محتوای برند بازاریابی

کسب و کار خود را در دنیای دیجیتال چگونه معرفی کنیم؟

وب ۲۴

هر کسب‌وکار آنلاین برای رشد و توسعه خود نیاز دارد تا از ابزارها و روش‌های دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شود. نکته حائز اهمیت این است که پیاده سازی تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ و ابزارها و روش‌های آن نیاز به تخصص و دانش گسترده و صد البته تجربه کافی دارد.

شما به عنوان مدیر ارشد یک کسب‌وکار آنلاین می‌توانید نیازهای دیجیتال مارکتینگ خود را برون سپاری کنید. متاسفانه برخی از مدیران هنوز نمیدانند که دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه می تواند به کسب و کارشان کمک کنند.

اما نکته مهم اینجاست که در هر کاری داشتن استراتژی و تاکتیک اهمیت بسیار زیادی دارد. حوزه دیجیتال مارکتینگ به عنوان یکی از مولفه‌های موفقیت کسب و کارهای اینترنتی نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمی‌توان کورکورانه یا بدون نقشه راه پیش‌روی کرد. شما در تدوین استراتژی باید برنامه‌های راهبردی خود را مشخص کرده و سپس براساس آن هدف‌گذاری، تعیین بودجه، زمانبندی و تقویم محتوایی را آماده کنید.

به عنوان مثال وقتی یک کسب و کار اینترنتی برایش رتبه الکسا اهمیت دارد و دنبال کاهش رتبه الکسا است، با کسب و کار دیگری که فقط به افزایش بازدید گوگل و افزایش ترافیک سایت فکر می‌کند، استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ متفاوتی دارند.

شرکت‌هایی هستند که خدمات جامعی از دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی سایت را برای کسب‌وکار شما انجام می‌دهند که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

شرکت وب 24

بسیار دور از ذهن خواهد بود اگر یک کسب‌وکار اینترنتی وبسایت نداشته باشد. شرکت وب24 انواع وبسایت‌های گردشگری، فروشگاهی و… را برای شما طراحی خواهد کرد و شما می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و انرژی خود را برای بخش‌های دیگر کسب‌وکار بگذارید.

شرکت وب 24 سالهاست که در کنار خدمات طراحی سایت، توانسته خدمات خود را گسترده تر کند و در کنار سئو24 ، خدمات سئو، دیجیتال مارکتینگ، رپرتاژ آگهی و محتوا را نیز به کسب‌وکارها ارائه می‌کند.

  • خدمات طراحی سایت: وب24 بر اساس نیاز شما و مخاطبین سایت‌تان، طراحی سایت حرفه‌ای انجام می‌دهد. برای مثال هیچ گاه در موضوع طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت شرکتی با طراحی سایت گردشگری یا طراحی سایت فروشگاهی قالب یکسان ندارند. چون مخاطب و نیازهای دو طرف با هم متفاوت است. بعد از طراحی سایت، تیم وب24 شما را تنها نخواهد گذاشت. رعایت اصول سئو سایت، امنیت، سرعت سایت، گرافیک و تمام مواردی که باعث شود شما در گوگل، نتیجه بهتری کسب کنید و ترافیک بیشتری به سمت سایت‌تان روانه شود، روی سایت شما انجام می‌شود.

از آن‌جایی که یک سایت حرفه‌ای مانند موجود زنده‌ای می‌ماند که باید به اقتضای زمان به او تغذیه بدهید، تمیزش کنید و مراقبش باشید، کارشناسان وب24 در تمام این موارد شما را راهنمایی می‌کنند تا سایت به روز و زنده‌ای داشته باشید.

  • خدمات سئو: برکسی پوشیده نیست که بودجه‌ای که برای سئو سایت کنار گذاشته‌ایم محدود است و انتظار داریم نتیجه آن را هم دریافت کنیم. قیمت سئو موضوعی است که این روزها اغلب کمی غیرکارشناسی اعلام می‌شود که خود گواه غیرخرفه‌ای بودن شرکت است. قیمت سئو و خدمات آن گاهی اوقات بسیار بالا تعیین می‌شود که توجیه عقلانی و منطقی ندارد و گاهی اوقات نیز شرکت‌های جویای نام قیمت سئو را بسیار پایین اعلام می‌کنند تا شرکت سئو بتواند پروژه را بگیرد و به نوعی برای خودش نمونه کار داشته باشد.

مشکل اینجاست که پرداخت هزینه در بسیاری از پروژه های سئو منوط به افزایش تعداد کلیک ورودی روزانه از گوگل است و با استفاده از چند نرم افزار خاص و روبات می توان چنین کاری را انجام دادو این دلیلی است که برخی افراد به خرید بازدید گوگل روی می آورند. در چنین حالتی سئو تخصص محسوب نمی شود و تنها اعداد و ارقام ورودی سایت هستند که تغییر می کنند و کارفرما بابت چیزی هزینه می پردازد که ارزشی برای او ایجاد نمی کند. بنابراین خدمات سئو احتیاج به افرادی متخصص و کاربلد دارد که بتواند با استفاده از تکنیکهای سئو کلاه سفید باعث افزایش بازدید گوگل شود، نه اینکه باعث ایجاد ورودی و ترافیک موقتی شود.

  • خدمات تولید محتوا: تولید محتوا امروزه یک الزام برای همه کسب‌وکارهاست. باتوجه به یکنواختی این مسئولیت و از آن مهم‌تر اهمیت زمان‌بندی و استمرار تولید محتوا، یک ایده عالی برون سپاری کردن تولید محتواست که به سئو سایت نیز کمک شایانی خواهد کرد. رضا شیرازی در وب24 مدیریت تیمی از متخصصین سئو و محتوا را برعهده دارد که مسیر شما را هموار خواهد ساخت. با برون سپاری خدمات تولید محتوا خیال شما آسوده خواهد بود که با یک فرکانس مشخص محتوای درجه یک و کاملاً غنی در کلمات کلیدی کسب‌وکار خود دریاف خواهید کرد.
  • خدمات رپرتاژ آگهی: یک استراتژی تبلیغاتی هدایت مخاطبین وبسایت‌های دیگر به سایت شماست. اینکه کدام وبسایت‌ها را انتخاب کنید، چگونه محتوانویسی کنید و چه زمانی انتشار دهید خود یک تخصص است که بد نیست از مشاوره افراد متخصص بهره‌مند شوید. خدمات رپورتاژ آگهی نکات ریز و درشت فراونی مثل توجه به اعتبار دامنه، رتبه سایت و… دارد که اگر بی‌گدار به آب بزنید سرمایه شما بازگشت نخواهد داشت. شما می توانید برای اطلاع از تعرفه و خرید رپرتاژ آگهی روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.