امیر شیبانی به عنوان مدیرعامل جدید اتاقک منصوب شد

0

مدیرعامل جدید اتاقک، امیر شیبانی در جلسه معارفه خود برنامه‌های جدید این شرکت را اعلام کرد. به‌گفته مدیرعامل جدید اتاقک تا پایان سال شاهد تغییرات زیرساختی زیادی در وبسایت و اپلیکیشن اتاقک خواهیم بود که باعث بهبود تجربه کاربری کاربران خواهد شد.

وی از برنامه‌ریزی برای هوشمندسازی و گسترش فعالیت‌های بازاریابی این شرکت در سه ماهه پایانی سال و نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

 

امیر شیبانی، مدیرعامل جدید اتاقک که در این شرکت در سمت‌های مدیر فنی، مدیر محصول و قائم مقام مدیرعامل ایفای نقش کرده است؛ دارای بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای در اکوسیستم گردشگری و استارتاپی و فعالیت در شرکت‌های شناخته شده دیگری مانند علی‌بابا و فدکس است.

 

اقامتگاه‌های شمال ایران، اطراف تهران و شهر تهران به گفته امیر شیبانی سه منطقه پرتقاضا برای اجاره به حساب می‌آیند و اتاقک تاکنون توانسته است با خلق تجربه‌ای ارزشمند برای میزبانان و مهمانان، روز به روز بر کاربران فعال کسب‌وکار خود بیفزاید.

 

سرویس پرایم که تمام اقامتگاه‌های فعال در آن از پک بهداشتی استفاده می‌کنند و سرویس شبانه که مهمان بدون دغدغه می‌تواند در هر ساعت از شبانه‌روز به اقامتگاه مراجعه کند و آن را تحویل بگیرد و رزرو آنی از دیگر خدمات اتاقک هستند که طبق گفته مدیرعامل جدید اتاقک، در آینده تمرکز بیشتری رو آن‌ها صورت خواهد گرفت.

 

سامانه اجاره اقامتگاه «اتاقک» از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با شعار «حــال خـوب از اتاقـک شـروع میشـه» آغـاز کـرده و اکنون با مهیا کردن امکان اجاره بیش از ۳۰,۰۰۰ اقامتگاه اعم از ویلا، آپارتمان، بومگردی، هتل سنتی و کلبه در ۳۳۰ شــهر ایــران و کشورهای همسایه از جمله اقامتگاه‌های ترکیه و ارمنستان، خود را به یکی از پرطرفدارترین سامانه‌های اجاره اقامتگاه برای میزبانان و مهمانان تبدیل کرده است.

 

هدف از ایجاد اتاقک ترویج تجربه مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است تا علاوه بر لمس تجربه مطمئن و بدون دغدغه، بتوانند اقامتگاه‌هایی را با قیمت مناسب اجاره کنند و از سفر خود لذت ببرند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.