اسکرین لیپ؛ اشتراک صفحه نمایش

0

اسکرین لیپ (Screen Leap) یک ابزار ساده برای اشتراک‌گذاری صفحه نمایش است که نیازی به نصب پلاگین‌ها، اپلیکیشن‌ها یا ثبت‌نام ندارد. این قابلیت امکان می‌دهد تا اسکرین لیپ را از هر دستگاهی با یک مرورگر مشاهده کرد.

اسکرین لیپ (Screen Leap) یک ابزار ساده برای اشتراک‌گذاری صفحه نمایش است.

اسکرین‌لیپ نیازی به نصب پلاگین‌ها، اپلیکیشن‌ها یا ثبت‌نام ندارد.

این قابلیت امکان می‌دهد تا اسکرین لیپ را از هر دستگاهی با یک مرورگر مشاهده کرد.

به علاوه این ابزار خوبی برای مدیران تیمی است که به همکاری‌های سریع نیاز دارند و نمی‌خواهند با موانعی مانند ساخت حساب کاربری مواجه شوند.

قابلیت‌های این اپلیکیشن عبارتند از:

  • مشاهده بدون نصب اشتراک‌گذاری سریع و آسان صفحه نمایش
  • اشتراک‌گذاری سند

علاوه بر سهولت در استفاده به دلیل عدم ثبت‌نام، این ابزار از فناوری با‌کیفیتی استفاده می‌کند. اسکرین لیپ به شما امکان می‌دهد تا کل دسکتاپ، یک پنجره فعال یا مجموعه‌ای از دسکتاپ‌ها را بلافاصله به اشتراک بگذارید.

به محض اینکه اشتراک‌گذاری صفحه را آغاز می‌کنید، این اپلیکیشن در مرورگر پیش‌فرض یک پنجره باز می‌کند . سپس دو لینک را ارائه می‌دهد. می‌توانید آنها را با سایر افراد به اشتراک بگذارید، یک لینک مستقیم و دیگری یک کد است.

وقتی افراد این کد یا لینک را در مرورگر خود وارد می‌کنند، می‌توانند بلافاصله دسکتاپ، پنجره یا آن قسمت از صفحه را که انتخاب کرده‌اید، مشاهده کنند.

در کل می‌توان گفت اسکرین لیپ یک ابزار فوق‌العاده است. به شما امکان می‌دهد یک قسمت دقیق از صفحه نمایش خود را با هر فردی که به کمک شما نیاز دارد، به سرعت و به‌آسانی به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.