفن اینترنتی خود را به همراه داشته باشید. همچنین با دانلود X-lite و دانلود eye beam مشابه Zoiper امکان اتصال چند داخلی را نخواهید داشت.

سافت فون کرک شده 3cx تنها با نسخه های سرور 3cx کار می کند و نسخه آخر آن نیاز به لایسنس 3cx دارد. از جمله قابلیت های خوب سافت فون 3cx امکان اتصال آسان از طریق QR code است که قابلیت اتصال آسان از طریق QR code به رایگان در سافت فون ایرانی الو ۰۲۱ فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.