رشد کسب‌وکار

دنیای ابری تیم‌ورک.کام

teamwork.com

تیم‌ورک.کام (Teamwork.com) یک شرکت مبتنی بر وب خصوصی در ایرلند است. تیم‌ورک.‌کام، نرم‌افزار مدیریت وظیفه و همکاری تیمی ایجاد می‌کند تا از تیم‌ها با عملکرد بالا پشتیبانی کند. سه محصول این شرکت به مدیریت پروژه، پشتیبانی از مشتری و ارتباطات داخلی در زمان واقعی مربوط می‌شوند. تیم‌‌ورک.کام در سال 2007 توسط پیتر کاپینگر و دان مکی راه‌اندازی شد. بیش از 370هزار شرکت در سراسر دنیا (اعم از دیزنی، اسپاتیفای و اچ‌پی) از خدمات این استارتاپ استفاده می‌کنند و این شرکت بیش از 4/2 میلیون کاربر فعال دارد.

تیم‌ورک.کام مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های مبتنی بر فضای ابری را ارائه می‌دهد، از قبیل تیم‌ورک پراجکتس، تیم‌ورک دسک و تیم‌ورک چت.

تیم‌ورک پراجکتس در 4 اکتبر 2007 راه‌اندازی شد. در آن زمان، قابلیت‌هایی مانند فهرست کارها، مدیریت معیارها، ایجاد اسناد متن مبتنی بر وب، اشتراک‌گذاری فایل، پیگیری زمان و یک سیستم مدیریتی در آن گنجانده شده بود. در آوریل 2012، این خدمات، به‌عنوان یکی از پرتقاضاترین خدمات از سوی مشتریان انتخاب شد. در آگوست 2012، زیرساخت مدیر پروژه تیم‌ورک به فضای ابری آمازون منتقل شد. یکی دیگر از قابلیت‌ها به نام گانت چارتز در مارس 2013 اضافه شد. چندماه بعد، یک رابط کاربری کاملا‌ جدید نیز راه‌اندازی شد.

تیم‌ورک چت در ژانویه 2015 راه‌اندازی شد. این خدمات یک ابزار پیام‌رسانی زمان واقعی است که به کاربران امکان می‌دهد اتاق‌های گفت‌وگو برای سازماندهی گفت‌وگوها ایجاد کنند. تیم‌ورک چت روی ویندوز و مک کار می‌کند. در فوریه 2016، نسخه آی‌او‌اس و اندروید آن نیز اضافه شد.

تیم‌ورک دسک در مارس 2015 راه‌اندازی شد که یک نرم‌افزار برای پشتیبانی از مشتریان است. این قابلیت شامل صندوق‌های ورودی متحد، تعیین بلیت، وضعیت بلیت‌ و نیز پرتال مشتری است. این خدمات به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا بلیت‌های پشتیبانی را مدیریت و کنترل کنند.

تیم‌ورک تایمر نیز در ژوئن 2014 راه‌اندازی شد. این خدمات به کاربران امکان می‌دهد تا گزارش کنند چه مدت زمانی روی کارها صرف شده است و در نتیجه تهیه برگه‌های زمانی و صورتحساب دقیق‌تر خواهد شد.

تا امروز، بیش از 374,818 شرکت از محصولات تیم‌ورک.کام استفاده می‌کنند و بیش از 105,190,360 کار در تیم‌ورک پروجکتس و 4,596,426 بلیت در تیم‌ورک دسک تکمیل شده‌اند. در سال 2016، تیم‌ورک.کام جایزه بهترین شرکت کوچک تا متوسط را دریافت کرده است. این شرکت رتبه هفتم را در 50 شرکت فناوری دلویت کسب کرد و بازده مالی او به6/1میلیارد یورو رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.