درباره ما

۵/۵ - (۱ امتیاز)

رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: اکبر هاشمی

پروانه انتشار به شماره ثبت ۷۵۹۶۱ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شرح  خدمات: ارائه خدمات رسانه‌ای

هفته‌نامه شنبه رسانه اختصاصی در حوزه استارتاپ‌ها در ایران است.

اهداف هفته‌نامه شنبه:

  • ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال‌زایی

  • معرفی استارتاپ‌ها و زمینه‌های دارای ظرفیت راه‌اندازی استارتاپ در ایران

  • آشنا کردن مخاطبان با نمونه‌های موفق و ناموفق خارجی

  • آموزش چگونگی راه‌اندازی یک استارتاپ

  • آموزش چگونگی ورود به بازارهای جهانی

  • گفتگو با صاحبان استارتاپ‌های بزرگ ایرانی و استارتاپ‌های نوپا

  • پوشش اخبار و رویدادهای خبری حوزه استارتاپ

  • ایجاد بحث از طریق طرح مسئله با مسئولان و فعالان استارتاپی و مسئولان بخش دولتی و راه کاریابی برای مشکلات و چالش‌های موجود

هفته‌نامه شنبه به‌عنوان رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران، در بیش از ۳۰ شهر توزیع می‌شود. همچنین در رویدادهای سراسر کشور و بیش از ٨٠٠ شرکت استارتاپی بزرگ و کوچک، وی‌سی‌ها، شتابدهنده‌ها، بانک‌ها، شرکت‌های مالی و سرمایه‌گذاری، هلدینگ‌ها، جلسات همفکر سرتاسر ایران، پارک‌های علم و فناوری، اتاق‌های بازرگانی نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز خصوصی و دولتی و… توزیع می‌شود.

در هفته‌نامه شنبه بهترین و با سابقه‌ترین روزنامه‌نگاران ایران و کارشناسان و مشاوران حوزه استارتاپ می‌نویسند و مشاوره می‌دهند.

ما برای دسترسی بیشتر جوانان سایت شنبه‌مگ را به دو زبان فارسی و انگلیسی راه‌اندازی کرده‌ایم. همچنین مخاطبان می‌توانند به صورت آنلاین پی‌دی‌اف مجله را در سایت شبنه مگ ببینند و اگر تمایل داشتند بخرند. قیمت نسخه چاپی شنبه در ایران ۸هزار تومان است.

تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم از همه مدیاها برای گسترش و دیده‌شدن شنبه استفاده کنیم. برای همین در همه شبکه‌های اجتماعی لینکدین، توییتر، فیس بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام، تلگرام و… حضور جدی داریم.

هفته‌نامه شنبه به دلیل برخورداری از تیم‌های حرفه‌ای ژورنالیست و کارشناسان روابط عمومی و استارتاپی برای گسترش فرهنگ کارآفرینی به غیر از انتشار منظم هفتگی نشریه در حوزه روابط عمومی، استفاده از رسانه، کمپین رسانه‌ای و تبلیغی و تبلیغات در فضای مجازی به استارتاپ‌ها و شرکت‌ها مشاوره می‌دهد.

شنبه، رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران، به مدیر مسئولی و سردبیری اکبر هاشمی از روزنامه‌نگاران با تجربه و شناخته‌شده ایرانی و توسط بخش خصوصی منتشر می‌شود.

 

از طریق ایمیل زیر با مدیرمسئول هفته‌نامه شنبه در ارتباط باشید:

[email protected]