برچسب موضوعی مایکت؛ خلق ارزش در راستای بهبود تجربه کاربر

0

روزانه بیش از ۲ میلیون جستجو در مایکت انجام می‌شود که مایکت سعی دارد، بهترین نتیجه را به دست کاربران برساند.

یکی از راه‌‌های یافتن مرتبط‌ترین اپلیکیشن‌ها استفاده از “برچسب‌های موضوعی” است. برچسب موضوعی که به آن Tag هم گفته می شود، کلیدواژه‌هایی برای توصیف سریع ویژگی‌های شاخص یک بازی یا برنامه است. قبلا دسته‌بندی یک اپلیکیشن‌ تنها معرفی اجمالی از بازی محسوب می‌شد.

به وسیله این برچسب کاربرها علاوه بر کسب اطلاعات کامل و سریع در مورد یک اپلیکیشن، با زدن روی هر برچسب می‌توانند به اپلیکیشن‌های مشابه دسترسی پیدا کنند. این برچسب‌ها در حال حاضر براساس مکانیزم مشخصی توسط مایکت به اپلیکیشن‌ها اختصاص می‌یابد و به تدریج گسترده‌تر خواهند شد.

برچسب موضوعی مایکت

گزارش جدید مایکت، از نزدیک به ۲۵ میلیون نصب فعال و ۱۰ میلیون کاربر فعال ماهانه خبر می‌دهد که این ویژگی می‌تواند در رساندن آن‌ها به نتیجه بهتر در مایکت کمک کند. کاربر در پایین قسمت توضیحات بازی‌ها یا برنامه‌ها به این برچسب‌ها دسترسی دارند.

در واقع هدف مایکت از ارائه برچسب موضوعی (تگ گذاری) به کاربرانش دقت و سرعت بیشتر برای انتخاب اپلیکیشن‌ها از این استور اندرویدی است. برچسب‌های موضوعی در سه مرحله قبل نصب، حین نصب و پس از نصب به کاربر در انتخاب اپلیکیشن مناسب و یافتن اپ‌های مشابه کمک می‌کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.