دورهمی گرگانی‌ها

0

 کتاب‌ها، دوره‌های آموزشی در حوزه نرم‌افزار و برنامه‌نویسی و حتی دانشگاه‌ها، همه و همه خوب هستند، اما برای ورود به بازار کار نیاز است تا توانایی برآورده‌کردن نیاز‌های تخصصی بازار را داشته باشیم.

دوران، دوران تخصص است و حوزه‌ توسعه نرم‌افزار و به طور خاص توسعه نرم‌افزارهای تحت وب هم از این موضوع مستثنا نیست.

گیک‌میت (GeekMeet) یک جمع علاقه‌مند به کدنویسی و توسعه سرویس‌های تحت وب است که اعضای آن هر هفته با برگزاری جلساتی مشخص به حرفه‌ای بودن همدیگر (در زمینه‌ هر آنچه در تولید و توسعه بهینه این قبیل سرویس‌ها نیاز است) کمک می‌کنند.

آنها به این تفکر اعتقاد دارند که «حرفه‌ای‌بودن» یک تجمل نیست بلکه مجموعه‌ای از مهارت‌ها و تخصص‌ها در اجرای هر کسب و کار است.

برگزار‌کنندگان این رویداد  می‌گویند که به دنبال برچسب «حرفه‌ای» و «آماتور»‌زدن به آدم‌ها و شرکت‌ها برای طبقه‌بندی آنها نیستیم؛ تنها می‌خواهیم تلنگری باشیم برای اینکه صنعت نرم‌افزار و محصول تولیدی و خدمات عرضه شده (به‌خصوص در محیط پیرامون ما) ارتقا‌ پیدا کنند.

این رویداد سعی دارد با بیان چالش‌ها و موضوعات صرفا فنی این حوزه، تجربیاتی را به شیوه‌‌ یک کدنویس با دیگران به اشتراک بگذارد.

این رویداد صرفا به موضوع توسعه می‌پردازد و سعی می‌کند به حرفه‌ای (تخصصی)‌بودن افراد کمک کند. زمان برگزاری این رویداد جمعه ۱۳ اسفندماه و مکان آن شهر گرگان خواهد بود. 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.