شتاب‌دهی آنلاین دیموند شروع شد!

مهلت ثبت‌نام استارتاپ‌ها فقط تا 29 آذر

0

حدود ۷سال پیش، شتاب‌دهنده دیموند با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی برای تمام علاقه‌مندان در سراسر کشور شکل گرفت. تا پیش از آن کارآفرینی بیشتر سهم کسانی می‌شد که در تهران اقامت داشتند و از لحاظ طبقه اجتماعی، امکان آزمون و خطا و ریسک‌های متنوع در بیزینس‌های مختلف را داشتند.

ملزومات رشد یک استارتاپ

هر استارتاپ به آموزش‌های تخصصی نیاز دارد؛ باید به استادها و منتورهای تخصصی دسترسی داشته باشد. همچنین منابع مالی دریافت بهترین آموزش‌های مورد نیاز را داشته باشد وهمین‌طور در تهران هم حضور داشته باشد.علاوه بر تمام اینها، تیم‌سازی درستی انجام داده و در نهایت امکان وصل‌شدن به فعالان و سرمایه‌گذاران اکوسیستم را داشته باشد.

تا پیش از این تمام این امکانات در اختیار تعداد محدودی از دنبال‌کنندگان جدی کارآفرینی بود.

آموزش‌های تخصصی کارآفرینی برای تمام ایران!

اکنون برای تمام کسانی که رویای راه‌اندازی استارتاپ دارند، خبر خوشحال‌کننده‌ای داریم. به واسطه آغاز کار شتاب‌دهی آنلاین، امکانی فراهم شده که درصد قابل‌توجهی از نیازهای آموزشی استارتاپ‌ها، در تمام ایران رفع شود.دیموند به مهم‌ترین هدف خود دست یافت. تلاش کردیم محدودیت‌های کارآفرین‌شدن را به حداقل برسانیم! هرکس در هرجای ایران که علاقه‌مند به این حوزه است، می‌تواند برای دریافت آموزش‌های تخصصی کارآفرینی روی کمک دیموند حساب کند.

شتاب‌دهی آنلاین دیموند چیست؟

 • تمام خدمات دپارتمان آموزش دیموند، در دور پیش‌شتاب‌دهی به صورت آنلاین و رایگان در اختیار استارتاپ‌های سراسر ایران قرار می‌گیرد.
 • در مدت ۸ هفته، همه آموزش‌های تخصصی مورد نیاز استارتاپ‌ها با استاد‌های متخصص هر حوزه در اختیار تیم‌های پذیرفته‌شده قرار می‌گیرد.
 • علاوه بر آموزش، منتورهای باتجربه در طول این مدت با استارتاپ‌ها همکاری خواهند کرد تا به صورت عملی در رشد بیزینس کمک‌کننده باشند.
 • همچنین مشاوره مالی و مالیاتی و خدمات حقوقی هم به استارتاپ‏ها در صورت پذیرفته‌شدن در شتاب‌دهی داده می‌شود.
 • تمام خدمات ذکر شده متناسب با سطح و نیازهای هر استارتاپ طراحی می‌شود و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
 • در پایان این ۸ هفته، امکانی برای استارتاپ‌ها فراهم می‌شود که ایده خود را در جلسه‌ای با حضور متخصصان ارائه دهند تا مقدمات رشدشان در مقیاس بزرگ‌تر فراهم شود.
 • استارتاپ‌ها برای شرکت در شتاب‌دهی آنلاین دیموند ‌‌باید ایده خود را در سایت دیموند ثبت کنند.
 • مهلت ثبت‌نام فقط تا ۲۹ آذر.

چرا شتاب‌دهی آنلاین؟

اکنون با نگاهی به رسالت شتاب‌دهنده دیموند و به علت شرایط متفاوتی که بر محیط‏های اجتماعی حاکم است، با اولویت بخشیدن به حفظ سلامتی کارآفرینان جوان و همچنین عدم توقف در مسیر آموزش و راهبری، دوره شتاب‌دهی آنلاین شتاب‌دهنده دیموند را راه‌اندازی کردیم تا بدون نیاز به حضور در فضاهای پرخطر اجتماعی، تمامی خدمات مورد نیاز استارتاپ، به استثنای فضای کار را (تا بهبود شرایط حاکم)، به تیم‏های جدید ارائه دهیم.

چرا شتابدهی آنلاین؟

در شتاب‌دهی آنلاین چه رخ می‌دهد؟

با ورود به دوره پیش‏شتاب‌دهی آنلاین، اعضای تیم بدون محدودیت جغرافیایی در هر مکان و هر شهری، امکان استفاده از دوره را خواهند ‏داشت و آموزش تعاملی، همراه با جلسات مشاوره و رشد گام‏به‏گام را تجربه خواهند‏کرد.در این دوره، تمام آموزش‏ها و انتقال تجربیاتی که تاکنون در دوره‏های ۳‌ماهه پیش‏شتاب‌دهی و ۶‌ماهه شتاب‌دهی در اختیار تیم‏ها قرار می‌گرفت، به صورت آنلاین و مجازی از طریق دپارتمان آموزش دیموند «دیموندلب»، ارائه خواهدشد. به‏طوری که اعضای تیم با دورکاری و تنها با استفاده از تکنولوژی‏های نوینی که در حوزه ارتباطات مجازی در دسترس ماست، از تمام امکانات کمپ پیش‏شتاب‌دهی، بهره‌مند خواهندشد.

خدمات شتاب‌دهی آنلاین دیموند:

 1. آموزش تخصصی
 2. منتورشیپ و جلسات خصوصی
 3. مشاوره حقوقی
 4. مشاوره مالی و مالیاتی
 5. ایجاد ارتباط با صنایع مرتبط هر حوزه جهت تعامل میان کسب‌و‌کارهای نوپا و بنگاه‏های فعال در این حوزه‏ها، که باعث می‌شود استارتاپ‏ها به دایره وسیعی از کاربران، مشتریان، تجربه و حتی سرمایه‌گذاری، وصل شوند.
 6. برگزاری جلسه‌ای برای ارئه استارتاپ‌ها به متخصصان تدارک خواهیم‏دید تا مقدمات رشدشان در مقیاس بزرگ‌تر فراهم‏شود.

در پایان ۸ هفته چه چیز‌هایی به استارتاپ اضافه شده؟

در انتهای دوره ۲‌ماهه پیش‌شتاب‌دهی، تیم استارتاپی محصولی آماده به عرضه در بازار، با طرح کسب‌و‌کار کامل، نقشه راه مشخص، برنامه بازاریابی مدون و برنامه توسعه خواهد داشت و برای جذب سرمایه دوره شتاب‌دهی، طرح مالی دقیقی تهیه خواهد کرد.

برگزاری جلسه‌ای ویژه برای ارائه استارتاپ‌ها

استارتاپ‌ها پس از گذراندن این ۸هفته، خود را برای ارائه ایده خود آماده می‌کنند. در این جلسه از متخصصان اکوسیستم دعوت می‌شود تا به بررسی استارتاپ‌ها بپردازند. امید است پس از برگزاری این جلسه، استارتاپ‌ها بتوانند خود را برای رشد خود در مقیاس بزرگ‌تر آماده کنند.

شرایط پذیرش استارتاپ

تمام استارتاپ‌ها می‌بایست طرح خود را در سایت دیموند ثبت‌ کنند. پس از ثبت‌نام جلسه مصاحبه‌ای تنظیم می‌شود. در نهایت کارشناسان دیموند براساس معیارهایشان استارتاپ‌ها را بررسی می‌کنند و اسامی راه‌یافتگان به دوره پیش‌شتاب‌دهی آنلاین دیموند را معرفی می‌کنند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.