اخبار استارتاپی استارتاپ‌های ایرانی جذب سرمایه محتوای برند

استارتاپ کادرو جذب سرمایه کرد

کادرو | رزرو آنلاین عکاس، آتلیه و فیلمبردار

استارتاپ کادرو که در زمینه رزرو آنلاین عکاسی فعالیت خودش را در سال‌96 شروع کرد، پس از اخذ اولین جذب سرمایه از شتاب‌دهنده دیموند، موفق به دریافت دومین سرمایه از تیهو شد.
این استارتاپ در فروردین سال‌97 جذب شتاب‌دهنده دیموند شد و با در اختیار گرفتن سرمایه، فضای کار اشتراکی، آموزش‌های تخصصی دیموند و همین‌طور منتورینگ‌ در زمینه‌های مورد نیاز، توانست اولین سکوی پرش خود را با موفقیت تجربه کند‌ و اکنون دومین راند دریافت سرمایه را داشته باشد تا قدم‌های بزرگ‌تری را در راستای گسترش فعالیت‌هایش بردارد.
این درحالی‌ است که در طول 2سال گذشته، کادرو با چالش‌های متعددی دست و پنجه نرم کرده؛ چالش‌هایی که بخش بزرگی از آن به خاطر شرایط و محدودیت‌های حاکم بر کشور بوده‌ و بخشی دیگر هم در جهت یافتن یک تیم منسجم برای ادامه راه به وجود آمده بود. اکنون کادرو توانسته با تلاش بی‌وقفه و همراهی شتاب‌دهنده دیموند، تیم و هسته مورد نیازش را پیدا کند و با وجود اوضاع نابسامان اقتصادی، نه‌تنها خودش را حفظ کند، بلکه رشد تصاعدی‌اش را هم به نمایش بگذارد.
به گفته امیرمهدی واله، مدیرعامل استارتاپ کادرو، تاکنون 4هزار عکاس و فیلمبردار در پلتفرم کادرو فعال هستند و روزانه به مشتریان خود خدمت‌رسانی می‌کنند. استارتاپ کادرو در دوران کرونا توانسته به طور متوسط ماهانه 30 درصد رشد داشته باشد و با مشاهده نتایج آن، پیش‌بینی می‌شود ظرف مدت نسبتا کوتاهی موفقیت‌هایش را به طور تصاعدی رو به افزایش ببیند.
در همین راستا مدیرعامل استارتاپ کادرو از برنامه توسعه به خارج از کشور برای ورود به بازارهای جدید و درآمد‌زایی ارزی خبر داد. برهمین اساس تحقیقات ‌روی کشورهای حوزه خلیج فارس انجام گرفته و به‌زودی زبان‌های عربی و انگلیسی در این پلتفرم قابل استفاده خواهد بود.پلتفرم کادرو فضایی ‌است که عکاسان و فیلمبرداران در تخصص‌های مختلف را به مشتریانشان متصل می‌کند. به طوری که مخاطبان می‌توانند به صورت ساعتی عکاس، فیلمبردار یا آتلیه مورد نظرشان را در هر مکان رزرو کنند که از لحاظ قیمت تفاوت بسیار قابل توجهی نسبت به بازار دارد. این پلتفرم به مخاطبان این امکان را می‌دهد که با مشاهده نمونه کارهای هر عکاس، با اطمینان بیشتر از نتیجه، رزرو عکاس داشته باشند. خدمات کادرو درحوزه عکاسی و فیلمبرداری کودک، چهره، بارداری، مهمانی، مراسم عروسی، خبری، ورزشی، خانوادگی، تبلیغاتی و‌‌… فعال است. همچنین کادرو امکان ارزیابی و نمره‌دهی را در اختیار استفاده‌کنندگانش می‌گذارد و همین‌طور در صورت عدم رضایت مصرف‌کننده‌اش، امکان عودت مبلغ را به مشتریان خود می‌دهد تا قدم‌های مهمی در راستای اعتمادسازی به مخاطبانش برداشته باشد.
خدمات درست و حساب‌شده کادرو درکنار فعالیت‌های فنی و تکنیکال خودش، توانسته درصد قابل توجهی از کسانی را که به دنبال خدمات حرفه‌ای در زمینه عکاسی و فیلمبرداری ‌در فضای اینترنتی هستند، به خود جذب کند‌ و این مسئله آینده‌ای روشن را برای این تیم جوان و با‌انگیزه سبب‌ساز می‌شود.برای اطلاعات بیشتر در زمینه استارتاپ کادرو می‌توانید به سایت کادرو و یا بخش استارتاپ‌های سایت دیموند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.