برای نخستین بار؛ دریافت خدمات ویژه مشاوره آنلاین با پوشش بیمه ای توسط «دکتر ساینا»

0

از این پس افراد با در اختیار داشتن دفترچه بیمه پایه معتبر می‌توانند به سایت دکتر ساینا مراجعه کرده و خدمات مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی را با هزینه ی کمتر دریافت کنند.

خدمات مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا بدون محدودیت در بیش از ۴۰ تخصص پزشکی ارائه شده و حتی تخصص‌هایی مثل زیبایی و تغذیه و روانشناسی که در حالت عادی تحت پوشش بیمه نیستند هم شامل این طرح می‌شوند.

در حوزه درمان دو نوع بیمه وجود دارد بیمه درمان پایه و بیمه درمان تکمیلی. برای دریافت خدمات درمانی حتما باید بیمه پایه را داشته باشید، این بیمه‌ها تنها توسط چند سازمان خاص ارائه شده و افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. بیمه تامین اجتماعی ، بیمه سلامت که توسط وزارت تعاون ارائه می‌شود از جمله بیمه‌های رایج در کشور هستند.

شما با در اختیار داشتن دفترچه بیمه معتبر این نهاد‌ها می‌توانید از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی با شرایط ویژه استفاده کنید.

طی سال‌های افراد زیادی به استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی روی آوردند. شیوع کرونا مهم‌ترین اتفاقی بود که باعث رونق این کسب‌و‌کارها شد. تا به امروز سرویس‌های مشاوره از راه دور پزشکی تمهیدی برای دارندگان دفترچه بیمه در نظر نگرفته بودند. سامانه مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا برای اولین بار در ایران موفق شده این امکان را فراهم کند که افراد با در اختیار داشتن دفترچه بیمه پایه معتبر بتوانند از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی استفاده کنند.

افراد می‌توانند با پزشکان فوق‌تخصص و متخصص در حوزه‌های مختلف مثل: زنان و زایمان، کودکان، روانشناسی، غدد و دیابت، کلیه و مجاری ادرار، پزشکی عمومی و سایر تخصص‌های پزشکی به صورت متنی و تلفنی در ارتباط باشند.

این استارت‌آپ در راه رسالت خود برای ایجاد دسترسی به خدمات درمانی باکیفیت برای همه و کاهش هزینه‌های خدمات درمانی با راه‌اندازی طرح ویژه خود برای افرادی که دفترچه بیمه معتبر دارند یک گام دیگر برای بالغ شدن این حوزه برداشته است.

با راه اندازی این خدمت جدید دکتر ساینا افراد در نقاط دور دست که ممکن است به دلایل مختلف به پزشک متخصص دسترسی نداشته باشند می‌توانند به راحتی و از طریق پوشش سراسری اینترنت با بهترین پزشکان تایید صلاحیت شده در ارتباط باشند و در صورتی داشتن دفترچه بیمه‌های معتبر در هزینه‌های خود صرفه‌جویی بیشتر کنند.

برای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین دکتر ساینا تنها کافی است به سایت این سامانه به نشانی  www.drsaina.com  سر بزنید یا اپلیکیشن اندروید آن را نصب کنید، سپس می‌توانید در هر زمان و مکانی که بخواهید به صورت تلفنی و متنی با پزشک دلخواه خود مشورت کنید.

پزشک پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود و با دریافت فایل نتایج آزمایشات، سوابق پزشکی و پرسش‌های دقیق مشکل را تشخیص داده  و راه حل‌های عملی لازم را ارائه می‌دهد. به این ترتیب تنها در شرایطی که وضعیت فرد حاد یا اورژانسی باشد مجبور به مراجعه به مراکز درمانی خواهند بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.