وبینار رایگان ایران‌تلنت با موضوع صفر تا صد نوشتن یک رزومه خوب

0

درست است که مصاحبه و روبه‌رو شدن با کارشناسان استخدام و کارفرما مهم‌ترین مرحله از روند استخدام به شمار می‌آید، اما نباید فراموش کرد که این رزومه است که به شما کمک می‌کند تا این شانس را داشته باشید که برای حضور در جلسه مصاحبه انتخاب شوید. به همین خاطر حتما باید با نحوه آماده کردن یک رزومه حرفه‌ای آشنایی داشته باشید تا بتوانید نظر کارشناسان را جلب کنید. در حال حاضر این امکان برای شما فراهم است که در وبینار رایگان ایران‌تلنت با موضوع صفر تا صد نوشتن رزومه شرکت کنید و با بایدها و نبایدها نوشتن یک رزومه آشنا و آنها را در رزومه خود اعمال کنید.

وبینار رایگان نوشتن رزومه درباره چه مباحثی است؟

رزومه چیست، چگونه یک رزومه حرفه‌ای داشته باشیم و چه عواملی در نوشتن رزومه بسیار مهم هستند، از اصلی‌ترین موضوعاتی است که در این وبینار درباره آنها صحبت خواهد شد. پیدا کردن شغل بسیار وابسته به رزومه حرفه‌ای است و با آگاهی پیدا کردن نسبت به قواعد نگارش رزومه، خواهید دید که نوشتن یک رزومه استاندارد کار سختی نیست و روش‌هایی آسانی نیز برای جذب کردن کارشناسان استخدام و کارفرما توسط رزومه وجود دارد. در این وبینار علاوه بر آشنایی با نحوه نوشتن رزومه، با نمونه‌هایی از رزومه‌های موفق و حرفه‌ای آشنا خواهید شد و می‌توانید از ساختار آنها برای رزومه خود استفاده کنید.

در وبینار رایگان «صفر تا صد نوشتن یک رزومه خوب» با تمام مراحل رزومه نویسی آشنا خواهید شد و علاوه بر کسب آگاهی درباره رزومه، اکانت پریمیوم رایگان ایران‌تلنت را نیز دریافت خواهید کرد.

سرفصل های وبینار رایگان نوشتن رزومه

در این وبینار سرکار خانم نسیم امیری ارشد، شریک تجاری منابع انسانی ایران‌تلنت به مدت یک ساعت و نیم تمام نکات و موارد مهم در نوشتن رزومه حرفه‌ای را بیان خواهند کرد که سرفصل‌های صحبت‌های ایشان شامل موارد زیر می‌شود:

  • انواع مدل‌های رزومه نویسی
  • راهنمای گام به گام ساخت رزومه
  • ویژگی‌های یک رزومه خوب
  • بررسی نمونه رزومه‌های موفق
  • پرسش و پاسخ با شرکت کنندگان

تاریخ و زمان وبینار سه‌شنبه ۱۶ آذر از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ دقیقه است و در صورت علاقه به این موضوع می‌توانید بدون پرداخت هزینه در آن شرکت کنید. برای مشاهده جزییات وبینار و شرکت در وبینار اینجا را کلیک کنید.

چرا باید رزومه خوب داشته باشیم؟

رزومه شما قرار است به صورت مستقیم به کارفرما بگوید که فرد مناسب برای موقعیت شغلی هستید و این کار را با آوردن مهارت‌ها، سوابق کاری، مدارک تحصیلی و موارد دیگر انجام خواهید داد. در واقع هدف شما از آماده کردن رزومه این است که به مصاحبه دعوت شوید. از آنجایی که شرکت‌ها برای هر فرصت شغلی خود ممکن است چندین رزومه دریافت کنند، بنابراین باید تمام قواعد رزومه نوشتن را رعایت کنید تا بتوانید از دیگر افراد متمایز شوید. این وبینار به شما کمک می‌کند تا بتوانید روش استاندارد رزومه نویسی را یاد بگیرید و اولین قدم در رسیدن به شغل رؤیایی خود را بسیار قوی و محکم بردارید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.