اخبار استارتاپی

آمادگی شهرداری پردیس برای همکاری در برگزاری نمایشگاه “inotex 2021”

نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه بین المللی اینوتکس که قرار است در شهر پردیس برپا شود، ظهر امروز در دفتر شهردار پردیس برگزار شد. تسهیل رفت و آمد مخاطبان با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی و میزبانی از شهرداران شهر تهران همزمان با رویداد اینوتکس از اهم تفاهمات بوده است.

مرتضی همتی در جریان این نشست اظهار داشت: پارک فناوری پردیس بعنوان یکی از مجموعه های پیشرو در زمینه تکنولوژی های روز دنیا و تولید محصولات علمی کم نظیر از مفاخر این شهر قلمداد می شود و شهروندان از همجواری با چنین بهشت فناورانه ای به خود می بالند.

وی ادامه داد: نگاه خانواده بزرگ شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس به پارک علم و فناوری، ایجاد تعاملات دو سویه با این مجموعه و بهره گیری از ظرفیت های علمی آن برای ارتقای سطح خدمات به شهروندان است.

مرتضی همتی از آمادگی شهرداری پردیس برای برگزاری رویداد فناوارنه بین المللی “اینوتکس” خبر داد و گفت: نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود و شهرداری آماده همکاری در برپایی این رویداد در راستای هویت بخشی به شهر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.