آمادگی ۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری بر استارتاپ ها

تمدید مهلت دریافت طرح های استارتاپی در سکوی پرتاب یزد

0

به گزارش روابط عمومی ۱۰۰ استارتاپ، دریافت طرح های استارتاپی در سکوی پرتاب یزد تا جمعه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد با اشاره به لزوم تقویت اکوسیستم استارتاپی در استان گفت: یکی از مهمترین ارکان تقویت این اکوسیستم موضوع سرمایه است که صندوق پژوهش و فناوری استان رسالت تامین این موضوع را بر عهده دارد. وی افزود: در تلاش هستیم هیچ تیم و ایده خوبی به خاطر نبود سرمایه لازم بلاتکلیف نماند.

سپهر با اشاره به فرصت ویژه این رویداد برای تیم های استارتاپی گفت: تیم ها می‌توانند در این رویداد خود را به صورت واقعی بسنجند تا اولا از تجربیات و نظرات داوران بهره مند بشوند و دوما در صورت موفقیت از خدمات سرمایه گذاری رویداد بهره مند شوند.

در ادامه رییس پارک علم و فناوری استان یزد نیز با اشاره به کاروان استانی ۱۰۰ استارتاپ و نقش آن در احیای اکوسیستم استارتاپی استان ها گفت: ۱۰۰ استارتاپ در سه ماه گذشته ۱۲ رویداد با تمرکز بر استان ها برگزار کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: از جمله اهداف سکوی پرتاب یزد این است که هیچ تیمی به دلیل نیاز سرمایه از رشد باز نماند که ۱۰۰استارتاپ با همراه کردن سرمایه گذاران استانی و ملی سرمایه پذیری برای تیم ها و سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران را تسهیل کرده است. وی با اشاره به تاثیرات منفی کرونا بر اکوسیستم استارتاپی خصوصا در استان های غیر از تهران گفت: امیدواریم این رویداد بتواند خونی تازه در رگ های اکوسیستم یزد جاری نماید.

در انتها عزیزپور مدیر اجرایی ۱۰۰ استارتاپ افزود: این مجموعه با تمرکز بر استان ها، در سه ماه گذشته موفق به برگزاری ۱۲ رویداد شده است و تاکنون ۳۶ میلیارد تومان موافقت برای سرمایه گذاری در این رویداد ها اتفاق افتاده است. وی با اشاره به برنامه های آتی ۱۰۰ استارتاپ افزود: در سال آینده به دنبال برگزاری رویداد های تخصصی با موضوعات مشخص خواهیم بود.

آخرین رویداد سرمایه گذاری ۱۰۰استارتاپ که در قالب سکوی پرتاب برگزار گردید، رویداد سکوی پرتاب زاینده رود بود، که در این رویداد ۱۵.۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری بر روی ۳۲ تیم انجام گرفت.
تیم های استارتاپی می‌توانند با مراجعه به سایت ۱۰۰startups.ir برای ارسال طرح های استارتاپی خود اقدام نمایند.

منبع

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.