اخبار استارتاپی جذب سرمایه

کافه سرمایه کارن‌کراد همزمان با رویداد تهران هوشمند برگزار شد

سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن‌کراد
سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن‌کراد، اولین کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه تامین مالی و سرمایه‌گذاری استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان است. این سامانه با برگزاری رویداد‌های آموزشی و جلسات سرمایه‌گذاری به بهبود روابط استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران می‌پردازد.

سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن‌کراد همزمان با رویداد تهران هوشمند جدیدترین رویداد کافه سرمایه خود را در تاریخ ۱۸ و ۱۹ آذرماه برگزار کرد. رویدادهای کافه‌سرمایه کارن‌کراد، از جنس سرمایه‌گذاری است. در این رویداد جلسات خصوصی (B2B)  بین سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها با توجه به ابراز علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران برگزار شد.

رویداد‌های کافه‌سرمایه از سوی سامانه کارن‌کراد در راستای ارتقا و تعالی زیست‌بوم کارآفرینی کشور اجرا می‌شوند. کارن‌کراد تا به امروز توانسته ۵ رویداد کافه سرمایه با همکاری مجموعه‌های مختلف برگزار کند. در ۵ رویداد گذشته کارن‌کراد بیش از ۱۳۰۰ جلسه سرمایه‌گذاری خصوصی فی‌مابین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار شد. همچنین در این ۵ رویداد بیش از ۲۰۰‌سرمایه‌گذار و ۲۳۰ استارتاپ حضور داشته‌اند و مبلغی بالغ بر ۲۰‌میلیارد تومان جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها صورت پذیرفت.

تازه‌ترین رویداد کافه سرمایه کارن‌کراد، در نمایشگاه تهران هوشمند با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، اتاق بازرگانى صنایع، معادن و کشاورزى تهران، نمایشگاه تهران هوشمند، پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی، کارگزاری توسعه توانمندی‌های نوآوری و کارآفرینی منطقه ۱ ایران، مرکز فابا و نمایشگاه تراکنش ایران در برج میلاد تهران برگزارشد.

رویداد کافه‌سرمایه کارن‌کراد که در ۲روز برگزار شد، جلسات خصوصی از پیش تنظیم‌شده‌ای بود. در این جلسات خصوصی که میان استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذارهای حقیقی و حقوقی برای جذب سرمایه برگزار شد، سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها درباره چگونگی سرمایه‌گذاری با یکدیگر مذاکره کردند.

ششمین رویداد کافه سرمایه در حالی برگزار شد که  ۱۰۳ استارتاپ برای این رویداد ثبت‌نام کرده بودند. از میان استارتاپ‌های ثبت‌نام کرده در رویداد کافه سرمایه، سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن‌کراد ٢٠ استارتاپ دارای صلاحیت کافی شناخته شدند. ۲۰ استارتاپ شرکت‌کننده در تازه‌ترین رویداد کافه سرمایه کارن‌کراد در ۲ روز با سرمایه‌گذاران ملاقات کردند.

در رویداد کافه سرمایه سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن‌کراد ۶۵ سرمایه‌گذار حضور داشتند که جلسات برای ۴٣‌سرمایه‌گذار تنظیم شده بود. سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی حاضر در رویداد ۲روزه کافه‌سرمایه در جلسات خصوصی (B2B) با یکدیگر دیدار کردند.

در کل ١٧۶‌جلسه برای ششمین رویداد کافه سرمایه تنظیم شده بود که ٩٧‌ جلسه به دور بعد کشیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.