define بزرگترین گردهمایی رهبران الهام‌بخش؛ تیرماه 1402 |هفته‌نامه شنبه
محتوای برند

بزرگترین گردهمایی رهبران الهام‌بخش؛ تیرماه 1402

گردهمایی بزرگ رهبران الهام‌بخش، در تاریخ ۲ تیرماه ۱۴۰۲ به میزبانی مدرسۀ عالی کسب‌وکار ماهانMahan Business School) ) با حضور بیش از 150 نفر از مدیران عامل و رهبران اجرایی کسب‌وکارهای ایرانی و علاقه‌مندان توسعۀ اکوسیستم کسب‌وکار در هتل بزرگ پرشین پلازا برگزار شد.

این گردهمایی منحصربه‌فرد با هدف شبکه‌سازی و خلق ارزش مشترک کسب‌وکارهای مطرح، از بیش از 70 صنعت و با حضور افراد سرشناس دنیای مدیریت کسب‌وکار از جمله پروفسور میرسپاسی (پدر علم مدیریت منابع انسانی)، استاد علیرضا نبی (کارآفرین اجتماعی)، دکتر شروین وکیلی (نویسنده، نظریه‌پرداز و اسطوره‌پژوه ایرانی)، دکتر موسی‌خانی (رئیس اسبق دانشگاه آزاد قزوین)، اکبر رجبی (بنیان‌گذار انجمن طلوع بی‌نشان‌ها) و دیگر افراد عالی‌رتبه شکل گرفت.

این هم‌آفرینی در 4 بخش مختلف برگزار گردید. در بخش نخست که با هدف شبکه‌سازی حرفه‌ای مدیران و کسب‌وکارها برگزار شد، بیش از 150 مدیرعامل کسب‌وکارهای ایرانی در طی یک بازی رهبری به شبکه‌سازی و مذاکره پرداختند و از بین ایشان از 10 مذاکره‌کننده حرفه‌ای تقدیر به عمل آمد.

بخش دوم که به تقدیر از اساتید تاثیرگذار و الهام‌بخش مدرسۀ رهبری ماهان اختصاص داشت، ضمن تقدیر و گرامیداشت مقام شامخ استادی توسط میهمانان و رهجویان مدرسۀ رهبری کسب‌وکار، بار دیگر آیین سپاس‌گزاری و پاسداشت مقام روشنی‌بخشان مسیر آگاهی توسط آقای هادی سیاری بنیان‌گذار مدرسۀ عالی کسب‌وکار ماهان و 7 نفر از نمایندگان دوره‌های رهبری اجرا گردید.

در این بخش از گردهمایی، نمایندگان سفر رهبری جملاتی در وصف تاثیرگذاری و الهام‌بخشی این اساتید گران‌قدر در مسیر زندگی شخصی و حرفه‌ای خود گفته و بابت ایفای این نقش مهم از ایشان قدردانی نمودند.

در ادامۀ هم‌آفرینی و در بخش سوم دورهمی، جناب آقای فرشاد روحانی، دبیرکل انجمن حمایت از کودکان توانمند خلاق (ngoasc)، به معرفی انجمن حمایت از کودکان پرداخته و گزارشاتی پیرامون فعالیت‌های تاثیرگذار این انجمن با همکاری انجمن‌های مطرح کشور، به افراد حاضر ارائه کردند.

در ادامه استاد علیرضا نبی کارآفرین برجستۀ اجتماعی، با سخنرانی خود پیرامون اهمیت نقش رهبران در تعالی سازمانی و اجتماعی و توسعۀ ارزش بی‌تفاوت نبودن، تجربیات خود را در این مسیر با رهپویان سفر رهبری به اشتراک گذاشتند.

در این بخش علیرضا نبی با همراهی علیرضا میرعمادی از رهجویان مدرسۀ رهبری و همچنین عضو هیات‌مدیره انجمن حمایت از کودکان و مدیرعامل شرکت کرون آرمان ایرانیان، با اجرای برنامۀ چالش رهبری، مدعوین و حضار را دعوت به خلقی دیگر و پایبندی به مسئولیت اجتماعی کردند.

در این اجرا 30 نفر از مدعوین و میهمانان به‌عنوان سیمرغ نمادین حضرت عطار برای عضویت در انجمن حمایت از کودکان اعلام آمادگی کرده و هم‌پیمان شدند که در تحقق رسالت پرورش کودکان توانمند و خلاق همراه و همدل باشند.

سمبل این هم‌پیمانی، «آینه وجود سیمرغ» بود که توسط این مهرآفرینان تکمیل و جان گرفت.

لازم به ذکر است انجمن حمایت از کودکان توانمند خلاق در سال 1400 توسط رهجویان مدرسۀ رهبری ماهان به‌عنوان پروژه رهبری خلق شد.

در بخش آخر، آیین فارغ‌التحصیلی 6 نفر از رهپویان مدرسۀ رهبری برگزار شد.

در این مراسم شش نفر از رهجویان به‌عنوان اولین فارغ‌التحصیلان مدرسۀ رهبری معرفی گردیدند. روزبه خادمیان مدیرعامل اوژن سیستم جهان نائل، داود کشوری خالق برند مهر گیاه، فرهاد رستمیان مدیرعامل شرکت یاسان طلا، زهرا رضایی سوپروایزر بیمارستان آتیه، علیرضا میرعمادی مدیرعامل کرون آرمان ایرانیان و سیدمحمد حسینی همت آبادی از مدیران اسبق وزارت تعاون و عضو هیات‌مدیره انجمن نائل به دریافت گواهینامۀ رهبری کسب‌وکار و همچنین لوح سفید رهبری شدند.

این مراسم با خوانشِ جمعی پیمان‌نامه و پوشیدن ردای فارغ‌التحصیلی سیمرغ بسیار باشکوه اجرا گردید.

پس از اتمام مراسم فارغ‌التحصیلی و ثبت عکس یادگاری، رهپویان سفر رهبری توسط جناب آقای هادی سیاری، سرکار خانم آناهیتا شهنواز و دیگر مدیران ارشد مدرسۀ عالی کسب‌وکار ماهان با حس خوب بدرقه شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.