محتوای برند

کارن‌کراد در بوشهر

کارن‌کراد

رویداد سرمایه‌گذاری بوشهر با حضور مدیران سامانه تامین مالی کارن‌کراد ، مشاوران و سرمایه‌گذاران خبره حوزه استارتاپی همراه این سامانه، مسئولان استانی، مدیران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس همراه با برنامه ارائه  استارتاپ‌های آماده جذب سرمایه‌گذاری و پنل سرمایه‌گذاری در سالن جلسات پارک  علم و فناوری خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارن‌کراد، چهارشنبه ۷ آذرماه ۱۳۹۷ این رویداد در سه قسمت کارگاه آموزشی، پیش‌رویداد و رویداد اصلی در عصر دوشنبه و صبح و بعد از ظهر روز چهارشنبه برگزار شد که در عصر دوشنبه به منظور تعالی، آموزش و توانمندسازی استارتاپ‌ها و همچنین استفاده از ظرفیت مشاوره‌ای موجود در شهر تهران، کارگارهی با موضوع نحوه ارائه به سرمایه‌گذار توسط روزبه شاهرخی به صورت آنلاین برای استارتاپ‌های بوشهر برگزار شد.

در این کارگاه استارتاپ‌های استان بوشهر و علاقه‌مندان حوزه کارآفرینی استان بوشهر از اطلاعات، دانش و تجربه منتور حرفه‌ای حوزه کسب‌وکار استارتاپی استفاده کردند.

در پیش‌رویداد جلسات ارزیابی استارتاپ‌های منتخب استان بوشهر  از ساعت ۹ صبح آغاز شد. در این جلسات که تیم ارزیابی کارن‌کراد به همراه مربیان و مشاوران همراه این سامانه، طرح‌های  کسب‌وکار و طرح‌های مالی استارتاپ‌ها دقیقا بررسی شد. هدف از برگزاری این جلسات مشاوره و هدایت استارتاپ‌ها به سمت مسیر پیشرفت و آگاه‌سازی از مشکلات و موانع احتمالی و روشن‌سازی روند جذب سرمایه بود‌.

زمان این جلسات برای هر استارتاپ ۳۰ دقیقه بود که در ابتدا استارتاپ‌ها در مدت ۷ دقیقه به معرفی کسب‌وکار خود می‌پرداختند و سپس تیم ارزیابی کارن‌کراد و مربیان و مشاوران به همفکری و راهنمایی آنها می‌پرداختند و آنها را برای جذب سرمایه هدایت می‌کردند.

در رویداد اصلی مدیران تیم‌های استارتاپی و صاحبان طرح در حضور سرمایه‌گذاران استان بوشهر و سرمایه‌گذاران خبره همراه با کارن‌کراد و مسئولان استانی به تشریح استارتاپ‌های خود پرداخته و به سوالات و چالش‌های داوران پاسخ دادند.

در این رویداد جلساتی بین کارن‌کراد و سرمایه‌گذاران آشنا با زیست‌بوم استارتاپی و همچنین سرمایه‌گذاران سنتی تشکیل شد

پس از بررسی آرای داوران به استارتاپ‌ها، استارتاپ «پوشاپ» با ایده اپلیکیشن دوخت پوشاک مقام اول، استارتاپ «فناورناپ» در زمینه محتواسازی برای کودکان مقام دوم و استارتاپ «فارکس اپ» با ایده طراحی روبات مبادلات ارزی مقام سوم این رویداد را کسب کرده و جوایزی از طرف شرکت کارن‌کراد دریافت کردند.

این جوایز در انتهای برنامه در حضور معاونت اقتصادی استانداری بوشهر، مدیریت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر، معاونت شرکت سرمایه‌گذاری امید، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ریاست پارک علم و فناوری استان بوشهر و ریاست مرکز رشد استان بوشهر به استارتاپ‌های برتر اهدا شد.

همچنین در ادامه این رویداد نماینده‌ای از انتشارات آریاناقلم به عنوان حامی مادی و معنوی برنامه به معرفی گروهی از کتاب‌های آریانا قلم پرداختند و کدهای تخفیف انتشارات آریاناقلم را به عنوان هدیه در اختیار حاضران در رویداد قرار دادند. همچنین در طی برنامه پنلی با موضوع الزامات شکل‌گیری اکوسیستم سرمایه‌گذاری در استان بوشهر با حضور سرمایه‌گذاران خبره حوزه استارتاپی برگزار شد.

در این پنل موضوعات مهمی از تشکیل جامعه سرمایه‌گذاری استان بوشهر تا پتانسیل‌های محلی استان و جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران مطرح شد.

در حوزه سرمایه‌گذاری این رویداد جلساتی فی‌مابین شرکت کارن‌کراد و سرمایه‌گذاران آشنا با زیست‌بوم استارتاپی و همچنین سرمایه‌گذاران سنتی تشکیل شد. این جلسات با هدف تشکیل جامعه سرمایه‌گذاری استان بوشهر برگزار شد که مورد استقبال سرمایه‌گذاران نیز قرار گرفت.

همچنین جلساتی میان کارن‌کراد و اتاق بازرگانی استان بوشهر نیز در راستای این هدف تشکیل شد و قرار به شروع همکاری موثر میان دو مجموعه شد. همچنین جناب آقای عمیدی، مدیرعامل کارن‌کراد بازدیدی از پتانسیل‌های میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر و سازمان بنادر و دریانوردی استان بوشهر داشتند.

در راستای برگزاری این رویداد کارن‌کراد از همراهی و حمایت جناب آقای بنابی مشاور محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای مهرمنش مدیرکل محترم ارزش افزوده همراه اول، جناب آقای بهروان مدیر محترم توسعه و کسب‌وکار شتاب‌دهنده دیموند، جناب آقای جلیلی مدیر محترم سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری کریمه و جناب آقای اکباتانی مدیر محترم  توسعه کسب‌وکار گروه سرمایه‌گذاری شناسا برخوردار بود.

این رویداد به عنوان شروع فعالیت‌های شرکت کارن‌کراد در استان بوشهر بوده و امید است جهت تعالی و موفقیت زیست‌بوم کارآفرینی و استارتاپی این رویداد‌ها به صورت مستمر ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.