۱۲ اسفندماه آخرین مهلت ثبت نام در هکوان

0

برنامه نویسان و علاقمندان چالش های برنامه نویسی تا دوازدهم اسفندماه فرصت دارند در بخش هکوان رویداد فین تک فِست(Fintech Fest) ثبت‌نام کنند.

هکوان مسابقه برنامه نویسی است که یک هفته قبل از برگزاری رویداد، چالش هایی در زمینه تکنولوژی های مالی در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار داده می‌شود و آن‌ها فرصت دارند در این زمان، راه حلی برای این چالش ها پیدا کنند.

به گفته ایمان محمد علی دبیر اجرایی فین تک فست، تاکنون بیش از ۲۰ نفر در هک وان ثبت نام کرده اند و۵۰ درصد ظرفیت ثبت نام این مسابقه تکمیل شده است.

محمد علی در ادامه می گوید: یکشنبه پانزدهم اسفند، جلسه ای سه ساعته با حضور داوران، مربیان فنی و شرکت کنندگان هکوان در کافه آی تی برگزار می شود که صورت مسئله ها برای شرکت کنندگان تشریح و داده های خام و اطلاعات مورد نیاز برای حل این مسائل در اختیار آنها گذاشته می شود.

او با تاکید بر اینکه پاسخ این چالش ها سه روز بعد بررسی می شود، گفت: شرکت کنندگان در این مسابقه تا چهارشنبه هجدهم اسفندماه، همزمان با مسابقه استارتاپی فرصت دارند راه حل های فنی خود را به صورت مستند فنی، سورس کد نرم افزار و فایل اجرایی ارائه دهند.

محمدعلی با بیان اینکه در پایان از برنامه نویسان برتر تقدیر می شود، گفت: داوران بر اساس پارامترهایی همچون، نوآوری الگوریتم،  مستند فنی، سورس کد و کارایی نرم افزار راه حل ها را مورد ارزیابی قرار می دهند و سه راه حل برتر را انتخاب می کنند.

او ادامه می دهد:  در مراسم اختتامیه این رویداد که ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۰ اسفندماه در دانشگاه خاتم برگزار خواهد شد، به ترتیب برندگان جوایزی نقدی معادل چهار، سه و یک میلیون تومان دریافت می‌کنند.

دبیر اجرایی رویداد، آخرین زمان ثبت نام در هکوان را پنج شنبه دوازدهم اسفند ماه دانست و بیان کرد: ثبت نام در رویداد فین تک فست تا پنج اسفندماه امکان پذیر است، اما علاقمندان به حضور در هکوان تا پنج شنبه دوازدهم اسفند ماه می توانند به سایت FINTECHFEST.IR مراجعه و ثبت نام کنند.

فین‌تک فِست (Fintech Fest) از سه بخش هک وان (مسابقه برنامه‌نویسی و حل مسئله) استارتاپ وان (مسابقه استارتاپی) و نمایشگاه تشکیل شده است که ۱۸ تا ۲۰ اسفند ماه در دانشگاه خاتم برگزار می شود

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.