ازکی‌پی خدمت جدید ازکی‌وام؛ آغاز اعطای ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار خرد

0

ازکی‌وام در اسفندماه ۱۴۰۰ از خدمت جدید خود در حوزه  BNPL رونمایی کرد و اکنون این امکان را به افراد و سازمان‌ها می‌دهد که بدون هیچ فرایند پیچیده‌ای تا سقف ۱۰ میلیون تومان اعتبار بگیرند و هزینه آن را در مدت معینی به‌عنوان مثال یک یا چند ماه، پرداخت کنند. به گزارش روابط عمومی ازکی ‌وام، درحال‌حاضر ارائه خدمت BNPL که با شعار «الان بخر، بعدا پرداخت کن» شناخته شده، با هدف تسهیل بیشتر در استفاده افراد از خدمات مالی، مورداستقبال بسیاری از کسب‌وکارهای فناوری‌های مالی قرار گرفته است. ازکی‌وام نیز در این راستا و به منظور گسترش عمق بازارهای مالی و خلق تجربه‌ای راحت‌تر برای افراد خدمت جدید خود را با نام «ازکی‌پی» وارد فاز اجرایی کرده و بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار خرد در دسترس تمام متقاضیان در سراسر کشور قرار گرفته است.

۲۰۰۰ هزار اعتبار خرد سازمانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

ازکی‌پی در اولین مرحله دو هزار اعتبار خرد به کاربران سازمانی و ۶۰ هزار اعتبار خرد به کاربران عادی ارائه می‌دهد. در اعتبار خرد سازمانی افراد می‌توانند تا سقف ۱۰ میلیون تومان و در اعتبار خرد عادی تا سقف یک میلیون تومان خرید اعتباری انجام دهند. البته این رقم در مراحل بعد قابل افزایش خواهد بود. به‌علاوه اعتبار اولیه‌ای که به هر فرد داده می‌شود، به‌صورت پلکانی در دفعات بعد افزایش پیدا خواهد کرد. سازوکار این افزایش اعتبار هم به‌صورت کاملا شفاف به مشتریان اعلام می‌شود.

خرید آسان و تنوع در انتخاب؛ از مد و پوشاک تا سفر و گردشگری

در ازکی‌پی افراد با دریافت این اعتبار می‌توانند کالا یا خدمت موردنظر خود را در دسته‌های مختلفی مانند گردشگری و سفر، مد، پوشاک و کالاهای تندمصرف خریداری کنند. هدف ازکی‌وام با ارائه این خدمت امکان انتخاب گسترده‌تر در خرید اعتباری است تا افراد بتوانند تمام کالاهای و خدمات موردنیاز خود را از دسته‌بندی‌های مختلف تهیه کنند.

در همین راستا در مراحل بعدی نیز دسته‌های متنوعی در حوزه سلامت، آموزش، خدمات و غیره به این لیست اضافه خواهد شد تا افراد بتوانند حق انتخاب بیشتری در خرید اعتباری داشته باشند.

برای استفاده از این خدمت نیازی به طی کردن مراحل پیچیده‌ای نیست؛ متقاضیان می‌توانند این اعتبار را تنها ازطریق یک اعتبارسنجی آنلاین که نیازی به امضای هیچ سندی ندارد، دریافت کرده و اقساط آن را در طول هفته‌ها و ماه‌ها پرداخت کنند. ثبت‌نام برای دریافت  اعتبار در ازکی‌پی صرفا با کد ملی و شماره تماس به نام فرد انجام می‌شود.

امکان پرداخت اعتبار مصرف شده در ۵ قسط

برای نحوه پرداخت هم ازکی‌پی قابلیت‌های مختلفی را درنظر گرفته تا افراد راحت‌تر بتوانند اعتبار مصرف‌شده را تسویه کنند. در حالت اول افراد می‌توانند اعتبار مصرف‌شده را پس از یک ماه بدون سود و کارمزد پرداخت کنند، اعتبار این دسته برای ماه بعد مجددا شارژ می‌شود. در حالت دوم افراد با پرداخت حداقل ۲۰ درصد از اعتبار مصرف‌شده، مابقی اعتبار تسویه‌نشده را در طول حداکثر پنج ماه با کارمزد ۲ درصد پرداخت می‌کنند.

از اهدافی که ازکی‌وام در راستای افزایش دسترس‌پذیری خدمات اعتباری در نظر گرفته، فراهم کردن امکان مقایسه و تنوع در خرید است. به همین دلیل ازکی‌پی، به‌عنوان عضو جدید خانواده ازکی‌وام تلاش می‌کند که در بحث اعتباردهی خرد به ارزش‌آفرینی برای افراد و سازمان‌ها کمک کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.