محتوای برند سلامت شتابدهنده ها

مشارکت در راه اندازی استارتاپ حوزه سلامت دیجیتال

فراخوان جذب ایده و محصولات نوآورانه توسط سلامت الکترونیک کارا

فراخوان جذب ایده و محصولات نوآورانه توسط سلامت الکترونیک کارا- هفته‌نامه شنبه
شتابدهنده سلامت الکترونیک کارا فراخوان جذب ایده و محصولات نو آورانه با عنوان «راهِ کارا » را منتشر کرد. این فراخوان از ابتدای تیر ماه آغاز و تا پایان تیر ماه ادامه دارد.

پیشرفت در تکنولوژی و نوآوری در دنیای دیجیتال، باعث کاهش هزینه های درمانی و پیشرفت  روش های نوین تشخیص و درمانی خواهد شد.

کارا” شتابدهنده‌ تخصصی در حوزه سلامت الکترونیک است که با دیدگاه نوآورانه و بهره گیری از نیروهای جوان، خلاق و کوشا سعی دارد شکاف‌های موجود در صنعت سلامت کشور را ترمیم نماید.

کارا از ایده های خلاق و تیم های سخت کوشی که رویای ایجاد تغییرات بزرگ در دنیای پیرامون خود را در سر می پرورانند، با قدرت حمایت کرده و تمامی امکانات لازم از جمله فضای کار اشتراکی، برنامه های آموزشی تخصصی و آموزش های مرتبط با بازاریابی و راه اندازی کسب و کار، تامین مالی ایده ها و ایجاد راه های ارتباطی با سرمایه گذاران را برای تیم های حاضر در مجموعه فراهم می کند.محل استقرار شتاب دهنده کارا در یکی از فضاهای اشتراکی و استارتاپی بزرگ کشور به نام کارخانه ی نوآوری آزادی است.

تیم کارا معتقد است کلید حل بزرگترین چالش های روز سلامت کشور، ابزارهای نوآورانه دیجیتال است. ما در کارا تلاش میکنیم با ایجاد یک میکرو اکوسیستم برای جذب کارآفرینان جوان و خلاق، بستری را برای ارتقاء دسترسی عادلانه به راهکارهای سلامت محور فراهم آوریم.

شتابدهنده کارا با تکمیل زنجیره ارزش آفرینی داخلی، اقدام به استفاده بهینه از فضای در اختیار جهت استقرار کارآفرینان بیشتر و در نتیجه حضور کارآفرینان موفق و منتور های مستقر در کنار تیم های جوان استارتاپی، ایجاد Talent pool در فضای کار اشتراکی و در نهایت اتصال به صنعت سلامت برای رشد و معرفی استارتاپهای این حوزه نموده است.

از مزایای حضور در شتابدهنده کارا میتوان به استقرار در کارخانه نوآوری آزادی و استفاده از مزایای عضویت در پارک علم و فناوری پردیس، دسترسی به اکوسیستمی متشکل از تمام فعالان و ذینفعان حوزه فناوری، برگزاری رویدادهای متنوع و تخصصی در حوزه فناوری و نوآوری اشاره نمود.

کارا تیمی متشکل از متخصصین و راهبرانی در حوزه ی کسب و کار و پزشکی و سلامت دارد که در تمام مراحل پیش شتابدهی و شتابدهی و همچنین در جلسات جذب سرمایه در کنار تیم ها خواهند بود.

تیم های منتخب در این فراخوان وارد دوره های پیش شتابدهی و یا شتابدهی کارا خواهند شد. بررسی تیم ها در مرحله پیش شتابدهی صرفا بررسی اولیه ایده و جهت ورود به دوره شتابدهی شامل بررسی ایده، بررسی مستندات توجیهی اولیه توسط تیم ارزیابی کارا، ارائه حضوری پروژه توسط تیم اجرایی و دفاع از مدل کسب و کار، بررسی نهایی و تصویب توسط مدیران ارشد خواهد بود.

حوزه های فعالیت کارا : خدمات و محصولات دارویی، تغذیه و امنیت غذایی، ژنتیک، خدمات بهداشت و درمان، تجهیزات پزشکی، تناسب اندام، گیاهان دارویی و طب سنتی، محیط زیست، سلامت روان، گردشگری سلامت، آموزش، اینترنت اشیا حوزه سلامت و هر ایده خلاقانه ای در حوزه سلامت الکترونیک می باشد، اما حوزه های هوش مصنوعی، بلاک چین، IOT و گجت های سلامتی دارای اولویت بالاتری در انتخاب ایده می باشد.

برای اگاهی از دیگر استارتاپ های سلامت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای شرکت در این فراخوان با مراجعه به وب سایت کارا، اطلاعات طرح را در فرم مربوطه تکمیل فرمایید، تا ایده شما توسط تیم متخصص کارا بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.