رشد کسب‌وکار

اینویژن؛ استارتاپی برای خبرها و حاشیه‌های دنیای سلبریتی‌ها

این شرکت در بورلی هیلز، نیویورک و لندن چندین دفتر دارد. در ابتدا ریاست این شرکت را دان بکر بر عهده داشت.
علاوه بر ارائه پوشش رسانه‌ای رویدادهای مرتبط با سلبریتی‌ها برای آسوشیتدپرس، اعم از پیش‌نمایش فیلم و نمایش اهدای جوایز از قبیل آکادمی آواردز، گولدن گلوب، امی آواردز، ام‌تی‌وی آواردز و غیره، اینویژن خدمات عکاسی و ویدئویی تجاری را برای تولیدکنندگان بزرگ در صنعت سرگرمی، ناشران و سازمان‌های تبلیغاتی ارائه می‌دهد. عکس‌های اینویژن هر روز در بزرگ‌ترین سازمان‌های رسانه آنلاین از طریق رسانه‌های مختلف اعم از پیپل مگزین، هالیوود ریپورتر، اینترتینمنت ویکلی، یاهو منتشر می‌شدند.
راه‌اندازی شرکت اینویژن در 24 مه 2012 در سراسر صنعت سرگرمی به عنوان یک جایگزین برای غلبه بر گتی ایمجز در حوزه عکس‌های سرگرمی مشاهیر، اعم از مقاله‌ای درباره تجارت و سرگرمی، معرفی شد. در 9 ژانویه 2013، اینویژن و هالیوود ریپورتر اعلام کردند که با هم همکاری خواهند کرد تا رویدادهای سرگرمی مشاهیر را با استفاده از عکاسان شرکت اینویژن پوشش دهند.
مدیر شرکت، جانیس مین، می‌گوید: «با ادامه دسترسی به رویدادهای صنعت سرگرمی و ارائه رویدادها و مراسمی برای عکاسی در پلتفرم‌های مختلف، عکاسان اینویژن، همراه با سابقه طویل آسوشیتدپرس در حوزه روزنامه‌نگاری، موجب می‌شود که این شرکت برای هالیوود ریپورتر بسیار مفید باشد.» در نهایت این همکاری در اکتبر 2015 پایان یافت.
وقتی اریک چاربونه بخشی از شرکت را در 28 فوریه 2013 خریداری کرد و به جان فرنیس، مات سیلز، جان شیرر و جوردن استراس پیوست، اینویژن رتبه خود را به عنوان مجموعه‌ای از عکاسان مشاهیر پیشرو ارتقا داده است. در سال 2015 جان شیرر این شرکت را ترک کرد تا مسئول ارشد گتی ایمجز شود.

برای یک مدت، فرانک میچلوتا، عکاس در حوزه موسیقی و سرگرمی، در آوریل 2013 به اینویژن پیوست و مجموعه بزرگی از مشتریان درجه یک را به ارمغان آورد، اعم از روابط کاری با تولیدکنندگان بزرگ موسیقی و مجریان معروف دنیا.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.