خداحافظ زودفود!

1

با بوجود آمدن “اسنپ فود” نام “زود فود” برای همیشه از بین رفت. همانطور که می دانید اسنپ، زود فود،بامیلو، پین تا پین و اسکانو متعلق به هلدینگ «گروه اینترنت ایران» هستند.

به گزارش شنبه مگ: گروه اینترنت ایران در حال شکل دادن یک اکوسیستم است. براین اساس نام زود فود به اسنپ فود تغییر پیدا کرد.

وب‌سایت رسمی زودفود بعد از این اتفاق در توضیحاتی اعلام کرده است: «شرکت‌های اسنپ و زودفود از چندین سال پیش در کنار هم و در قالب یک مجموعه منسجم به فعالیت پرداخته و هردو از پیشروترین ارائه‌دهندگان خدمات آنلاین در ایران بوده‌اند. زودفود از امروز تصمیم گرفته است تا در راستای ایجاد هم‌افزایی در زمینه ارائه خدمات بهتر به کاربران هر دو اپلیکیشن با انتخاب نام اسنپ‌فود به کار خود ادامه دهد».

حال باید منتظر ماند و دید بعد از اسنپ،اسنپ باکس و زود فود آیا بامیلو،پین تاپین و اسکانو هم به این اکوسیستم اسنپ اضافه خواهند شد .

یکپارچه سازی و تشکیل اکوسیستم در کمپانی های بزرگ جهان پیشتر نیز اتفاق افتاده و هم اکنون نیز در حال شکل گیری است. سعید لطفی بنیانگذار زود فود چندی پیش به هفته نامه شنبه گفته بود در سال ۹۶فروش‌شان به بیش از ۱۰هزار غذا در روز رسیده است.  هزینه جاری ماهانه‌شان تا ۲میلیارد تومان است و گردش مالی ۵۰میلیارد تومانی دارند. و زود فود در حال حاضر تا ۵۰میلیون دلار ارزش دارد. مصاحبه کامل سعید لطفی که حاوی اطلاعات جالبی از زود فود است، را اینجا بخوانید.

۱ دیدگاه
  1. تور ارمنستان می‌گوید

    ممنون از سایتتون
    اسنپ فود واقعا عالیه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.