امضا‌ نکنید، انگشت بزنید!

0

  • HelloSign

صاحبان کسب‌و‌کار همیشه مشغول ‌کار و یا در حال تایید‌کردن یا امضا‌کردن هستند. اپلیکیشن هلو‌ساین به آنها امکان می‌دهد تا اسناد را بررسی و امضا کنند بدون اینکه نیازی به مراجعه به دفتر کار باشد. با استفاده از این اپلیکیشن که در دو نسخه اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است، دیگر نیازی به چاپ، امضا و اسکن کردن نیست. فقط کافی است از اثر انگشت خود برای امضای هر فایل پی‌دی‌اف استفاده کرده و سپس آن را به طرفین ارسال کنید. این یک روش سریع برای رسیدگی به قراردادها و سایر موافقت‌نامه‌هاست.

هلوساین ساده‌ترین روش را برای امضای یک سند در تلفن یا تبلت ارائه می‌دهد. با این اپلیکیشن به آسانی می‌توانید اسناد خود را اسکن، ویرایش و امضا کنید. اگر در حین سفر یا وقتی دور از دفتر کار خود هستید، باید یک سند را امضا کنید یا فرصت کافی برای چاپ، امضا و اسکن کردن سند ندارید، اپلیکیشن هلوساین به شما کمک خواهد کرد: ابتدا فایل پی‌دی‌اف را از ایمیل یا گوگل درایو وارد کرده یا یک عکس از سندی که باید امضا شود، بگیرید. سپس یک امضای واقعی با انگشت خود بکشید درست مانند امضایی که با خودکار می‌کنید. در پایان، از طریق ایمیل، سند امضا شده را به گیرندگان مورد نظر خود ارسال کنید.

از هلوساین می‌توان برای امضاکردن تکمیل اسناد مهم مانند قراردادهای مشاوره، قرارداد فروش ملک، قراردادهای مالی و غیره استفاده کرد. از قابلیت‌های اصلی این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امضای سند با نوک انگشت

ویرایش هر پی‌دی‌اف یا عکس برای افزودن متن، علامت تیک یا امضا

آپلود یک سند با دوربین

امضای تعداد نامحدودی از اسناد

باز کردن فایل‌‌های پی‌دی‌اف به طور مستقیم از صندوق ورودی

اسناد امضا‌شده دوباره به ایمیل شما باز‌می‌گردند تا ارسال آسان شود.

  • Airtable

اگر به‌دنبال سازماندهی به فهرست‌های خود، دسته‌بندی آیتم‌ها یا مرتب‌کردن مجموعه‌ای از پروژه‌های خود هستید، ایرتیبل به شما کمک می‌کند تا با چند تلنگر ساده این کار را انجام دهید. شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن در زمان واقعی به سایر افراد نیز دسترسی داشته باشید. با ایر‌تیبل امکان سازماندهی به هر آنچه فکر می‌کنید، وجود دارد. این اپلیکیشن به‌طور رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و می‌تواند برای صاحبان کسب‌و‌کارها و استارتاپ‌ها مفید باشد.

ایرتیبل یک شیوه سریع و انعطاف‌پذیر برای ایجاد جدول پیگیری است. در دستگاه‌ تلفن همراه شما، سوابق به صورت کارت‌هایی ارائه می‌شوند. در وب، شما می‌توانید با استفاده از یک رابط صفحه گسترده ساده سوابق خود را ویرایش کنید. با وجود سادگی، ایرتیبل یک مدل داده قدرتمند دارد که از هر صفحه گسترده‌ای پیشرفته‌تر است. ایرتیبل با ارائه فیلد‌های غنی مانند پیوست‌ها و لینک‌های مربوط به سوابق در سایر جدول‌ها، چیزی فراتر از متن را ارائه می‌دهد.

این اپلیکیشن می‌تواند داده‌ها را با سایر افراد به اشتراک بگذارد و سپس به‌روز‌رسانی‌ها و نظرات را در زمان واقعی به شما ارائه دهد.

اگر می‌خواهید یک فهرست از فروش خود تهیه کنید، یک دایرکتوری کارمندان داشته باشید یا یک کاتالوگ محصول بسازید، این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند. ایرتیبل به شما امکان می‌دهد تا با یک جدول خالی یا یکی از قالب‌های از پیش ساخته شده زیر کار را شروع کنید:

مدیریت پروژه برنامه‌ریزی تعطیلات مدیریت رویداد پیگیری فروش

فهرست انجام کار و مدیریت وظیفه پیگیری هزینه‌ها و مدیریت فروشنده مدیریت دارایی مدیریت موجودی کاتالوگ محصول برنامه‌ریزی ازدواج همکاری گروهی روابط عمومی و ارتباطات

  • Minute

هیچ‌کس جلسه را دوست ندارد اما همه باید در جلسه کاری حضور داشته باشند. اپلیکیشن مینت به شما کمک می‌کند تا با دستور کار قبل از جلسه و فایل‌های ضروری همراه با یادداشت‌های جلسه و اقداماتی که پس از جلسه انجام می‌گیرند، بیشترین بهره را از یک جلسه کاری ببرید. نسخه رایگان مینت به شما امکان می‌دهد تا هر ماه پنج جلسه برگزار کنید. این یک گزینه مناسب صاحبان کسب‌و‌کارهای مختلف است. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی به استفاده از کاغذ در جلسات نیست. مینت برگزاری جلسات را آسان و هوشمندانه کرده است. با مینت، کارهای مربوط به قبل، بعد و حتی حین جلسه بسیار ساده می‌شوند.

قبل از جلسه:

تبدیل فوری قرار ملاقات‌های کاری به جلسه دعوت از حضار و ایجاد آیتم‌های کاری با یکدیگر وارد کردن و ارسال اسناد از درایو، دارپ‌باکس، اورنوت، ایمیل و غیره

در طول جلسه:

تمام آیتم‌های کاری و اسناد در یک مکان واحد که برای همه قابل استفاده است همکاری روی یادداشت‌ها، کارهایی که باید انجام شوند، تصمیمات، ارائه‌ها و سایر اسناد در زمان واقعی واگذاری مستقیم کارها به حضار

بعد از جلسه:

مطالعه و بازبینی یادداشت‌ها و کارهایی که باید انجام شوند در آیفون، آیپد و وب  استخراج آیتم‌ها، یادداشت‌ها و اسناد در درایو، دراپ‌باکس، اورنوت و ایمیل ایجاد جلسه بعدی با یک کلیک ساده مشاهده تمام آیتم‌های کاری و تصمیماتی که درباره آنها صحبت کرده‌اید، در یک نمای کلی ساده

از قابلیت‌های دیگر این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برگزاری جلسات حرفه‌ای بدون نیاز به کاغذ در آیپد، آیفون و وب بدون نیاز به استفاده از حساب یا ورود به سیستم با گوگل پلاس، لینکداین یا فیس‌بوک نمایش اسناد و ارائه‌ها روی صفحه از طریق ایرپلی

  • Weebly

شما به عنوان یک استارتاپ به وب‌سایت نیاز دارید. می‌توانید برای ایجاد وب‌سایت و نگهداری از آن پول خرج کنید و این کار را به دیگران بسپارید‌ اما در ابتدای کار برای کاهش هزینه‌ها بهتر است با استفاده از اپلیکیشن‌ ویبلی با تلفن خود یک سایت بسازید. با این اپلیکیشن می‌توانید عناصر از پیش تهیه شده را در سایت قرار دهید، عکس آپلود کنید، مطلب بنویسید و غیره. نسخه رایگان این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد یک سایت با حجم حداکثر ۵۰۰ مگابایت با تعداد صفحات نامحدود ایجاد کنید. تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نفر در سراسر دنیا با استفاده از ویبلی وب‌سایت تهیه کرده‌اند. اکنون با ویبلی موبایل شما می‌توانید یک وب‌سایت، وبلاگ یا فروشگاه را به طور مستقیم از آیفون یا آیپد خود بسازید. رابط کاربری ساده، تم‌های جذاب، قابلیت‌های بازرگانی و همراه این اپلیکیشن موجب شده است که در بین سازندگان سایت مدرن PCMag به عنوان اپلیکیشن برتر انتخاب شود. قابلیت‌های ویبلی عبارتند از:

 ایجاد یک وب‌سایت از تلفن یا تبلت ایجاد یک وب‌سایت از تلفن یا تبلت

استفاده از بیلدرهای جدید که برای صفحه لمسی طراحی شده اند آپلود مستقیم تصاویر از گالری عکس‌ها، انتخاب طیف وسیعی از متون، رسانه و عناصر طراحی

سفارشی‌سازی سایت با تم‌های رایگان موجود در دسکتاپ ویبلی مشاهده تمام فعالیت‌ها در یک مکان نظارت بر تمام فعالیت‌های سایت در زمان واقعی از داشبورد سایت مشاهده وضعیت و جزئیات در نظرات، ترافیک سایت، سفارش‌ها، مدخل‌ها، و غیره از یک رابط اداره کسب‌و‌کار خود از هر کجا ایجاد و مدیریت فروشگاه آنلاین خود از هر کجا پرداش و انجام سفارش‌ها، افزودن محصولات، بررسی موجودی و دریافت اعلان در صورت یک سفارش جدید پذیرش فوری پرداخت از استرایپ، اسکوئر یا پی‌پال ایجاد یک وبلاگ و اتصال با بازدیدکنندگان انتشار نظرات خود پاسخ فوری به نظرات، پاسخ به استعلام مشتری و ارتباط با دنبال‌کنندگان خود از هر کجا ارتباط مداوم با خوانندگان، مشتریان و طرفداران خود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.