آمادگی شهرداری پردیس برای همکاری در برگزاری نمایشگاه “inotex 2021”

0

نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه بین المللی اینوتکس که قرار است در شهر پردیس برپا شود، ظهر امروز در دفتر شهردار پردیس برگزار شد. تسهیل رفت و آمد مخاطبان با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی و میزبانی از شهرداران شهر تهران همزمان با رویداد اینوتکس از اهم تفاهمات بوده است.

مرتضی همتی در جریان این نشست اظهار داشت: پارک فناوری پردیس بعنوان یکی از مجموعه های پیشرو در زمینه تکنولوژی های روز دنیا و تولید محصولات علمی کم نظیر از مفاخر این شهر قلمداد می شود و شهروندان از همجواری با چنین بهشت فناورانه ای به خود می بالند.

وی ادامه داد: نگاه خانواده بزرگ شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس به پارک علم و فناوری، ایجاد تعاملات دو سویه با این مجموعه و بهره گیری از ظرفیت های علمی آن برای ارتقای سطح خدمات به شهروندان است.

مرتضی همتی از آمادگی شهرداری پردیس برای برگزاری رویداد فناوارنه بین المللی “اینوتکس” خبر داد و گفت: نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود و شهرداری آماده همکاری در برپایی این رویداد در راستای هویت بخشی به شهر است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.