درگاه اینترنتی و راهکارهای نوین پرداختی برای کسب و کارهای آنلاین 

0

با وجود چالش‌های فراوان که در مسیر کسب و کارهای اینترنتی قرار دارد، می‌توان با انتخاب‌های مناسب، این چالش‌ها را تا حدودی کاهش داد. یکی از چالش‌های کسب و کارهای اینترنتی، مساله پرداخت است. این روزها داشتن درگاه اینترنتی برای فروشگاه‌های آنلاین یک امر ضروری است تا از این طریق بتوانند درصد تبدیل کاربر به مشتری را بیشتر کنند. در این میان ممکن است گاهی به علت عدم اتصال درگاه پرداخت به بانک، یا مشکلات فنی مربوط به پرداخت، مسیر سفر کاربر با مشکل روبرو شود و در نهایت صفحه مورد نظر را برای همیشه ببندد و برود.

به همین دلیل انتخاب یک سرویس ارائه دهنده پرداخت مناسب اهمیت زیادی دارد. در این مطلب از شنبه مگ، به معرفی یکی از بهترین و هوشمندترین شرکت‌های استارتاپی حوزه پرداخت و فین تک پرداختیم.

ساخت درگاه اینترنتی برای کسب و کارهای آنلاین

یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای کسب و کارهای آنلاین به خصوص استارتاپ‌های کوچک و متوسط اهمیت دارد، ساخت درگاه اینترنتی برای سایت است. در سال‌های اخیر، ارائه درگاه پرداخت توسط شرکت‌های پرداخت یاری این امکان را به کسب و کارها داده است تا بتوانند با استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی ، به راحتی فروش‌ اینترنتی خود را آغاز کنند. سهولت در نصب درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت و عدم نیاز به مجوزهای پیچیده مانند ای نماد و ارائه سرویس‌ها و خدمات پرداختی، دلیل اصلی استقبال کسب و کارهای آنلاین و نوپا جهت استفاده از درگاه های پرداخت واسط بوده است.

علاوه بر ساخت درگاه پرداخت، پرداخت یارهایی که با ارائه راهکارهای نوین پرداختی، به روند پرداختی کسب و کارها کمک می‌کنند، اهمیت زیادی در بهبود روند پرداختی کسب و کار دارند. از جمله راهکارهای نوین پرداختی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استرداد وجه

یکی از چالش‌هایی که کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی با آن روبرو هستند، لغو یا تغییر سفارش توسط مشتریان است که منجر به عودت تمام یا بخشی از مبلغ پرداخت به او می‌شود. در این راستا، پرداخت یاری که با ارائه سروس استرداد وجه این امکان را برای صاحبان کسب و کار فراهم کند که بتوانند تنها با استفاده از وب سرویس، وجه را عودت دهند، به تسریع گردش مالی و مدیریت راحت امور مالی کسب و کارها کمک می‌کند. نکته‌ای که حائز اهمیت است، پیاده سازی سریع و راحت این سرویس برای کسب و کار است که بدون هیچ گونه مشکل فنی در سریع‌ترین زمان ممکن، انجام می‌شود.

مسیردهی هوشمند یا سوئیچینگ

در صورتی که کاربران شما پس از ورود به صفحه پرداخت، با مشکل قطعی یا عدم اتصال درگاه پرداخت روبرو شوند، تا حد زیادی از تراکنش‌های سایت شما کاسته می‌شود. به همین دلیل سرویس مسیر دهی هوشمند کمک می‌کند تا با بررسی وضعیت پایداری درگاه‌های بانکی مختلف، در هر لحظه کاربران به بهترین و مطمئن‌ترین درگاه متصل شوند و نرخ تراکنش‌های موفق افزایش پیدا کند.

ساخت درگاه پرداخت اینترنتی برای کسب و کارهای آنلاین 

سرویس مانیتورینگ هوشمند

همیشه در دسترس بودن و پایداری سیستم یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید در مورد راهکارهای پرداختی برای سایت خود در نظر بگیرید. بسیاری از درگاه های پرداخت اینترنتی بعد از مدتی دچار اشکال فنی یا فیلترینگ شده و قادر نیستند به طور همزمان و سریع، پاسخگوی نیاز پردازنده‌ها باشند. بنابراین همیشه در دسترس بودن و پایداری نکته دیگری است که می‌تواند به بهبود شیوه‌های پرداختی شما کمک کند. به این ترتیب شما قادر هستید به طور لحظه‌ای سرویس‌های خود، همچنین پایداری درگاه، میانگین زمان پاسخگویی و ریکوئست درگاه را بررسی کنید.

مرکز آموزش و برخورداری از مستندات فنی

وجود مرکز آموزش و هلپ سنتر که کمک کند ریز محصول و سرویس‌های پرداختی مورد نظر را مشاهده کنید، به شما در انتخاب بهتر و دقیق‌تر کمک خواهد کرد. برخورداری از مستندات فنی برای استفاده از هر نوع درگاه پرداخت، نیز امکان را فراهم کرده تا بدون نیاز به دانش فنی قادر باشید بستر پرداخت را بر روی سایت خود پیاده سازی کنید.

ارائه اپلیکیشن

دسترسی راحت به پنل کاربری و استفاده از محصولات و سرویس‌های پرداختی از مواردی است که باید در نظر بگیرید. به همین منظور داشتن اپلیکیشن پرداختی به پذیرندگان کمک می‌کند تا در هر مکان و زمانی به همراه پرداخت خود دسترسی داشته باشند و بتوانند گزارش لحظه‌ای دریافت کنند.

 راهکارهای نوین پرداختی پرداخت یار زیبال ، همیشه در دسترس

زیبال با ارائه راهکارهای نوین پرداختی و سرویس‌های پرداختی همراه با درگاه پرداخت، به تسهیل فرایندهای مالی و پرداختی کسب و کارهای آنلاین کمک کرده است. از جمله سرویس‌ها و راهکارهای این پرداخت یار، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • فعالسازی در سریع‌ترین زمان ممکن
  • قابلیت استرداد وجه در سریع‌ترین زمان ممکن
  • همیشه در دسترس، سرویس پایدار و دارای پشتیبانی قوی و حرفه‌ای
  • دارای مستندات نصب درگاه و افزونه‌های مربوط به اتصال درگاه برای انواع سیستم‌های مدیریت محتوا
  • قابلیت دریافت گزارش لحظه‌ای از طریق بات تلگرامی، پیامک، ایمیل یا اپلیکیشن
  • قابلیت اتصال به بهترین و امن‌ترین درگاه در سریع‌ترین زمان ممکن
  • قابلیت تقسیم مبالغ میان شرکای تجاری با درصد معین و دلخواه در زمان دلخواه

زیبال علاوه بر درگاه پرداخت، با ارائه راهکارهای نوین پرداختی به کسب و کارهای آنلاین، به افزایش تراکنش‌های موفق کمک کرده و روند پرداخت را تسهیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر از سرویس‌ها و خدمات این پرداخت یار، به سایت زیبال مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.