محتوای برند استارتاپ‌های ایرانی

استارتاپ نوبار | اثاث کشی هوشمند

اسباب کشی

یکی از موارد پویایی اکوسیستم استارتاپی همکاری بین استارتاپ ها است. این مساله یکی از مواردی است که استارتاپ نوبار | اثاث کشی هوشمند خیلی به آن توجه دارد و در این زمینه اقدامات قابل توجهی را انجام داده است ، همکاری با استارتاپ های مختلف از جمله چیلیوری ، نت برگ ، کافه بازار ، تیک 8 ، دکتر دکتر و سرمیز بخشی از اقدامات نوبار بوده است . اکنون وقت آن رسیده که گامی بزرگ تر برداشته و همکاری خود را با استارتاپ ها بیشتر کند. اگر نیاز به سرویس های باربری دارید یا تصمیم دارید که دفتر خود را به مکان دیگر منتقل کنید به وبسایت نوبار سر زده و با شماره تلفن نوبار تماس بگیرید تا از تخفیف های همکاری بهره مند شوید .
تخفیف همکاری 50 درصدی!
برای شما عزیزان استارتاپی نوبار تخفیف 50 درصدی درنظر گرفته است. فقط کافی است با استارتاپ نوبار تماس بگیرید و کد تخفیف را از تیم پشتیبانی بخواهید. این کد تخفیف را یادداشت کرده و در زمانی که میخواهید از آن استفاده کنید.

معرفی استارتاپ اثاث کشی نوبار

نوبار در سال 1396 با هدف تحول در صنعت اثاث کشی کار خود را آغاز کرد. در 6 ماه اول مراحل امکان سنجی و نظر سنجی را طی کرده و رسما در تیر ماه 1397 فعالیت خود را آغاز نمود. نوبار در آبان 1398 موفق به جذب سرمایه از دو سرمایه گذار مجزا شد که به صورت کو اینوست روی نوبار سرمایه گذاری کرده اند. نوبار دارای ارزش های پیشنهادی و مزیت های رقابتی جذابی است که در این مقاله به برخی از آنها میپردازیم.

ارسال کارگرهای فنی ، بسته بندی و چیدمان علاوه بر کارگر متداول باربر

شاید خیلی از افراد با مساله ی اثاث کشی آشنا نباشدند اما عرف متداول در مساله ی اسباب کشی این است که کارگر اقدام به بازکردن پیچ لوستر ، باز و بسته کردن کابل های تلویزیون ، باز و بسته کردن شیر آب نمیکند همچنین در امر چیدمان هیچ دخالتی نمیکند و بسته ها را در وسط خانه رها میکنند . اما نوبار کارگران فنی ، بسته بندی و چیدمان را برای شما ارسال میکند . کارگر فنی در مسائلی مانند باز و بسته کردن وسایل مانند لوستر ، نصب وسایل مانند ماشین ظرف شویی و لباس شویی ، دریل کردن دیوار و… به شما کمک میکند. کارگر های بسته بندی و چیدمان قبل از حمل بار به شما کمک کرده و پروسه ی اثباب کشی را برای شما راحت تر میکنند.

انعام اجباری نیست ، اگر واقعا راضی بودید به دلخواه خود انعام بدهید.

یکی از مواردی که در زمینه ی باربری جا افتاده است دادن انعام اضافه به مسئولین باربری است ، یکی از خط قرمز های نوبار گرفتن انعام اجباری از مشتری است که به تمامی پرسنل گوشزد شده است.

امکان زمان بندی اثاث کشی

در پروسه ی اثاث کشی معمولا آنقدر فکر آدم درگیر است که ممکن است برای گرفتن اتوبار دیر اقدام کند یا نتواند به خوبی اتوباری که خدمات خوبی میدهد را شناسایی کند . شما میتوانید از چند ماه قبل سفارش خود را در نوبار به همراه بازه ی ساعتی ثبت کنید.

استفاده از هوش مصنوعی در قیمت گذاری

در حال حاضر سفارشات با یک الگوریتم ساده قیمت گذاری میشوند اما تا چند روز آینده سیستم قیمت گزاری هوشمند شده و مواردی مانند عرضه و تقاضا ، بارانی یا آفتابی بودن روز ، ترافیک منطقه و… آپدیت میشود . همچنین این سیستم قابلیت یادگیری ماشین را نیز دارد که میتواند خود را بهبود ببخشد . این سیستم همکنون در برخی دیگر از استارتاپ ها استفاده میشود.

رعایت کردن زمان درخواست شده

یکی از مواردی که نوبار برای آن راهکار ارائه داده است مساله ی سروقت بودن راننده است ، درصورتی که راننده بدون هماهنگی قبلی دیر تر از زمان مقرر شده با مشتری حضور یابد ، راننده جریمه ی سنگینی را متحمل خواهد شد .

استعلام قیمت تنها با چند کلیک برروی وبسایت

بسیاری از استارتاپ ها خدمات خود را محدود به اپلیکیشن کرده اند و مشتری خود را ملزم به دانلود اپلیکیشن میکنند اما نوبار برروی وبسایت خود امکانی را فراهم نموده که می توانید به سرعت مبلغی را که باید پرداخت کنید ، مشاهده کنید . همچنین شما فعالان اکوسیستم استارت آپی از تخفیف ویژه نوبار بهره مند میشوید .صفحه ثبت سفارش و استعلام قیمت اتوبار اساس کشی

فروشگاه وسایل اثاث کشی

نوبار در زمینه ی اثاث کشی و حمل بار یک استارتاپ تمام عیار است . نوبار جهت رفاه حال مشتریان صفحه فروشگاه وسایل اثاث کشی را نیز راه اندازی کرده است که شخصی که اسباب کشی دارد میتواند بدون دغدغه اقدام به تهیه ی کارتن ، پلاستیک حباب دار ، سلفن و… کند.

رعایت بهداشت در روز های کرونایی

شاید این یک ارزش پیشنهادی همیشگی نباشد اما در این ایام رعایت بهداشت و وسواس به خرج دادن به یک امر مهم برای همه تبدیل شده است اما تمامی کارگران موظف به استفاده از ماسک و دستکش شده اند تا خیال مشتریان از بابت سلامتی خانواده شان راحت باشد

تصور میکنیم که دیگر تعریف بس باشد و بهتر است خودتان سری به وبسایت نوبار| استارتاپ اثاث کشی بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.