یلدای کارآفرینان استارتاپی قزوین

0

برای اولین‌بار تمام خانواده اکوسیستم کارآفرینی استان قزوین قرار است در شب یلدا دور هم جمع شوند تا علاوه بر انتقال تجربیات، به بیان بیم و امید‌های آینده پیش رو بپردازند.

در رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی قزوین شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم در سطوح مختلف همراه با انتقال تجربیات موفق در سطح ملی و ایجاد پل ارتباطی میان صاحبان ایده و کسب‌و‌کار و سرمایه‌گذاران شکل خواهد گرفت. تحریک پتانسیل‌های بالقوه موجود نیز از اتفاقات مفید این رویداد است.

روند انتقال تجربیات با سخنرانی درباره اهمیت نوآوری در فضای نوین کسب‌و‌کار آغاز خواهد شد و در ادامه پنل ابتدایی با حضور تعدادی از صاحبان نوکسب‌و‌کارهای موفق قزوین جهت بیان داستان موفقیت و بیان مشکلات موجود برگزار خواهد شد. در پنل دوم صاحب‌نظران اکوسیستم  به بیان پاسخ پرسش‌های مطرح‌شده می‌پردازند و تجربه سیستم‌های موفق دنیا و ایران را بازگو می‌کنند

در این رویداد بیش از ۴۰۰ نفر حضور خواهند یافت و اتاق بازرگانی قزوین، نظام مهندسی صنعت ساختمان، شهرداری قزوین و کانون کارفرمایان از جمله حامیان آن هستند. زمان برگزاری سه‌شنبه ۲۷ آذرماه و مکان آن دانشگاه فرهنگیان شهر قزوین خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.