محتوای برند

چگونه با آموزش سئو درآمد خود را 10 برابر کنیم؟

آشنایی با شغل پردرآمد سئو

یکی از پر بازده ترین شغل ها از زیر شاخه دیجیتال مارکتینگ افزایش درآمد با سئو است، بنابراین گوگل را به عنوان یکی از پر درآمد ترین شغل هایی به شمار می آورند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم می توان از آن کسب درآمد نمود.
توجه داشته باشید برای رسیدن به درآمد به سئو نیازمند تجربه و مهارت خاص هستید و به همین سادگی نمی توان از آن کسب درآمد نمود، درست است که سئو یکی از پول ساز ترین شغل ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ است اما به همان نسیبت که درآمد دارد به همان میزان سختی دارد. اگر در مورد سئو کنجکاو شده اید و می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد سئو و سئو کاری بدانید به سایت Seoedu مراجعه کرده تا اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید.

چرا سئو اهمیت دارد؟

دلیل اهمیت سئو به خاطر این است که اکثرا کاربرانی که با اینترنت سر و کار دارند به معقوله سئو و افزایش درآمد با سئو پی برده اند، چون اگر بخواهند رتبه سایت خود را از نظر موتورهای جست و جو ی گوگل ارتقا بخشند نیاز به سئو دارند. اگر مدیران سایت قوانین و مقررات سئو را ندانند از افرادی که متخصص سئو هستند استفاده می کنند. اگر خودتان می خواهید آموزش سئو را ببینید و یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم به مجموعه seoedu مراجعه کرده و از این آموزش ها استفاده کنید.

امروزه به دلیل افزایش کسب و کار های اینترنتی نیاز به سئو کار و افرادی که بتوانند تولید محتوا سایت  انجام بدهند بیش از پیش افزایش یافته، و این افزایش هر روز در حال بیشتر شدن است و چون میزان تقاضا بالا است به همان نسبت نیز قیمت ها افزایش پیدا می کند.

درآمد از سئو فقط مختص به پروژه های سئو و بهبودی بخشی سایت است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر؛ زیرا به شیوه های مختلفی می توان به افزایش درآمد از سئو پرداخت و فقط مختص به سئو محتوا و بهبود بخشی رتبه سایت نیست.

اصولا به طرق مختلف می توان از سئو به درآمد رسید که ما در این مقاله قصد داریم پر درآمد ترین و تاپ ترین این روش ها را که می توان به افزایش درآمد با سئو رسید بپردازیم.

یه فرد سئو کار تا چه مقدار درآمد دارد؟

در درجه اول میزان درآمدی که یک سئو کار می تواند داشته باشد  به مهارت و تجربه او بستگی دارد. اصولا سئو یه حیطه کاملا تخصصی و مهارتی است که اگر بتوانید تمام قوانین و مقررات و اصول  آن را به خوبی آموزش ببینید به یک سئو کار کاملا حرفه ای تبدیل می شوید و دیگر نگران بیکار شدن نیستید چون کسی که متخصص سئو باشد حتما به یک کار مشغول است و می تواند درآمد چند میلیونی در ماه داشته باشد. پس اگر بخواهیم به طور قطع در مورد میزان درآمد سئو کار صحبت کنیم این میزان درآمد ارتباط مستقیم با میزان مهارت و خود سئو کار بستگی دارد، البته به این که در چه سمتی نیز مشغول به کار باشید نیز این درآمد متفاوت است.

  • اگر به عنوان کارشناس یک سایت مشغول به کار شوید درآمد شما بین ۴تا ۶ میلیون تومان در ماه متغیر است.
  • اگر سمت شما در پروژه مدیر باشد میزان درآمد شما بیشتر می شود و این درآمد بستگی به این دارد که قراردادی که شرکت با کارفرما می بندد به چه میزان است،اگر مبلغ به توافق رسیده ۶۰ میلیون تومان باشد تقریبا حدود ۱۵ میلیون تومن به مدیر سایت تعلق می گیرد‌.

نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که اگر ما در اینجا مبلغ بیان نمودیم صرفا جهت درک بهتر از میزان درآمد سئو است ممکن است شرکتی که شما در آن مشغول به کار می شوید به نحوی دیگر عمل نمایید و میزان دریافتی شما نیز متفاوت از این مبالغی که عنوان شد باشد.

اگر شما می خواهید کار سئو را به صورت دور کاری انجام دهید ممکن‌ است شرکت قبول نکند، به شرط اینکه از قبل یک پروژه بسیار خوب را به اتمام رساند باشید تا امکان دور کاری برای شما فراهم شود.

با چه روش هایی می توان افزایش درآمد با سئو را به ۱۰ برابر برسانیم؟

شیوه های زیادی برای افزایش درآمد با سئو وجود دارد که در اینجا می خواهیم به بررسی شیوه هایی که پر درآمد ترین هستند بپردازیم.

روش اول: به فروش رساندن سایت های کاملا سئو شده و کامل

افرادی که در حیطه سئو کاری حرفه ای هستند یک سری سایت هایی را که از قبل کار سئو آن ها را به اتمام رسانده اند، به مخاطبانی که تمایل به خریداری دارند به فروش می رسانند. اصولا میزان بازدید کنندگان سایت های سئو شده، کلمه های کلیدی و تولید محتوای سایت انجام شده است می تواند در بهبود عملکرد سایت و رتبه بندی سایت تاثیر گذار باشد. بیشتر افرادی که می خوانند بدون دردسر و سریع وارد رقابت با سایر سایت ها و وب سایت های فروشگاهی شوند تمایل به خرید سایت های آماده دارند، پس اگر تمام‌ اصول سئو را می دانید و یک سئو کار کاملا حرفه ای هستید می توانید به طراحی سایت شرکتی بپردازید و کلمات کلیدی و سایر نکات را رعایت کنید و رتبه سایت را در گوگل افزایش دهید. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت شرکتی می توانید وارد سایت سئو ایدیو شوید، پس می توان گفت اگر سایت رتبه خوبی در گوگل به دست آورد می تواند درآمد خوبی از این طراحی سایت داشته باشید.

روش دوم: بررسی و تحلیل سایت طراحی شده

تحلیل و بررسی سایت را به عنوان یکی از راه های افزایش درآمد با سئو می دانند. برای تحلیل و بررسی سایت می توانید از برنامه هایی زیادی استفاده کنید اما یکی از این برنامه ها الکسا است، زمانی که شما اقدام به آنالیز یک سایت می نمایید تمام نقاط قوت و نقاط ضعف سایت را به خوبی تحلیل نمایید و در جهت برطرف نمودن مشکلات سایت اقدام کنید.

چه مواردی باید در زمان تحلیل و آنالیز مورد بررسی قرار بگیرد؟

  • سئو داخلی سایت
  • سئو خارجی سایت
  • بررسی کلمات کلیدی
  • رفع مشکلات ناشی از کد نویسی

چه مواردی باید در زمان تحلیل و آنالیز مورد بررسی قرار بگیرد؟

همگی جزو عواملی هستند که در زمان تحلیل و آنالیز داده باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد تا نتایج جست و جو سایت از نظر گوگل  در صدر جدول قرار گیرد. اصولا سئو کار ها بعد از رفع نواقص سایت نقاط ضعف و قوت سایت را برای صاحب سایت می فرستند تا متوجه  این‌ نواقص گردد تا دیگر مشکلاتی که می تواند رتبه سایت را پایین بیاورد جلوگیری گردد.

روش سوم: بک لینک بسازید و بفروشید

یکی از دیگر از پر درآمد ترین روش های افزایش درآمد با سئو ساخت بک لینک و فروش آن است، مفهوم بک لینک یعنی یک لینک را از یک صفحه به صفحه دیگری داده می شود. وقتی از بک لینک های خوب استفاده کنید در افزایش رتبه سایت تاثیر گذار است و می تواند میزان بازدیدکنندگان سایت را افزایش دهد و شما به راحتی می توانید لینک های معتبر برای سایت بسازید و از این راه کسب درآمد نمایید.

روش چهارم:  ارائه خدماتی که موجب افزایش و بهبود سرعت سایت می شود

بهبود عملکرد سرعت سایت جزو موارد است که در داخل  و حتی خارج از ایران پر درآمد است و می توان جزو یکی از تاپ ترین روش های افزایش درآمد با سئو به شمار آورد. به دلیل اینکه روز به روز به الگوریتم های جدید گوگل اضافه می شود به همان نسبت بهبود سرعت سایت اهمیت پیدا می کند.

روش پنجم: دادن مشاوره های لازم در جهت بهینه سازی سایت

یکی دیگر از شیوه های درآمد زایی با سئو دادن مشاوره های لازم برای بهبود بخشی عملکرد سایت است،کسی که وارد حیطه مشاوره سئو می شود باید تجربه و مهارت لازم در این زمینه داشته باشد و حداقل در ۱۵ پروژه موفق عمل کرده  باشد  که اگر هر مشکلی در سایت ایجاد شد بتواند در حداقل زمان ممکن آن را بر طرف نماید.

اصولا فردی که مشاوره پروژه ای را به عهده می گیرد از آنجایی که تمام فوت و فن را به خوبی بلد است و میداند چه آستراتژی به کار گیرد در نتیجه درآمد بالایی در مقابل زحمت اندکی که انجام می دهد به دست می آورد.

برای دادن مشاوره در رابطه با سئو سایت باید چه نکاتی رعایت شود؟

  • بهتر است قبل شروع شدن جلسه رسمی تمام اطلاعاتی که مورد نیاز است استراخ نماید و استراتژی هایی که قرار است آن ها را برای بهبود سرعت سایت به کار گیرد به دست آورد.
  • برای عملکرد بهتر مدت زمان جلسه را کوتاه در نظر بگیرید و بیشترین زمان را به انجام استراتژی ها اختصاص دهید.
  • بهتر است مخاطب و کاربر شما تمام سوالاتی که دارد بپرسد و سپس شما به توضیح سوالات بپردازید.
  • سعی کنید جلسه که برگزار می‌کنید ضبط شود و در پایان جلسه فایل ضبط شده را در اختیار کاربر قرار دهید تا بتواند از تمامی اطلاعتی که در طول جلسه رد و بدل شد استفاده نماید.

جمع بندی:

سعی ما در این مقاله بر این بود تمام روش هایی که جزو بهترین و پر درآمد ترین روش هایی که به افزایش درآمد با سئو می توانید برسید برای شما بازگو نماییم. اگر با خواندن مطالب فوق ترغیب به انجام کار های سئو شدید پیشنهاد  می کنیم ابتدا به سایت Seoedu مراجعه نموده و مقالاتی را در رابطه با سئو و یادگیری آن است مطالعه نمایید و یکی از روش های درآمد زای سئو را انتخاب نمایید و وارد بازار کار شوید. البته توجه داشته باشید روش های بی شمار دیگری وجود دارد که شما می توانید تمام این روش ها را مطالعه نموده و سپس یکی را برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.