اخبار استارتاپی

در خلال اینوتکس 2021 عنوان شد : بانیکس وارد سرویس مراقبت کودک می‌شود

اینوتکس 2021 روز سه شنبه 28 اردیبهشت در محل پارک فناوری پردیس استارت خورد. روز دوم دهمین دوره اینوتکس در حالی آغاز شد که مدیران استارتاپ بانیکس با حضور در هاب رسانه‌ای سوالات متفاوتی را در خصوص نوع فعالیت بانیکس پاسخ دادند.
بانیکس استارتاپی است که در حوزه خدمات و به ویژه حوزه نظافت و زیبایی مشغول فعالیت است. بانیکس علاوه بر این خدمت تلاش دارد در زمینه مراقبت و نگهداری از کودک نیز مشغول فعالیت شود.

مجید اربعی یزدی هم بنیان‌گذار بانیکس در مورد مسیری که بانیکس به دنبال آن است می‌گوید:« همراه در سبک زندگی مردم مخصوصا خانم‌ها همراه باشیم.»
علیرضا موسوی مدیر دیجیتال مارکتینگ استارتاپ بانیکس با عنوان این موضوع که بانیکس در خرداد 99 به صورت رسمی لانچ و در دسترس کاربران قرار گرفته است تاکید کرد:« بانیکس به عنوان دستیار شخصی بانوان می‌تواند در آینده در بسیاری از حوزه‌ها ورود کند.»
موسوی در خصوص چالش‌های پیش روی بانیکس و سرویس‌های جدید که در راه دارد تاکید می‌کند:« چالش های متفاوتی پیش روی فعالیت های ما است که نیاز است در جهت رفع و رجوع چالش‌ها گام برداریم. »

به گفته موسوی اولین چالش ارائه یک تعریف مشخص از سرویس یا خدمت است. او تاکید دارد:« یکی از چالش‌های ما این است که بتوانیم خدمت را تعریف کنیم. این کار را با اضافه کردن جزئیات زیاد به محصولمان نشان می‌دهیم. علاوه بر این نیاز به فرهنگ سازی هم داریم. چالش دیگر منابع انسانی است که در همه سازمان‌ها وجود دارد.»

موسوی با اعلام این خبر که بانیکس در تلاش است سرویس جدیدی اضافه کند افزود:« سرویس مراقبت از کودک و سالمند سرویس جدید ماست که معتقدیم می‌تواند اتفاقات خوبی را برای ما به همراه داشته باشد.»

هم بنیان‌گذار بانیکس در تکمیل صحبت‌های مدیر مارکتینگ تیم افزود:« این سرویس؛ شامل نگهداری و مراقبت از کودک و سالمند است که شامل بخش‌های دقیق از جمله سرویس‌های روزانه، ساعتی،شش ماهه و … است.»

اربعی در خصوص تفاوت بانیکس با سایر رقبا افزود:« ما به شکل خیلی شفافی به کاربر قیمت می‌دهیم ، و این قیمت ها به صورت هفتگی رصد می‌شود. هدف ما این است قیمت شفاف باشد و کاربر از ابتدا که ثبت نام می‌کند همان قیمتی رو ببیند که اخر کار قرار است پرداخت کند.» او با تاکید بر این موضوع که بانیکس گارانتی بازگشت وجه دارد افزود:« تلاش ما در راستای ارائه رابط کاربری روان است.»

مدیر مارکتینگ بانیکس در خصوص میزان رشد استارتاپشان اینگونه توضیح داد:« تا به امروز حدود 6000 ثبت سفارش و یوزر فعال در اپلیکیشن داریم.»
او در خصوص چشم اندازی که بانیکس در پی دستیابی به آن است تاکید کرد:« هدف ما این است که تا پایان سال به 15000 کاربر برسیم. همزمان با حفظ کیفیت به صورت کاملا آرام بزرگ شویم تا در سراسر کشور این سرویس را لانچ کنیم .»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.