کتاب لینک سازی در ۶ ماه: برنامه ای جامع و کاربردی

0

نحوه لینک سازی برای شما مهم است؟ آیا از الگوریتم های گوگل باخبر هستید؟ پیش از آخرین آپدیت گوگل اغلب افرادی که به لینک سازی می پرداختند تنها به دنبال ساخت لینک بودند هر لینکی که بتواند برای آنها اعتبار ایجاد کند برایشان مهم بود و وبسایتی که در آن لینک می ساختند برای آنها چندان اهمیتی ندارد.

اما امروزه با به روز رسانی هایی که در گوگل اتفاق افتاده دیگر لینک سازی مثل گذشته انجام نمی شود. کتاب لینک سازی در ۶ ماه از مجموعه آموزش سئو سئولب و تریبون مسیر پیشرفت شما را دچار تحول می کند و راهکارهای کاربردی برای لینک سازی به شما می آموزد.

چرا لینک سازی کنیم؟

کتاب لینک سازی در ۶ ماه در این مسیر می تواند خیلی به شما کمک کند. این کتاب به درک شما از الگوریتم های گوگل می افزاید و متوجه می شوید که با به روز رسانی های جدید موتورهای جستجو و همچنین تحول جدیدی که در جی تی متریکس برای آنالیز وبسایت ها صورت گرفته است، اهمیت لینک سازی درست را بیشتر و بیشتر کرده است.

اما همچنان با وجود به روز رسانی های الگوریتم های گوگل لینک سازی برای سئو خارجی اهمیت دارد و یکی از بهترین راه هایی هستند که می توانید به کیفیت یک وبسایت پی ببرید. حتی به همین دلیل است که بک لینک هایی که یک سایت دریافت می کند در رتبه بندی گوگل تاثیر خوبی دارد.

اما آیا از میزان تاثیر بک لینک اطلاعی دارید؟ می دانید چطور یک لینک با کیفیت بسازید؟ یا حتی استراتژی لینک بیلدینگ را می دانید چطور بنویسید و چطور آن را پیاده کنید؟ کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه می تواند در نوشتن یک استراتژی لینک بیلدینگ موفق عامل تعیین کننده ای باشد. در حقیقت لینک سازی است که شما را معتبر تر جلوه می دهد.

با کتاب لینک سازی در ۶ ماه لینک با کیفیت بسازید

اینکه یک لینک چقدر باکیفیت است از سایت مرجع می توان فهمید به طور مثال اگر شما از سایتی که دارای آتوریتی بالاتر از وبسایت شماست لینک دریافت کرده باشید قطعا لینکی با ارزش است و می تواند روی اعتبار وبسایت شما تاثیر بسزایی بگذارد. در این کتاب یاد می گیرید که این لینک های با کیفیت را چطور بسازید و کجا و با چه ابزاری آنها را رصد کنید.

ابزارهای زیادی برای اندازه گیری و آنالیز لینک های وبسایت شما وجود دارد که اگر می خواهید که یک سئوکار برتر شوید نیازمند این هستید که بدانید چطور لینک سازی کنید چطور آنها را اندازه گیری کنید و حتی چه زمانی بعضی از لینک های غیرمفید را از بین ببرید تا روی اعتبار وبسایت شما تاثیر نگذارد.

لینک بیلدینگ فقط انتشار رپورتاژ نیست

لینک بیلدینگ فقط انتشار رپورتاژ نیست

کتاب لینک سازی در ۶ ماه ابتدا به شما یاد می دهد که چطور پرسونای خود را از کانال های مختلف دیجیتال پیدا کنید و چطور از آنها برای مقاصد خود بهره ببرید. شما پس از آنکه آنها را پیدا کردید لازم دارید که یک استراتژی برای آنها تعریف کنید که همین ساخت استراتژی لینک بیلدینگ می تواند برای شما در ابتدا بسیار چالش برانگیز باشد.

چالش هایی که در مسیر لینک بیلدینگ ممکن است با آنها روبه رو شوید کم نیستند، لازم است پیش از آنکه وارد مسیر به این پیچیده ای بشوید، اطلاعات کافی و لازم در رابطه با نحوه لینک بیلدینگ داشته باشید.

این کتاب نه تنها به لینک سازی به صورت رپورتاژ در سایت های معتبر می پردازد بلکه به شما یاد می دهد که در فضای دیجیتال و بخصوص در شبکه های اجتماعی چطور و با چه روش هایی لینک سازی کنید و ارزش لینکی که ایجاد کردید را بیشتر کنید.

کتاب برنامه لینک بیلدینگ

کتاب برنامه لینک بیلدینگ در ۶ ماه که به قلم علی حسینی نوشته شده حاوی نکات کاربردی زیادی است که لازم است برای پیاده سازی آنها تفکر کنید و سپس قدم بردارید. این ایبوک را که به طور ماهانه و مرتب به روز رسانی می شود در وبسایت سئولب به نشانی قابل دانلود می باشد.

کتاب الکترونیکی برنامه لینک سازی در ۶ ماه حاصل همکاری سئولب و تریبون است و از تجارب هر دو مجموعه در تالیف و گردآوری آن استفاده شده است، پس تنها به نکات تئوری نمی پردازد بلکه نتیجه یک سری تجربیات شخصی متخصصان سئولب و تریبون است.

سئولب: خالق کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه

حالا که کمی با کتاب آشنایی پیدا کردید خوب است بدانید که سئولب همانطور که از اسمش مشخص است آزمایشگاه سئو است آن هم نه تنها افرادی که سئوکار حرفه ای یا مبتدی هستند بلکه توانسته تمام افرادی که به سئو علاقمند هستند را نیز به خود جذب کرده است.

آموزش سئو در سایت سئولب یکی از مهم ترین خدماتی است که ارائه می دهد و تا کنون توانسته با آموزش های تجربه محور خود علاقمندان زیادی را به بازار کار جذب نماید. آموزش مقدماتی سئو و حرفه ای سئو از جمله آموزش های سئولب می باشد که تقریبا به طور فصلی برگزار می شود. در کلاس های آموزشی سئو سئولب علاقمندان به سئو با متخصصین و بزرگان سئو آشنا می شوند و از آنها درس می گیرند.

در انتشار ایبوک لینک سازی در ۶ ماه با تیم تریبون شکل گرفته است. تریبون در واقع می تواند پلتفرمی برای انتشار رپورتاژ آگهی های شما است که از مزایای آن می توان گزارش مرتب و لحظه به لحظه از انتشار در وبسایت های مورد نظر شما و همکاری با بیش از ۶۵۰ وبسایت معتبر در ایران را نام برد.

یکی از دلایل محبوبیت پلتفرم تریبون برای انتشار آگهی رپورتاژ در رسانه‌ها، تعرفه های مقرون به صرفه و همچنین سیستم بی واسطه آن است که همین باعث می شود که در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.