این فرصت گران‌بهاست

تنها دو هفته تا پایان مهلت ثبت درخواست در فراخوان شتابدهی تکنوتجارت باقی مانده است

0

با نزدیک شدن به پایان خرداد ماه، مهلت ثبت‌ درخواست در فراخوان اولین دوره جذب استارت‌آپ در شتابدهنده تکنوتجارت به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.
فراخوان اولین دوره جذب استارت‌آپ در شتابدهنده تکنوتجارت که از بهمن‌ماه سال گذشته منتشر شده بود، به دلیل درخواست‌های متعدد استارت‌آپ‌ها، تعطیلات نوروز و بازگشایی دانشگاه‌ها، برای دو ماه تمدید شد و حالا با نزدیک شدن به پایان خرداد ماه به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.
استارت‌آپ‌هایی که در جریان این فراخوان پذیرفته شوند می‌توانند علاوه بر استفاده از ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه بذری به صورت نقدی و غیرنقدی از خدمات مشاوره‌ای و آموزش‌های تخصصی و عمومی در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، استقرار در فضای کار اشتراکی، حمایت و دسترسی به شبکه غنی بانک تجارت جهت ورود به بازار، سرمایه‌گذاری یا جذب سرمایه در راند بعدی و بسیاری از خدمات دیگر بهره‌مند شوند.
متقاضیان برای شرکت در فراخوان شتابدهی تکنوتجارت تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ فرصت دارند که پس از کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت acc.technotejarat.ir و یا شماره تماس ۵۸۳۰۲-۰۲۱ با مراجعه به سایت startup.technotejarat.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.