محتوای برند

با نرم افزار حسابداری‌، مثل یک حسابدار حرفه ‌ای حساب کن!

نرم افزار حسابداری‌

هوشمند نوین‌،‌ از سال ۱۳۷۰ تاکنون به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و تخصصی در زمینه تولید نرم‌ افزار حسابداری فعالیت می‌کند. این شرکت با سابقه‌‌ای قریب به سه دهه فعالیت در زمینه تولید انواع نرم افزار حسابداری‌،‌ درصدد بوده تا بتواند بخش وسیع و گسترده‌ای از نیازهای حسابداران‌،‌ شرکت‌ها‌،‌ ‌کسب‌و‌کارها و دیگر مشاغل را برطرف نماید. نرم افزارهای هوشمند‌ نوین‌،‌ با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و با بکارگیری افراد متخصص و آگاه در حوزه ساخت نرم افزار‌،‌ سعی دارد‌،‌ بنای رشد و شکوفایی ‌کسب‌و‌کارها و رضایت مشتریان ارزشمند خود را جلب نماید.

یک نرم افزار حسابداری خوب برای مدیرانی که می‌خواهند تجارت خود را به سمت موفقیت سوق دهند ضروری است. این نرم افزارها نه تنها باید قادر به ارائه خلاصه سریع یا شرح مفصل سود و زیان باشد‌،‌ بلکه باید به شما کمک کند تا الزامات قانونی کشوری را که تجارت شما در آن فعالیت می‌کند‌،‌ برآورده سازید.

این ابزار با داشتن اطلاعات مالی عمیق و دقیق، به شما نشان می‌دهد که چگونه هزینه‌های اضافی را کاهش دهید و چگونه باعث افزایش بهره وری و رشد کسب و کارتان شوید. شرکت‌ها با داشتن یک سیستم مناسب، وظایف حسابداری را به صورت خودکار و صحیح انجام داده و گزارش‌های جامعی را تهیه می‌کنند. با این وجود، مهم‌تر از همه، آن‌ها می‌توانند هزینه‌ها را پیش‌بینی کرده و با این سیستم استراتژی سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای تهیه کنند.

برای موفقیت در اداره شغل خود – یا حتی دانستن اینکه آیا موفق می‌شوید – به نرم افزار حسابداری احتیاج دارید. نرم افزار حسابداری به شما امکان می‌دهد سلامت مالی شغلی خود را کنترل کنید؛ همچنین‌،‌ به شما این‌ امکان را می‌دهد همه هزینه‌ها‌،‌ از جمله حقوق و دستمزد‌،‌ هزینه‌های تجهیزات‌،‌ درآمدهای حاصل از خرید و فروش‌ و‌‌‌… را به طور کامل وارد و ثبت و بررسی نمایید. مشاغل در هر اندازه از نرم افزار حسابداری استفاده می‌کنند.

سازمان‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای مدیریت داده‌های مالی خود به سیستم‌های حسابداری احتیاج دارند. مشاغل کوچک نیز اغلب از نرم افزارهای حسابداری مناسب کسب و کارهای کوچک استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از برنامه‌های حسابداری‌،‌ مناسب با صنف و حوزه شغلی خود بهره مند شوید.

به عنوان مثال می‌توانید از سیستم حسابداری هوشمند نوین برای بررسی گزارشات و لیست هزینه‌ها‌،‌ فروش یا سایر داده‌های مالی مرتبط و حتی برای انجام وظایف حسابداری پیشرفته تر استفاده کنید. نرم افزار حسابداری هوشمند نوین با بهره گیری از به روزترین علوم در باب حسابداری‌،‌ نرم افزارهای حسابداری متفاوتی را در حوزه‌های شغلی مختلف طراحی و ارائه نموده است.

گذشته از عملکردهای عمو‌‌می ‌سیستم‌های حسابداری که اغلب در تما‌‌می‌این نرم افزارها مشاهده می‌شود‌،‌ نرم افزار ایده آل باید این امکان را داشته باشد تا بتواند در هنگام ازدحام عملیات‌،‌ آن‌ها را به صورت خودکار انجام داده‌،‌ مباحث مبتنی بر مالیات را تسریع دهد تا خطر خطای انسانی در محیط کار کاهش یابد. در این مطلب‌،‌ کارشناسان ما تعریف کاملی از نرم افزار حسابداری ارائه داده و توضیح می‌دهند که چگونه نرم افزار حسابداری می‌تواند به شما در مدیریت مشاغل کمک کند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی و سرعت بخشی به محاسبات

یه این موضوع پرداختیم که نرم افزار حسابداری چیست، اما مزایای اصلی آن چیست؟ چرا اصلاً از نرم افزار حسابداری استفاده ‌‌می‌کنیم؟ این ابزار با داشتن اطلاعات مالی عمیق، به شما نشان ‌‌می‌دهد که چگونه هزینه‌ها را کاهش داده و بهره وری را افزایش دهید. شرکت‌ها با داشتن یک سیستم مناسب، وظایف حسابداری را به صورت خودکار انجام ‌‌می‌دهند و گزارش‌های مالیاتی را به موقع تهیه ‌‌می‌کنند. با این وجود، مهم‌تر از همه، آن‌ها می‌توانند هزینه‌ها را پیش بینی کرده و با این سیستم استراتژی سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای تهیه کنند.

نرم افزار حسابداری‌ هوشمند نوین

ساده سازی سیستم‌های حسابداری کنترل مالی را در اختیار مخاطبان غیر حسابداری قرار ‌‌می‌دهند، به گونه‌‌ای طراحی شده‌اند که در حین انجام محاسبات خودکار، عدد را معنی دهند. با وجود آموزش کم و بدون هیچ مشکلی، صاحب مشاغل می‌تواند کلیه عملیات حسابداری را انجام داده و مطابق با استانداردهای قانونی از رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه و بدون پرداخت یک طرف خارجی برای نگه‌داشتن بودجه در حلقه استفاده کند.

 • صرفه جویی در هزینه

سیستم‌های حسابداری و امور مالی محاسبات اصلی و رویه‌های اداری را به صورت خودکار انجام ‌‌می‌دهند و چارچوب درآمد خود را کنترل ‌‌می‌کنند؛ به گونه‌ای که مجبور نیستید مدیریت مالی را به یک کارشناس خارجی برون سپاری کنید؛ به موازات، آن‌ها همچنین هزینه‌های مربوط به چاپ و توزیع اسناد را کاهش می‌دهند و داده‌های حساس را در مکان‌های امن سیستمی‌ ذخیره ‌‌می‌کنند.

 • پیش بینی دقیق

پیش بینی دقیق مالی، یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های نرم افزار حسابداری است. شناخت دقیق الگوها و روند عملکرد مالی، دست آوردی است که بدون داشتن یک سیستم مالی – حسابداری جامع، سالیان زیادی به طول ‌‌می‌انجامد. نرم افزار حسابداری به اعداد معنی می‌دهد و به شما کمک می‌کند درک کنید که در کجا می‌توانید هزینه‌ها را کاهش دهید یا بیشتر سرمایه گذاری کنید. با یک مرور کلی از وضعیت مالی فعلی خود، تدوین استراتژی‌های هوشمند و تخصیص منابع به روش صحیح، آسان‌تر خواهید یافت.

 • شفافیت کامل مالی

از دیدگاه یک حسابدار یا حسابرس، برجسته ترین و بهترین سیستم‌های حسابداری آن‌هایی هستند که از بروز خطاهای پرهزینه و تکراری در انسان جلوگیری می‌کنند. انجام محاسبات نادرست یا عدم گزارش به موقع داده‌ها به راحتی می‌تواند به یک بحران تجاری منجر شو‌د. به عنوان مثال در فروشگاه‌ها، به دلیل ازدیاد اجناس و نیاز به سرعت عمل بالا در محاسبات مشتریان، احتمال خطا زیادتر است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید به صورت خودکار محاسبات قیمت اجناس، میزان تخفیف‌ها و تعداد آن‌ها را لیست کرده و در مجموع فاکتور کلی حاصل از این محاسبات را تحویل دهد. نرم افزار خوب باید با استفاده از بارکدخوان، جنس‌ها را به تفکیک ثبت و پس از محاسبه؛ فاکتور‌‌ کلی که حاصل از محاسبات خودکار اجناس بوده را در قالب فاکتور کاغذی 8 سانتی به مشتری تحویل دهد.

 • بهره وری

اگر صاحبان مشاغل برای بهبود عملکرد نیاز به انتخاب یک مجموعه خدمات دیجیتالی داشته باشد، اولین گزینه آن‎ها باید نرم‌افزار حسابداری باشد. این سیستم‌ها در درون عملکردهای مالی و روزانه شرکت‌ها نقش داشته و حساس‌ترین داده‌ها را جمع آوری، سازماندهی و تجزیه و تحلیل می‌کنند.

 • رعایت مالیات

بسیاری از سیستم‌های حسابداری برتر امروز به کمک حقوق و دستمزد، ارائه گزارشات دقیق مالی و رعایت خودکار مقررات مالیاتی مورد قبول قرار گرفته اند. هنگا‌‌می‌که شروع به استفاده از این ابزارهای حسابداری کنید، اطلاعات خود را وارد منبع شماره یک اطلاعات مالیاتی و حسابرسی کرده اید. سیستم‌های حسابداری برای حفظ گردش کار شفاف، تمام جزئیات مهم را برای شما ذخیره ‌‌می‌کنند.

 • بهبود روابط با مشتریان

ممکن است استدلال شود که نرم افزار حسابداری ارتباط چندانی با نحوه ارائه خدمات به مشتریان ندارد، اما این حقیقت اشتباه است. امروزه اکثر سیستم‌های حسابداری صرف نظر از وظایف اصلی، از بروز سوء استفاده‌های احتمالی نیز جلوگیری ‌‌می‌کنند؛ آن‌ها همچنین به راحتی ‌‌می‌توانند از طرف مشاغل شخصی سازی شوند و بنابراین عملکرد شرکت را حرفه‌‌ ‌ای تر و معتبرتر جلوه ‌‌می‌دهند.

 • امنیت

داده‌های مالی با ارزش ترین اطلاعات یک شرکت هستند و باید از ورود اطلاعات غلط و یا گم شدن داده‌ها جلوگیری شود. این دقیقاً همان عملکردی است که سیستم‌های حسابداری و مالی برای کاربران خود انجام می‌دهد و اجازه ورود خطا را به متصدیان ورود اطلاعات نمی‌دهد. سیستم‌های مالی در صورت نیاز به بازیابی، اغلب یک نسخه اضافی نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. در بیشتر موارد، شما ‌‌می‌توانید ساختار امنیتی داخلی خود را بسازید و تصمیم بگیرید كه چه كسی به داده‌های حساس دسترسی داشته باشد.

تغییر الگوی مدیریت پیمانکاران با نرم افزار حسابداری پیمانکاری

در اقتصادهای پیشرفته و با افزایش چشمگیر صنعت ساخت و ساز در سطح جهان، همیشه فشارهایی برای تکمیل پروژه‌های ساختمانی وجود دارد. شرکت‌های پیمانکاری اغلب بر روی چندین پروژه به صورت همزمان کار ‌‌می‌کنند. هر یک از این پروژه‌ها به خودی خود دارای مواد اولیه، انبارها، اطلاعات مالی و داده‌های مخصوص به خود هستند. در صورتی که هر یک از این داده‌ها به صورت اشتباه وارد شوند و یا در سیستم وارد نشوند سرعت رشد پروژه می‌تواند کند شود. در واقع، مدیریت پروژه‌های ساختمانی یک چالش بزرگ است.

مدیریت هر پروژه ساختمانی نیاز به مهارت و ابزارهای کمکی مانند سیستم‌های حسابداری دارد، اما اصلاً نیازی به نگرانی نیست. شما ‌‌می‌توانید با کمک سیستم حسابداری مدیریت ساخت و ساز که به شما در تکمیل پروژه‌های عمرانی خود به طور کارآمد کمک ‌‌می‌کند، کار دشوار را به طور مؤثر مدیریت کنید.

در صورت استفاده از بهترین نرم افزار مدیریت ساخت و ساز، از آغاز پروژه تا زمان بسته شدن آن، در تمام چرخه عمر پروژه راهنمایی کاملی کسب خواهید کرد. نرم افزار حسابداری ساخت و ساز، به نوعی یک بستر برای مدیریت بهتر پروژه‌ها است که به شرکت‌ها در فرآیندهای مختلف مانند برآورد هزینه‌ها، تصمیم گیری بر اساس گزارشات، مدیریت بودجه و برنامه ریزی شغلی مرتبط با یک پروژه ساختمانی کمک ‌‌می‌کند.

نرم افزار حسابداری‌ هوشمند نوین

نرم افزار حسابداری ساخت و ساز‌‌ هوشمند نوین در ساده سازی عملکردهای روزمره در جهت تحویل پروژه‌ها کمک ‌‌می‌کند. پیمانکاران با استفاده از سیستم حسابداری پیمانکاری در ارائه خدمات خود، بهتر عمل ‌‌می‌کنند و ‌‌می‌توانند در راستای رسیدگی به پروژه‌های خود منسجم تر باشند. از مزیت‌های استفاده از نرم افزار حسابداری ‌‌می‌توان به کم شدن کاغذ نویسی‌ها اشاره کرد.

با استفاده از نرم افزار مناسب حسابداری پیمانکاران، ‌‌می‌توانید بدون نیاز به نوشتن معاملات مالی روی کاغذ، آنها را در سیستم خود با جزئیات کامل وارد نمایید و به راحتی داده‌هایتان را مدیریت کنید. استفاده از این نرم افزارها همچنین ‌‌می‌تواند موجب هماهنگی سریع کارها و کاهش میزان خطا شود ضمن اینکه وقت گرانبها، پول با ارزش و منابع ارزشمند شما را نیز ذخیره ‌‌می‌کند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری هوشمند نوین، ارتباطات ساده تر و سریع تر ‌‌می‌شود. تما‌‌می‌اطلاعات یک پروژه در یک صفحه قرار ‌‌می‌گیرند و قادر خواهید بود هر پروژه را به صورت جداگانه تحلیل و برآورد هزینه هر پروژه را جداگانه داشته باشید.

پیمانکاران و مدیران ماهر از نرم افزارهای ساختمانی برای افزایش تجارت و بهبود سودآوری استفاده ‌‌می‌کنند. شما ‌‌می‌توانید با استفاده از برنامه حسابداری پیمانکاری هوشمند نوین، پروژه‌های خود را‌‌ یکپارچه کنید و از مدیریت همه جانبه پروژه لذت ببرید.

نرم افزار حسابداری خدماتی، راهگشایی مبتنی بر خدمات

فرآیندهای حسابداری برای ارائه دهندگان خدمات نسبت به شرکت‌‌‌‌های ارائه دهنده کالا و دیگر کسب و کارها‌‌‌‌ متفاوت است. از آنجا که ارائه خدمات به جای فروش یک کالا، عملکرد و کار یک شرکت است، باید روی آن سرمایه گذاری شود. سود این شرکت‌‌‌‌ها از راه مدیریت کارآمد به دست می‌‌‌‌‌آید و به سادگی خرید و فروش کالا و محاسبات آنها نیست.

گزارش و ثبت صورتحساب ها، سفارشات پروژه‌‌‌‌های مختلف و محصولات و ابزار‌‌‌‌های مورد نیاز آن خدمات و … از مزیت‌‌‌‌های استفاده از این سیستم‌‌‌‌ها است. پس مشاغل مبتنی بر خدمات به یک راه حل حسابداری نیاز دارند که بتواند مشخصات صنعت آنها را در خود جای دهد و در عین حال کارایی و بهره وری را نیز افزایش دهد؛ ریز جزئیات پروژه‌‌‌‌های مختلف را در خود جای دهد و با خرید زمان و ذخیره هزینه به رشد و توسعه این قبیل کسب و کارها کمک کند.

هوشمند نوین، نرم افزار حسابداری خدماتی منحصر به فردی را‌‌‌‌ ارائه داده است که به شما کمک می‌‌‌‌‌کند تا راه حل‌‌‌‌های نرم افزاری را بر اساس نیازهای خاص شغلی خود برطرف کنید. با وجود این نرم افزار، می‌‌‌‌‌توانید ضمن تمرکز بیشتر روی رشد شرکت و سازمان خود، مراحل حسابداریتان را ساده تر کنید.

شاید شما هم با شنیدن مشاغل خدماتی صرفا خدمات مبتنی بر کار دستی یا یک کار بدنی در ذهنتان تداعی شود اما، خدمات صرفا این موارد را شامل نمی‌شوند. برخی خدمات، خدمات حرفه ای هستند که پایه و اساس آن‌‌‌‌ها دانش و تجربه است. خدمات حرفه ای شامل وکلا، مشاوران، طراحان و مهندسین می‌‌‌‌‌باشد. این قبیل خدمات به جای کار بدنی، شامل مفاهیم و انواع خاصی از دانش است. خدمات حرفه ای معمولاً براساس تعداد ساعات وقت گذاشته شده محاسبه می‌‌‌‌‌شوند و صورتحساب آنان بر این اساس‌‌‌‌ تنظیم می‌‌‌‌‌شود.

دسته دیگر از خدمات همان خدماتی است که شما در ذهن داشتید، خدمات به اصطلاح یدی. خدماتی که در آن به طور معمول کارها به صورت دستی یا بدنی انجام می‌‌‌‌‌شود مانند خدمات مکانیک خودرو، تکنسین‌‌‌‌های نظافت، شرکت‌‌‌‌های ساختمانی و ارائه دهندگان تعمیر و نگهداری. در این قبیل کسب و کارها نیز باید مواد مورد استفاده، ساعات کاری، هزینه‌‌‌‌های شغلی و سایر هزینه‌‌‌‌ها پیگیری و ثبت شود.

به عنوان یک شرکت خدماتی، شما به یک راه حل حسابداری نیاز دارید که بتواند علاوه بر کارکردهای اساسی مانند حقوق و دستمزد و حساب‌‌‌‌های پرداختی و دریافتنی، نیازهای خاص تجارت شما را نیز برطرف کند. این نیازها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

صورتحساب مبتنی بر زمان: از این ماژول برای تعیین صورت‌حساب براساس نرخ ساعت یا زمان صرف شده برای کارهای خاص استفاده کنید.

مدیریت سفارش کار و هزینه شغلی: بازدید از خدمات انجام شده تکنسین‌‌‌‌های متعدد بر اساس نام، تاریخ، میزان روز و ساعت کارکرد، هزینه مواد یا مصالح مورد استفاده در پروژه و صورتحساب بر اساس نرخ‌‌‌‌های تعیین شده یا خدمات خاص.

گزارش‌‌‌‌های مشتری محور: گزارش هایی که بر اساس داده‌‌‌‌ها به مشتری و همچنین افراد موجود در مشاغل مرتبط هستند. توسط این ماژول می‌‌‌‌‌توانید پیشرفت کار، مدت زمان و هزینه‌‌‌‌های مرتبط هر پروژه را به صورت جداگانه در یک قالب دسته بندی و بررسی کنید.

نرم افزار حسابداری تولیدی‌ سلاح دفاعی شرکت‌ها در مقابل ضرر

نرم افزار حسابداری کسب و کار به مدیریت امور مالی و سرمایه گذاری شما کمک ‌می‌کند و مزایای دیگری از جمله انطباق حساب ها، پیش بینی های مالی، تجزیه و تحلیل داده‌ها و گزارش های کامل و جامعی را در اختیار شما قرار ‌می‌دهد. برای شرکت هایی که به تولید محصولات ‌می‌پردازند، مدیریت زمان و تجربه های مثبت کاربران معیارهای بسیار مهمی‌در هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری محسوب ‌می‌شوند. شرکت‌های تولید‌ کننده به نرم افزاری نیاز دارند که متناسب با نیازهای خاص آن‌ها طراحی شده باشد و در زمان واقعی اطلاعات مهم را آسان و به صورت خودکار ذخیره و جمع آوری کند.

حسابداری تولیدی اطلاعات دقیقی از ورودی های مواد اولیه، خروجی های محصول و ضررهای اعمال شده برای به حداکثر رساندن عملکرد عملیاتی و مالی نیاز دارد. در اولین قدم یک سیستم حسابداری تولیدی به سمت کنترل ضرر پیش ‌می‌رود.  شرکت‌ها در صنعت تولید مجبورند موجودی مواد اولیه، لیست تولیدات، هزینه های مصرفی ساخت، لیست موجودی های انبار و قیمت فروش محصول نهایی را حفظ کنند.

بدون داشتن یک سیستم جامع حسابداری که تما‌می ‌نیازهای مالی‌تان را در آن حفظ و نگهداری کنید، ممکن است نتوانید محصولات خود را ارزیابی کنید، تصمیمات اصولی و جدی بگیرید و خطوط تولید خود را به سمت محصولات سودآور سوق دهید. شرکت هوشمند نوین با ارائه نرم افزار حسابداری تولیدی که با استفاده از ماژول های تخصصی مناسب کسب و کارهای تولیدی طراحی شده است، به کمک شما در جهت بهبود روند کسب و کارتان شتافته است.

نرم افزار حسابداری بازرگانی‌،‌ رکن اصلی اقتصاد

یکی از ارکان اصلی اقتصادی کشور، شرکت های بازرگانی هستند. در شرکت های بازرگانی به دلیل گردش بالای حساب، گردش های مالی زیادی در جریان هستند. به همین دلیل حسابداری، موضوعی مهم و حیاتی در اینگونه شرکت‌ها به حساب می‌آید.

سیستم حسابداری بازرگانی هوشمند نوین، به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا با ثبت منظم، تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارائه اطلاعات مالی، تعهدات مربوط به انطباق خود را برآورده کنند؛ همچنین به آنها کمک می‌کند تا با پول خود تصمیماتی هوشمندانه بگیرند. یکی از مهمترین خصوصیات نرم افزارهای حسابداری خوب برای معامله گران روز، این است که این نرم افزار قادر به محاسبه دقیق میزان مالیات قابل پرداخت و پرداخت شده شما باشد.

امروزه تعداد زیادی نرم افزار حسابداری در بازار وجود دارد که معامله گران می‌توانند از این طریق برای اهداف حسابداری و گزارشگری مالیاتی استفاده کنند. متأسفانه، فقط تعداد معدودی از نرم افزارهای حسابداری به سمت انجام وظایف پیچیده حسابداری، که بطور خاص به مقوله تجارت اشاره می‌کند، می‌پردازند.

نرم افزار بازرگانی هوشمند نوین به کاربران اجازه می‌دهد تا تمامی معاملات بانکی خود را به راحتی ثبت و رمزگذاری کند؛ همچنین، نرم افزار ما با پشتیبانی از حسابداری چند ارزی سعی در سهولت عملیات ارزی دارد.

حسابداری راهکاری است که موجب می شود یک کسب و کار حتی از ریزعملکردهای خود مطلع گردد. حسابداران امورمالی را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا مالک بتواند تصمیم بهتری بگیرد. این اطلاعات در گزارش هایی تهیه شده است که سلامت مالی یک تجارت را نشان می‌دهد.

سیاست ها و رویه های حسابداری و امور مالی، کارآمدترین روش برای اجرای ابزارهای کنترل هزینه، در هر سازمان است که بخشی از چرخه تجارت و بازرگانی هستند. چرخه خرید و پرداخت، موجودی و تولید، منابع انسانی و حقوق و دستمزد، دارایی های ثابت و سرمایه گذاری جزئی از خدماتی است که ما در نرم افزار حسابداری بازرگانی هوشمند نوین، به منظور سهولت در انجام عملیات مالی کسب وکار شما، ارائه نموده‌ایم.

مهم‌ترین مزیت این است که مدیریت جریان نقدی می‌تواند منجر به سود در تجارت باشد. راه حل های کارآمد موجود درنرم افزارهای حسابداری بازرگانی، می‌تواند به صاحبان مشاغل کمک کند تا درحداکثر زمان، سود خود را افزایش دهند؛ ضمن اینکه، رشد اقتصادی را تسهیل می‌دهد.

به عبارت دیگر، سیستم های حسابداری در حالی که صرفه جویی می‌کنند؛ همزمان، بر پس‌انداز هزینه و زمان نیز متمرکز هستند. در حالت ایده آل، نرم افزار حسابداری شما باید ویژگی هایی برای محاسبه تجارت و تجزیه و تحلیل عملکرد داشته باشد. تجارت سودآور شامل تجزیه و تحلیل و درک روندها، استراتژی‌ها و عملکرد است. یک محصول نرم افزاری حسابداری مناسب برای معامله گران روز حرفه‌ای باید دارای ابزارهای موثر در کارکردهای تجاری و ابزارهای تحلیل عملکرد باشد.

 

3 دیدگاه ها

 • فروزان حسن زاده 6 جولای 2020

  ممنون بسیار جامع بود

 • اشکان 6 جولای 2020

  مطلب مفیدی بود بنظرم بهترین قابلیت این نرم افزار چند ارزی بودنشه

 • فرانک حسن زاده 6 جولای 2020

  سلام ممنون از مطالب جامع و کاملتون. لطفا اگر کسی از نرم افزارهای این شرکت استفاده کرده نظرشو بگه. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.