۷ میلیون تومان پول یک اپ ناقابل!

0

شاید ‌کسی تصورش را هم نمی‌کرد که روزی اپلیکیشن‌ها قیمت‌هایی چندصد دلاری پیدا کنند و در بازار دیجیتالی جهان سهمی از دلارهای ردوبدل‌شده را به خود اختصاص دهند. اما این اتفاق افتاده! امروز اپ‌های تجملی و لوکس وارد بازار شده‌اند تا با ارائه خدمات به مشتریان خود اسم‌ورسمی به دست بیاورند. اپ‌های با قیمت پایین و متوسط هم سهم خود را در بازار حفظ کرده‌اند. در این گزارش گران‌ترین‌های دنیای اپلیکیشن را معرفی می‌کنیم.

 VIP Black

این اپلیکیشن معروف به «اپلیکیشن میلیونرها» است. شرکای لوکس سازنده این اپلیکیشن به کاربران آن خدمات وی‌آی‌پی ارائه می‌کنند. پس از خریداری این اپلیکیشن باید تایید کنید که دارایی‌های شما بالغ بر یک‌میلیون دلار است تا پذیرفته شوید. قیمتش ۹۹/۱۱۹۹ دلار است.

 Ignition

با اپلیکیشن Ignition متعلق به LogMeIn  می‌توانید از طریق برخی دستگاه‌ها به کامپیوتر خود از راه دور دسترسی داشته باشید. به‌خصوص از طریق موبایل خود می‌توانید کامپیوتر شخصی‌تان را از راه دور کنترل کنید. البته می‌توانید اپلیکیشن  LogMeIn را نیز دانلود کنید که همین امکان را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. قیمت این اپ ۹۹/۹۹۹  دلار است.

 BarMaxBar Exam and MPRE Review

اگرچه خود این اپلیکیشن رایگان است، اما برای دسترسی به کلیه امکانات آن نظیر نظرات کاربران قدیمی‌تر، سخنرانی‌های اساتید دانش‌آموخته دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و دیگر موارد باید مبلغی را به‌صورت درون‌برنامه بپردازید. با توجه به اینکه BarBri ، شرکت سازنده این اپلیکیشن، این نوع امکانات را جهت آمادگی در امتحانات در ازای ۳ هزار تا ۴ هزار دلار در اختیار کاربران می‌گذارد، باید گفت این حرکت نوعی دزدی است. قیمت این اپ دانش‌گرا ۹۹/۹۹۹ دلار است.

 CyberTuner

این ابزار نوعی کوک‌کننده پیانوی حرفه‌ای است و سازندگان آن ادعا می‌کنند استفاده از آن بسیار دقیق و آسان است. کاربران نیز ظاهرا با این مسئله موافق‌اند؛ زیرا ۵۱ نفری که این اپلیکیشن را بررسی کرده‌اند به آن امتیاز ۵ ستاره داده‌اند. قیمت آن ۹۹/۹۹۹ دلار است.

 QSFFStats

QSFFStats اپلیکیشنی برای پیگیری مسابقات فلگ فوتبال آمریکایی لیگ‌های مختلف است که به طور اختصاصی برای وب‌سایت شرکت سازنده‌اش طراحی شده است. اما پیگیری آخرین اخبار لیگ فوتبال آمریکایی هرگز تا به این اندازه گران نبوده است؛ آن هم با قیمت ۹۹/۹۹۹ دلار.

 app.Cash

App.Cash یک صندوق فروشگاهی مجازی مختص آیفون است. در فروشگاه آیتونز، سازندگان توضیحات کمی درباره این اپلیکیشن داده‌اند، اما به نظر می‌رسد با پردازش معاملات و تراکنش‌ها و با اتصال به پرینتر، کاغذ رسید تحویل کاربر می‌دهد. مشخص نیست چرا این اپلیکیشن تا این حد گران است. درحقیقت چندین اپلیکیشن پایانه فروش (POS) رایگان یا ارزان‌تر در اپ استور وجود دارد که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند و دیگر لازم نیست بیش از ۹۹۹ دلار برای خرید این اپلیکیشن هزینه شود.

 Agro

اپلیکیشن Agro  کشاورزان را از شر بایگانی برگه‌های متعدد راحت می‌کند و پیگیری بازرسی‌ها، مواد شیمیایی، محصولات و آفات مزرعه را تسهیل می‌کند. البته با توجه به اینکه این امور را می‌توان به‌صورت رایگان با برنامه‌های صفحه‌گستر نظیر اکسل نیز انجام داد، به نظر می‌رسد این اپلیکیشن بیش‌ازحد گران است. ۹۹/۹۹۹ دلار برای کشاورز گران به نظر می‌رسد.

 Tap Menu

این اپلیکیشن با محوریت پخش تصویر مخصوص رستوران‌ها، هتل‌ها، فروشگاه‌ها و شرکت‌های مرتبط است و می‌تواند منو، کتاب یا هر نوع رسانه بصری دیجیتالی دیگری را ایجاد کند. ۹۹/۳۹۹ دلار هرچند با اپ قبلی ۶۰۰ دلار فاصله دارد، باز هم جزو گران‌ترین‌ها محسوب می‌شود.

 SafeSession Voice

با اپلیکیشن رمزنگاری SafeSession Voice امکان برقراری تماس تلفنی صدای پهن‌باند  (VoIP)به‌ صورت امن از طریق اینترنت میسر است. بنا بر ادعای سازنده، کلیه تماس‌ها با الگوریتم‌های رمزنگاری صدا محافظت می‌شوند. البته فرد مقابل نیز باید این اپلیکیشن را نصب کرده باشد تا امنیت مکالمه تضمین شود. با این حال، اپلیکیشن‌های مشابه بسیاری وجود دارد که همین کار را با قیمتی بسیار کمتر انجام می‌دهند و لازم نیست بیش از ۲۹۹ دلار هزینه کنید …

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.