Nokia و TIM شراکت فناورانه خود را در برزیل توسعه می‌دهند

0

شرکت Nokia با امضای یک قرارداد جدید که از راهبرد اپراتور برای ساخت یک زیرساخت شبکه‌ای قدرتمند حمایت می‌کند تا به افزایش مصرف داده‌های تلفن همراه ۴G پاسخ دهد، با رابطه طولانی‌مدت خود با TIM را در برزیل توسعه داده است.

TIM که در پوشش ۴G در کشور پیشرو است، اولین اپراتور در برزیل است که از فرکانس ۲۶۰۰ مگاهرتز استفاده می‌کند. این اپراتور اکنون آماده است تا با استفاده از باند ۷۰۰ مگاهرتز که امکان پوشش منطقه شهری برای دستگاه‌های ۴G را فراهم می‌کند، شبکه خود را تقویت کند.

برای پشتیبانی از این پروژه شبکه فوق العاده، TIM پلتفرم دسترسی رادیویی Nokia AirScale را انتخاب کرده است که چندین فناوری رادیویی را به طور همزمان در یک ایستگاه اداره کرده و امکان مقیاس‌بندی نامحدود و مجازی را فراهم می‌کند که از تقاضای اینترنت اشیاء و سرعت‌های ۵G پشتیبانی خواهند کرد. با به روز رسانی شبکه به ۴.۵G Pro، این اپراتور می‌تواند فرکانس‌ها و استفاده از فناوری را در همان سایت بهتر میکس کند، هزینه ها را کاهش دهد و استفاده سریع و آسان از شبکه LTE جدید را تضمین کند.

رئیس فناوری در TIM، لئوناردو کاپدویل، می‌گوید: “ما به دنبال بالاترین استاندارد کیفیت فناوری در بازار هستیم و سه باند را ترکیب می‌کنیم تا ظرفیت خود را افزایش دهیم و تجربه کاربر نهایی را بهبود بخشیم. با پشتیبانی Nokia و دسترسی رادیویی AirScale آن، ما می‌توانیم به مناطق بیشتری دسترسی پیدا کنیم و پوشش LTE را در کشور تسریع کنیم.”

رئیس تیم مصرف‌کننده TIM برزیل نیز می‌گوید: “تعهد ما نسبت به TIM ارائه یک تجربه خدمات درجه یک به مشترکان آن است. این پروژه یک معیار مهم برای ماست تا مسیر شبکه را باز کرده و شراکت طولانی مدت خود با TIM را تقویت کنیم. ما می‌توانیم از این طریق تاثیر مثبتی روی جامعه دیجیتال و اکوسیستم فناوری بگذاریم.”

این خبر پس از یک طرح دیگر مربوط به اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شد که در آن Nokia و TIM برای مدرنیزه‌ کردن و توسعه شبکه‌های ۳G و ۴G اپراتور TIM در ۱۷ ایالت در برزیل با استفاده از محصولات تلفن همراه کوچک Nokia و نیز اعمال، بهینه‌سازی و خدمات مراقبتی با یکدیگر همکاری کردند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.